بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی

افراد باید بدانند که چاپ بادکنک تبلیغاتی هزینه اضافی نیست بلکه جزء کار تبلیغاتی می باشد و همین تبلیغات سبب رونق بیشتر کسب و کار افراد تبلیغ کننده و فروشندگان می شود. درست است که برای چاپ بادکنک تبلیغاتی هزینه هایی صرف می شود اما همین هزینه نه چندان زیاد سبب تبلیغ کار و در نتیجه رونق درآمد زایی بیشتر خواهد شد.

برای دیدین چاپ سیلک روی بادکنک میتوانید به صفحه فوق مراجعه بفرمائید.

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک های تبلیغاتی بادکنک هایی با دو طرح گرد و قلبی می باشند. که روی این بادکنک ها نام برند و محصولات شما چاپ می شود و از این طریق محصولات شما تبلیغ می شوند. روش تبلیغ با کمک چاپ بادکنک تبلیغاتی به این صورت است که فروشندگانی که نام برند و محصولات خود را روی این بادکنک ها چاپ کرده اند، این بادکنک های تبلیغاتی را به دیگران مخصوصا کودکان هدیه می دهند. از این طریق هم افراد به خرید از محصولات شما ترغیب می شوند و هم اینکه دیگران با دیدن این تبلیغات در دست افراد دیگر، به سمت خرید از محصولات و برند شما روی می آورند.

مزایای چاپ بادکنک تبلیغاتی

فروشندگانی که با چاپ بادکنک تبلیغاتی به تبلیغ محصولات خود می پردازند، با یک تیر چند نشان را می زنند. به این صورت که مشتریانی که از این بادکنک ها دریافت می کنند به خرید از این فروشگاه ترغیب می شوند و این موضوع جنبه اقتصادی زیادی برای فروشندگان داشته و سبب رونق اقتصادی کسب و کار آن ها می شود. از طرفی با در وجود این بادکنک ها در دست افراد یا کودکان و مشاهده مکرر آن، نام برند و محصولات در ذهن آن ها ثبت و ماندگار می شود. از طرف دیگر نیز ممکن است افراد رهگذر با دیدن این بادکنک ها در دست مشتریان شما برای خرید از محصولاتتان ترغیب شوند. یکی دیگر از مزیت های چاپ بادکنک تبلیغاتی این است که شما به کمک این بادکنک ها می توانید محل کار و فروشگاهتان را تزیین نمایید.

انواع بادکنک تبلیغاتی

بادکنک های تبلیغاتی در رنگ و طرح و سایز های مختلف طراحی می شوند. چاپ بادکنک تبلیغاتی فقط روی دو نوع بادکنک گرد و قلبی اجرا می شود. این بادکنک ها در سایز های مختلفی ارائه خواهند شد. درست است که چاپ بادکنک تبلیغاتی فقط روی دو نوع گرد و قلبی قابل اجرا می باشد، اما همین دو نوع می توانند جنس های مختلفی از قبیل بادکنک آمریکایی، بادکنک مکزیکی، بادکنک کره ای و ... داشته باشند. رنگ بادکنک ها به دو صورت تک رنگ و ترکیب چند رنگ و همین طور شفاف یا کدر می تواند باشد. اما چاپ روی بادکنک فقط می تواند یک رنگ داشته باشد. توصیه ما برای چاپ روی بادکنک این است که رنگ بادکنک و رنگ چاپ با هم متضاد باشند. یعنی یکی از آن ها روشن و دیگری تیره باشد، این کار سبب می شود که متن چاپ شده روی بادکنک تبلیغاتی بیشتر به چشم بیاید و وضوح بیشتری داشته باشد. انتخاب رنگ، طرح، کدر یا شفاف بودن سایز و مدل بادکنک به عهده خودتان می باشد.

برای اطلاع از قیمت و سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

شماره چاپخانه چاپ روی بادکنک

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.