تولید و فروش جلد لوح تقدیر در اصفهان

لوح تقدیر چیست؟ کاغذ گلاسه ای است که روی آن متنی چاپ شده با عنوان تشکر و قدردانی که داخل یک جلد از جنس چرم و گالینگور یا پارچه مخمل قرار می گیرد و به عنوان یاد بود به فرد مورد نظر می دهند. مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک تولید کننده انواع تقویم، سررسید و جلد های لوح تقدیر در انواع متریال ها می باشد

لوح تقدیر کجا استفاده می شود؟

لوح تقدیر برای تشویق، تشکر، تبریک  و یاد بود که از فرد و یاسازمان خاصی به عمل می آید از لوح تقدیر استفاده می شود. لوح تقدیر حجمی است و از متریال های مختلف ساخته می شود مانند لوح تقدیر مقوایی، لوح تقدیر چوبی و فلزی،لوح تقدیر بافت و لوح تقدیرکاشی. لوح تقدیر را می توان در سایز های مختلفی تولید کرد اما رایج ترین سایز که مورد استفاده قرار میگیرد  سایز a4 می باشد. روکش های لوح تقدیر دارای چند جنس می باشد:   روکش چرم طبیعی، روکش چرم مصنوعی، روکش گالینگور، روکش های قاب دار. لوح های تقدیر چندین نمونه دارد یک لت، دولت، 3لت که روکش آنها بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

لوح تقدیر(تقدیر نامه) سرامیک و کاشی از لحاظ دوام و زیبایی بهتر از کاغذ می باشند معمولا مانند سایر لوح تقدیر ها کهنه نمی شود و لوح تقدیر کاشی یا سرامیک در مدل های مختلف تولید می گردد مانند لوح تقدیر کاشی و سرامیک با جعبه، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه مخمل، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه چوبی ، لوح تقدیر کاشی سرامیک دیواری، لوح تقدیر کاشی سرامیک ساعت دار.

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.