سفارش تقویم رومیزی

سفارش تقویم رومیزی

تقویم رومیزی پرکاربرد ترین اقلام تبلیغاتی ست که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای سفارش تقویم تبلیغاتی می توانید با مشاورین مهرگرافیک در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع تقویم ها و تاثیر آنها بر کسب و کار یا برند خود در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

سفارش تقویم رومیزی 1399

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

پیشنهاد ما به شما این است که بجای خرید طرح های آماده از امتیاز سفارش چاپ تقویم اختصاصی بهره مند شوید. با سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می توانید طرح ها و تصاویر مربوط به برند، کسب و کار یا محصولات خود را به شکلی کاملا خلاقانه روی آن درج نمایید. از نظر روانشناسی تصاویر تاثیر بسیاری در تسخیر اذهان دارند بنابراین برای داشتن یک تبلیغات پربازده و نتیجه بخش سعی کنید سفارش خود را در قالب تقویم رومیزی اختصاصی به ثبت برسانید. در صورت داشتن هر گونه سوال مشاورین ما پاسخگوی شما خواهند بود.

طراحان مجموعه ما بهترین گرافیست های تبلیغاتی هستند که میتوانند نظرات و سلیقه شما را به خوبی در طرح اختصاصی اجرایی نمایند، هنگام دریافت مشاوره از طراحان، قشری که مختص کسب و کار شما است مورد بررسی قرار خواهند گرفت و طبق آمارها از رنگ، جنس، طرح و جلوه هایی استفاده میشود که بتواند نظر این دسته از افراد را در نگاه اول جلب نمایند.

سفارش تقویم رومیزی چوبی ارزان

سفارش چاپ تقویم رومیزی

هنگام ثبت سفارش تقویم رومیزی باید جنس پایه مناسب با طرح و کاغذهای انتخابی را مد نظر قرار دهید، چراکه ترکیب درست آنها در کنار هم سبب افزایش زیبایی محصول ارائه شده خواهد شد. اگر تقویم رومیزی ارائه شده همه موارد ذکر شده را در کنار هم داشته باشد بازدهی تبلیغات انجام شده بهتر و گسترده تر خواهد بود. سعی کنید همیشه کمی متفاوت باشید تا هزینه صرف شده تان موجب گسترش حیطه و بازدهی کسب و کارتان گردد.

بعنوان مثال سعی کنید جنس پایه مناسبی را برای تقویم رومیزی طراحی شده برگزینید، انواع پایه های موجود از جنس گالینگور، مقوایی، کتان، چرمی و چند مورد متنوع دیگر می باشد که در این میان جنس چوبی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با استفاده از آن میتوانید کمی متفاوت تر جلوه کنید.

تقویم رومیزی طرح گل رز ارزان 1399

مشخصات تقویم رومیزی

برای ثبت سفارش تقویم در درجه اول باید سایز مد نظر خود را اعلام کنید، که این مورد بسته به نوع محصولات، برند یا شرکت شما میتواند متفاوت باشد، البته موضوع سلیقه نیز در این بین بی تاثیر نخواهد بود. اگر بحث هزینه نیز مطرح است دقت کنید که نباید کیفیت را فدای کمیت کنید چرا که مشتریان تان با دیدن جنس و کیفیت تقویم های اهدا شده راجع به کیفیت خدمات و یا اجناس شما قضاوت خواهند کرد.

 

مکان لوگوی شرکت یا محصول شما باید در مکانی مناسب درج شود پس دقت کنید بهترین محل ممکن ر روی تقویم رومیزی به این مورد اختصاص دهید. مورد بعد تعداد برگه های تقویم رومیزی است که یکی از مورد های پیشنهادی تقویم رومیزی 12 برگ است، این 12 برگ بصورت دورو ارائه خواهد شد و البته ناگفته نماند که در چند برگ اضافه نیز بطور جامع محصولات یا خدمات تان به دیگران معرفی میشود. برای صفحات تقویم نیز جنس گلاسه 250 گرمی پیشنهاد میشود که البته همیشه مناسب نخواهد بود و بسته به بودجه، طرح و نوع پایه باید بهترین و مناسب ترین گزینه را برگزینید، جنس های دیگری چون سلفون براق، مات و یووی برجسته نیز موجود میباشد که جزو دسته کاغذهای فانتزی قرار می گیرند. در ارتباط با صحافی و پایه نیز در ادامه بیشتر صحبت خواهد شد.

سفارش صحافی تقویم رومیزی

صحافی تقویم رومیزی نیز از دیگر موارد مورد توجه برای ثبت سفارش است. بهترین گزینه موجود برای صحافی تقویم رومیزی استفاده از فنر دوبل میباشد. این گزینه میتواند کیفیت تقویم ارائه شده را افزایش دهد و استفاده از صفحات مختلف آن را تسهیل نماید. امکان اجرایی کردن این نوع صحافی روی همه تقویم ها با هر جنس و تعداد برگه ای فراهم است.تقویم رومیزی با دفترچه یادداشت

نوع دیگری از تقویم رومیزی موجود است که می توانید با تعبیه دفترچه یادداشت، جای خودکار و جای کارت آن را حرفه ای تر جلوه دهید. این نوع محصول یک تقویم رومیزی کلاسیک خواهد بود که با قرار گرفتن روی هر میزی جلوه ای زیبا و شیک به آن میز خواهد داد. البته این نیز گزینه ای دیگر خواهد بود برای متفاوت بودن نسبت به دیگران. در ادامه راجع به انواع پایه های تقویم رومیزی صحبت خواهد شد، پس همچنان ما را همراهی نمایید.

