تقویم رومیزی باستانی

تقویم رومیزی باستانی

امروزه تقویم رومیزی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرطرفدار و محبوب به شمار می رود. از جمله مزایای این تقویم ها می توان به سهولت استفاده از آن ها برای شخص استفاده کننده اشاره کرد. همچنین این تقویم ها دارای طراحی های بسیار زیبایی هستند که همین امر آن ها را به آیتمی دکوری نیز تبدیل کرده است. گروه ما با سابقه ای درخشان طراحی های زیبایی را برای تقویم های رومیزی ارائه داده است. تقویم های رومیزی با طرح های باستانی، تقویم های بسیار شکیلی هستند که توسط گروه ما به شما مشتریان عزیز عرضه می شوند و انتخاب بسیار خوبی برای هدایای تبلیغاتی شما همراهان عزیز به شمار می رود. تبلیغ شما در کنار طرح های باستانی و بسیار زیبای این تقویم ها جلوه بسیار زیبایی خواهد داشت. در ادامه شما را با طرح ها و مشخصات این تقویم ها آشنا می کنیم.

تقویم چوبی رومیزی باستانی

تقویم رومیزی باستانی ارزان

 

مشخصات تقویم رومیزی باستانی

تقویم رومیزی یکی از رایج ترین هدایای تبلیغاتی است و به عنوان مؤثرترین روش تبلیغات به شمار می رود. این تقویم ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند به طوری که امروزه در اداره ها و شرکت ها اکثر میزها دارای تقویم رومیزی هستند، به ویژه طرح های باستانی این تقویم ها که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. گروه ما برای تولید تقویم رومیزی باستانی از کاغذ هایی با کیفیت بسیار مرغوب استفاده می کند و طرح های باستانی با بالاترین کیفیت روی صفحات تقویم به چاپ می رسند. جنس پایه تقویم های رومیزی می تواند در دو نوع سخت و نرم ارائه شود. همچنین فنر به کار رفته در این تقویم ها از جنس بسیار خوبی برخوردار است. در نتیجه عمر این تقویم ها با توجه به مشخصات و کیفیت ذکر شده بسیار بالا می رود. تعداد برگ های این تقویم شامل دوازده برگ به همراه یک یا چند صفحه برای درج تبلیغات و یا معرفی شرکت، خدمات و کسب و کار شما در نظر گرفته شده است که با توجه به انتخاب مشتری سفارش گرفته می شود.

تقویم رومیزی چوبی باستانی

تقویم رومیزی هخامنش 1399

طرح های تقویم باستانی

تقویم رومیزی برای افرادی که هر روز سر و کار زیادی با تاریخ دارند، بسیار کارآمد است. در عین حال طرح های باستانی، جذابیت چشمگیری به این تقویم ها می بخشند و به عنوان آیتمی شکیل برای زینت بخشی به منزل و میز کار می شود. گروه ما تقویم های رومیزی باستانی را در طرح های بسیار زیبایی ارائه می دهد. از جمله پرطرفدارترین طرح های تقویم باستانی می توان به تقویم رومیزی هخامنش و تقویم رومیزی کوروش اشاره کرد که توسط گروه ما با بالاترین کیفیت چاپ و تولید می شود. در هر صفحه از این تقویم عکسی زیبا از این آثار باستانی به چاپ رسیده است و زمینه و سایر متعلقات تقویم نیز هماهنگ با این عکس ها طراحی شده است.

تقویم رومیزی  چوبی 1399 طرح هخامنش

سفارش تقویم رومیزی باستانی

برای سفارش تقویم رومیزی باستانی از محصولات ما بازدید کنید و سفارش‌های خود را به گروه ما بسپارید تا با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز، چاپ و تولید شود. کیفیت بالای تقویم های رومیزی باستانی در کنار کارایی و زیبایی آن ها، می تواند گزینه بسیار خوبی برای هدایای تبلیغاتی شما باشد. برای ثبت سفارشات خود با ما تماس حاصل فرمایید تا تقویم های خود را با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

شماره تولید کننده تقویم و سررسید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.