چاپ بروشور تبلیغاتی

چاپ بروشور تبلیغاتی

یکی از راه هایی که افراد برای تبلیغات محصول خود از آن استفاده می کنند، بروشور است. صاحبان مشاغل به تعداد زیاد سفارش بروشور تبلیغاتی می دهند و در بین مردم توزیع می کنند. بیشتر بروشورهای تبلیغاتی مورد توجه افراد قرار نمی گیرد و تعداد کمی از مردم بروشور تبلیغاتی را مطالعه می کند. برای اینکه سفارش بروشور تبلیغاتی بگیرید لازم است نکاتی را در این باره رعایت کنید.

تعریف بروشور تبلیغاتی

به بروشور، کالانما نیز گفته می شود. در بروشور توضیحات کامل از یک محصول و نحوه استفاده از آن داده می شود. کاربر نیز بعد از مطالعه بروشور تبلیغاتی درباره خرید و استفاده از آن تصمیم می گیرد. تولید کننده ای موفق است که در سفارش بروشور تبلیغاتی، اطلاعات کاملی از محصول را به طراح بدهد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ در این است که در کاتالوگ چند محصول از یک شرکت به صورت خلاصه معرفی می شود ولی در بروشور از یک محصول خاص صحبت می شود. امروزه مدل های مختلفی به شکل اینترنتی و غیر چاپی برای سفارش بروشور تبلیغاتی به وجود آمده ولی هنوز هم چاپ بروشور رایج تر است.

انواع بروشور

بروشور انواع مختلفی دارد که یکی از دسته بندی ها، بروشور را به بروشور منگنه دار و تاشو تقسیم می کند.

بروشور منگنه دار

در بروشور منگنه دار باید تعداد صفحات زوج باشد. برای مثال اگر بخواهید سفارش بروشور تبلیغاتی 8 صفحه در اندازه A5 بدهید، بر روی 2 ورقه A4 طراحی و چاپ می شود و بعد ورقه A4 از وسط تا می خورد و منگنه می شود.

بروشور تاشو

 در این روش نیازی به صحافی و منگنه نیست. برگه ها به صورت افقی یا عمودی تا می خورند که در این حالت دورریز کاغذ ناشی از برش قسمت ‌ها اضافی وجود ندارد. سفارش بروشور تبلیغاتی تاشو از روش قبلی رایج تر و محبوب تر می باشد.

 خلاقیت در طراحی بروشور

یک طراح برای گرفتن سفارش بروشور تبلیغاتی نیاز دارد با توجه به محتوای بروشور نیاز به خلاقیت دارد. خلاقیت در بروشور موجب جذب مخاطب می شود و مخاطب به خواندن مطالب نوشته شده در بروشور ترغیب می شود. برای طراحی بروشور جذاب از نرم افزار ها طراحی نظیر InDesign استفاده می شود.چاپ بروشور تبلیغاتی در مهرگرافیک

چاپ بروشور تبلیغاتی یکی از خدمات مهرگرافیک

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک یکی از بزرگترین کارگاه های چاپ و تبلیغات در استان اصفهان و حتی کشور است. این مجموعه فعالیت خود را از دهه هشتاد شمسی شروع کرده و حدودا 4 سال است که سایت مهرگرافیک را برای خدمت رسانی به مخاطبان آنلاین راه اندازی کرده است.

بروشور های تبلیغاتی را میتوان به نوعی محصول فصلی تعبیر کرد در زمان های مختلفی چاپ آنها رونق میگیرد، از جمله زمان انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای شهر و روستا، انتخابانت مجلس و... . 

البته این به آن معنا نیست که چاپ بروشور تبلیغاتی در زمان های دیگر دارای مخاطب و سفارش دهنده نیست بلکه صرفا در این سیکل های زمانی سفارش و چاپ آنها شدت میگیرد.

با توجه به اینکه شرکت مهرگرافیک سالیان درزای است که در امر چاپ انواع بروشور تبلیغاتی و ... سابقه دارد، در زمان های یاد شده، تعداد بسیار زیادی از سفارش دهندگان به کارگاه های چاپ ما رجوع میکنند و در این ایام کارگاه چاپ ما به صورت 24 ساعته و به مدت یک هفته در حال فعالیت است. ترجیحا برای سفارش چاپ بروشور تبلیغاتی در نزدیکی این ایام با مشاوران ما تماس حاصل کنید تا به مشکل برنخورید.

با آرزوی موفقیت.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مجید مظفری 16 اردیبهشت 1397 - 17:36

سلام
فیمت بروشور سایز a4 سه لت
گلاسه 135 گرم
تیراژ 5000 عدد
لطفا قیمت بفرمائید
باتشکد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.