تقویم رومیزی چوبی باستانی 1399

تقویم رومیزی با پایه چوبی

استفاده از تقویم رومیزی پایه چوبی خلاقانه بودن شما را نشان خواهد داد، تقویم رومیزی با پایه چوبی یکی از پشنهادهایی ست که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و خواهد کرد. در ساخت این نوع تقویم از ام دی اف بهره میگیرند، البته ناگفته نماند که طراحان و کارشناسان ما این نوع پایه را با بهترین کیفیت و شکیل ترین طرح ارائه میدهند. برای ساخت این تقویم چوب های ام دی اف در نظر گرفته شده را با حالتی از پیش تعیین شده برش میدهند و در مرحله بعد با بهره گیری از چاپ لیزری شعار، نام یا لوگوی شرکت سفارش دهنده را روی آن به ثبت میرسانند.

قیمت این نوع تقویم از باقیمانده تقویم ها کمی بیشتر است اما ارزشش را دارد، تعبیه جای خودکار روی آن جلوه ای خاص به تقویم می دهد بنابراین از این مورد چشم پوشی نکنید. و نکته مهم دیگر آنکه سعی کنید هدیه هایی که امسال به مشتریان تان می دهید کمی متفاوت نسبت به سال قبل باشد چراکه تنوع نظر آنها را بیشتر جلب می کند.

تقویم رومیزی یادداشت دار ارزان1399

تقویم رومیزی با پایه مقوایی

تقویم رومیزی با پایه مقوایی از دسته تقویم های دارای پایه نرم می باشد که نسبت به دیگر انواع ارائه شده ارزان تر نیز هست. دو جنس مقوای اینورد برد و ایندل برد برای ساخت این پایه ها مورد استفاده قرار میگیرند، البته ناگفته نماند که پایه مقوایی دوام کمتری نسبت به تقویم های دارای پایه سخت دارد بنابراین ممکن است زودتر از بین بروند. در این میان بدانید که میزان دوام پایه های مقوایی به میزان گرماژ آن بستگی دارد که هر چه این میزان بالاتر رود به تبعیت از آن دوام مقوا و به دنبال آن پایه نیز افزایش خواهد یافت.

تقویم رومیزی برش خاص

در مقوای اینوربرد میزان دما با گرماژ استفاده شده مرتبط است، در اکثر مواقع از گرماژ 200 تا 450 برای چاپ تقویم ها استفاده شده است که این موضوع میزان دقت لازم برای انجام چاپ روی مقوای اینورد را افزایش میدهد. این مقوا بسیار ضخیم است بنابراین مجموعه ما از دستگاه های بسیار با کیفیت برای چاپ متن و طرح روی این مقوا استفاده خواهد کرد تا خروجی با کیفیت و زیبا باشد. اگر قصد سفارش چاپ در تراژ خیلی بالا را دارید میتوانید از این مدل تقویم رومیزی بهره بگیرید چرا که هزینه آن نسبت به مدل های دارای پایه سخت کمتر و در نتیجه به صرفه تر است.

سفارش تقویم رومیزی موسیقی ارزان

تقویم رومیزی با پایه شیشه ای  یا پلاستیکی

یکی دیگر از انواع تقویم های ارائه شده تقویم رومیزی با جنس شیشه ای می باشد، پایه این تقویم از پلاستیک کریستالی ساخته شده است و بخاطر جلوه شفاف و کیفیت بالایش لقب شیشه ای گرفته است. با نگاه کردن به آن تصور خواهید کرد که پایه از شیشه ساخته شده است اما اینطور نیست. ارائه این نوع تقویم نیز در چند سال اخیر آغاز و روز به روز شدت گرفته است، تقویم رومیزی طرح شیشه ای نیز توانسته طرفداران خود را جذب نمایند. در این نوع از تقویم لوگو یا متن سفارش شده به رنگ سفید بر روی پایه درج خواهد شد.

سفارش تقویم رومیزی فانتزی 1399

ایراد تقویم رومیزی پایه شیشه ای

همانطور که قبلا گفتیم بهترین گزینه برای صحافی صفحات تقویم نوع فنری دوبل می باشد که اگر بخواهید از تقویم پایه شیشه ای استفاده کنید دیگر امکان استفاده از فنر برای اتصال برگه ها به هم وجود ندارد. مورد ذکر شده تنها عیب این تقویم است که البته این عیب باعث گم شدن برگه ها یا از بین رفتن شان می شود که جلوه آن را نیز از بین خواهد برد.

تقویم های رومیزی بهترین گزینه برای تبلیغات هستند پس با ارائه یک کار با کیفیت بازدهی کار و محصولتان را افزایش خواهیم داد. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام برای ترکیب جنس پاسه، برگ یا رنگ طرح ها می توانید با مشاورین مهرگرافیک تماس حاصل فرمایید، آنها با صبوری پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

تقویم رومیزی مدل خاص

کمی بیشتر درباره این تقویم ها

با توجه به اینکه این تقویم ها قرار است یکسال روی میز مشتریان شما قرار بگیرند پس در انتخاب اجزای آن دقت لازم را مبذول نمایید. اگر تقویم ها روی میز ادارات قرار گیرند توجه مراجعین نیز جلب خواهد شد و تعداد مشتریان تان افزایش میابد. سعی کنید از ترکیب رنگ هایی استفاده کنید که با نگاه اول بتواند نظر بیننده را جلب نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.