مرکزچاپ تقویم اختصاصی در اصفهان

مجتمع چاپ تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده تقویم دیواری، تقویم رومیزی و سررسید چرم، سررسید سلفونی و سررسید مدیریتی در سال 1397 هم همانند سال های گذشته چاپ تقویم دیواری اختصاصی شما در اصفهان با بهترین کیفیت، ارزانترین قیمت و ارسال به تمام نقاط کشور همراه با گارانتی کیفیت چاپ به شما ارائه می نماید.

برای چاپ تقویم اختصاصی حتما باید به چند نکته خیلی مهم توجه کنیم: اولیل چیزی که مهم است باید تقویم خود را به موقع سفارش دهیم که از تبلیغات خود بهترین نتیجه را بگیریم. دومین مطلب یک یک مرکز شناخته شده و حرفه ای را برای کار خود انتخاب کنیم. مرحله بعدی طراحی تقویم هست که باید جوری طراحی شود که مربوط به کار و بیزینسمون باشه و زیادی شلوغ نباشه که مخاطب را دچار سر در گمی کنه و در عین حال تمام اطلاعات ما و محصولاتمان را به مخاطب نشان بدهد نکته بعدی جنس مقوای است که میخواهیم روی آن چاپ کنیم از نظر ما هیچ وقت بخاطر 30، 40هزار تومان یک جنس کیفیت پایین تر را سفارش ندهید مرحله بعد در طراحی، چاپ و صحافی کار خلاقیت به خرج دهیم بطور مثال تقویم دیواری خود را برش دار سفارش دهیم.

تقویم دیواری اختصاصی نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی قیمت مناسب تری دارد که این یکی از مزیت های تقویم دیواری می باشد چون باعث می شود شما با هزینه کمتر تبلیغات گسترده تری را انجام دهید.

شما می توانید برای زیباتر شدن و استحکام بیشتر تقویم خود از روکش سلفون مات یا براق استفاده کنید که اون دیگه بستگی به سلیقه خودتون داره.

برای سفارش تقویم دیواری اختصاصی می توانید به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید یا با شمارهای زیر تماس بگیرید

03134675158 / 09136459300 / 09396459300

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.