چاپ تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری

هرساله نزدیک عید نوروز که میشود شرکت های بیمه، آژانس ها، شرکت های باربری و مشاغل کوچک برای تبلیغات عید نوروز خود هدیه تبلیغاتی را انتخاب میکنند که قیمت مناسبی داشته باشد و هم بتوانند تبلیغ خود را به افراد بیشتری بدهند، که از تبلیغات خود بازدهی بهتری بگیرند. 

 

تقویم دیواری یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب و نسبتا ارزان است که هرساله مورد توجه خیلی از مشاغل کم درآمد قرار میگیرد. تقویم دیواری طرح های گوناگونی دارد که عبارتند از: تقویم دیواری طرح مینیاتور، تقویم دیواری طرح گل، تقویم دیواری طرح منشور کوروش، تقویم دیواری طرح هخامنش، تقویم دیواری طرح چهار قل، تقویم دیواری طرح وان یکاد، تقویم دیواری آیت الکرسی، تقویم دیواری طرح ماشین، تقویم دیواری طرح منظره، تقویم دیواری طرح ایران سرای مهر، تقویم دیواری طرح امام رضا و..

 

تقویم های ذکر شده هم بصورت ساده و هم بصورت طلاکوب به شما عزیزان ارائه میشود. در سال 1397 مجتمع چاپ و تبلیغات مهر گرافیک همانند سال های گذشته با طرح های تقویم دیواری جدید در خدمت شما عزیزان میباشد. در سال 97 مجتمع چاپ تبلیغات مهرگرافیک تقویم دیواری اختصاصی شما عزیزان را با برش های خاص به شما عزیزان تحویل میدهد که یک کار بسیار جدید و نو میباشد که توسط تیم طراحی مهرگرافیک برای زیبای بیشتر و بازدهی بهتر شما از تبلیغات انجام شده است.

تقویم اختصاصی مزیت های که نسبت به تقویم های عمومی دارد این است که طرح تقویم دیواری به سلیقه شما و عکس خدمات شغل شما در آن چاپ میشود و از نظر قیمت خیلی به صرفه تر است و در زمان کمتری تقویم شما آماده میشود و دیگر احتیاج به شابلون و چاپ سیلک نمی باشد و تقویم شما بوسیله دستگاه چاپ افست چاپ میشود. تقویم دیواری و تقویم رومیزی 1396 محصولات پرفروش مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک میباشند که هرسال مورد توجه خیلی از مشاغل بزرگ و کوچک قرار میگیرد. تقویم دیواری در گراماژ و جنس های مختلف چاپ میشود که نسبت به سلیقه شما در چاپ تقویم اختصاصی متغیر میباشد گراماژ تقویم دیواری اختصاصی عبارتند از: تقویم دیواری مقوای گلاسه 150گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 170گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 200گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 250گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 300گرم. تقویم دیواری اختصاصی را روی دو نوع مقوا گلاسه پشت سفید و پشت طوسی چاپ میکنند که این نیز بستگی به سلیقه انتخابی شما دارد. مقوای گلاسه پشت طوسی ارزانتر است نسبت مقوا گلاسه پشت سفید. بزودی طرح های لایه باز تقویم دیواری سال 1397 بروی سایت قرار میگیرد.

تقویم های دیواری97 این مجموعه در بیش از50 مدل طرح برای شما عزیزان چاپ و صحافی شد است. همچنین برای شما تقویم دیواری فنری و تقویم دیواری 5 برگ را نیز به مجموعه خود در سال 97 اضافه نموده ایم

شما همکاران و مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام قیمت و اطلاعت بیشتر با شمارهای زیر تماس حاصل فرمائید یا عضو کانال تلگرام ما شوید

 

031-34657158

09136459300_09399509300

یا به ایمیل زیر پیام دهید

info{@}mehrgraphic.ir

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.