چاپخانه ارزان

چاپخانه ارزان

چاپ یکی از قدیمی ترین صنعت های  است که سطح بسیار وسیعی  دارد و هر ساله این صنعت رو به پیشرفت می باشد و روز به روز یک نوع چاپ جدید در عرصه چاپ و تبلیغات  عرضه میشود. چاپ در قدیم به معنی فشار دادن سطحی به سطحی دیگر است. چاپخانه به محل چاپ کردن متون گفته می شود که در آن کلیه امور چاپی به روی کاغذ و سایر اشیا توسط چاپ مربوطه انجام می شود.

چاپ هایی که تاکنون درصنعت چاپ عرضه شده است عبارتند از : چاپ افست، سیلک، تامپو، طلاکوب، دیجیتال، سابلیمیشن (چاپ حرارتی) و چاپ لیزر.

مجتمع چاپ و تبلیغات مهر گرافیک به لطف خدا، اعتماد و پشتوانه شما سروران عزیز طی 11سال توانست کلیه خدمات قبل و بعد از چاپ را در مجموعه خود برای راحتی شما بزرگواران بگنجاند. این مجموعه به دلیل حذف واسطه ها و قیمت مناسب توانسته است لقب چاپخانه ارزان را در کشور به خود اختصاص دهد. ما واقعا خرسندیم که توانستیم به اعتماد شما همکاران و مشتریان پاسخ دهیم تا این همکاری تداوم پیدا کند و روز به روز این افتخار را داشته باشیم که  به شما عزیزان خدمت کنیم.

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه مهرگرافیک برای راحتی شما عزیزان به گروه تولیدی خود اضافه نموده است خدمات صحافی می باشد که کلیه خدمات قبل و بعد از چاپ را دیگر بدون دخالت هیچ واسته ای با کمترین هزینه برای شما انجام می دهد. خدمات صحافی این مجموعه اعبارت است از: صحافی سررسید، تقویم رومیزی، مجله، کاتالوگ، کتاب و دفتر و ...

 

 سفارش آنلاین چاپ 

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

امین مهدیه 24 دی 1395 - 21:28

لیست قیمت محصولات ارزان قیمت لطفا واسم ارسال کنید
باتشکر

مهرگرافیک 05 دی 1395 - 02:11

پاسخ به سعید مهدیان: قیمت ها برای شما ایمیل گردید
مدیریت سایت

سعید مهدیان 22 آذر 1395 - 11:16

سلام لطفا لیست قیمت چاپی و کارت ویزیت را برایم به ایمیل ثبت شده برام بفرست

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.