بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

هدیه تبلیغاتی عید نوروز: هرساله نزدیک به عید نوروز که می شویم خیلی از ارگانها، نهادها، کارخانجات، شرکتها برای تشکر از نماینده ها، نمایندگی، مشتریان، نماینده فروش، مدیران، نماینده پخش خود به دنبال یک هدیه می گردند که هم جنبه تشکر داشته باشد و هم جنبه تبلیغات بیزینس شان باشد و هم اینکه هدیه باشد که تا سال آینده جلوی چشم طرف مقابل شان باشد که همیشه یادآور محصولاتشان باشد. یک مدیر بیزینس بزرگ همیشه برای مدیران تا یک کارگر ساده هدیه تبلیغاتی تهیه می کند، اما هدیه های گوناگون با قیمت های مختلف. هدیه های تبلیغاتی نمونه های مختلفی دارد که هر کدام دارای یک قیمت و هرکدام با یک نوع از چاپ های صنعتی چاپ می شوند.

هدایای تبلیغاتی مناسب برای عید نوروز

نوروز قدیمی ترین عید ما ایرانیان است و شاید بتوان گفت تنها بازمانده اعیاد ما ایرانیان از گذشته تا کنون است. از گذشته شاهان و همینطور مردم ایران به انی عید باستانی اهمیت فراوانی میدادند. 
گفته میشود تنها روزی که نادرشان افشار از شمشیر دست میکشید و جنگ را در آن حرام میدانست عید نوروز بود.

در این عید افراد و نزدیک ان به دیدار همدیگر میرفتند و به همدیگر هدیه های کوچک و بزرگ میدادند. همینطور در این روز کشور های تحت سلطه ایران، با ارسال نمایندگانی به دربار شاه، برای او و ملت ایران هدایای گرانبهایی را پیشکش میکردند. 

رسم هدیه دادن در این عید از گذشته در رسوم ما ماندگار شده. همین موضوع باعث میشود تا عید نوروز بهترین زمان و بهانه برای دادن هدایای تبلیغاتی مناسب عید نوروز به مشتریان و مخاطبان کسب و کار ها باشد.

هدایای تبلیغاتی مناسب عید نوروز بسیار زیاد اند اما ما در ادامه به معرفی بهترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی مناسب عید میپردازیم.

هدیه تبلیغاتی مدیران

هدیه تبلیغاتی مدیران همان طور که از اسمش معلوم هست مخصوص مدیران و افراد رتبه بالای یک مجموعه می باشند و دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی دارند و همیشه شامل یک پک کامل از ( سررسید ارگانایزر، کیف پول، فلش، جاکارتی چرم استیل، خودکار فلزی، روان نویس، و...) می باشد که به سلقیه و فرد مورد نظر شما قابل تغییر می باشد.

هدیه تبلیغاتی شرکت ها

این نوع هدیه تبلیغاتی شامل یک (سررسید چرم، تقویم حصیری، خودکار، تقویم رومیزی) می باشد. خود این محصولات هر کدام دارای جنس و کیفیت های مختلفی دارد مثلا سررسید یکروزه یا سررسید دو روزه، سررسید دورنگ یا سررسید تک رنگ باشه. تقویم حصیری چینی یا تقویم حصیری ایرانی باشد.

هدیه تبلیغاتی فردی

هدیه تبلیغاتی فردی بیشترین هدیه های تبلیغاتی را شامل می شود که ما به هر فرد یک هدیه تبلیغاتی با مشخصات بیزینس که در حال انجام است را هدیه می دهیم که شامل (خودکار، جلد مدارک، جا کارتی، سررسید، تقویم رومیزی، تقویم دیواری، کیف پول، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، فلش تبلیغاتی، ادکلن تبلیغاتی، دفرچه یادداشت و ...) می شود.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد، برای برقراری ارتباط جهت سفارش هدیای تبلیغاتی نوزوزی میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید:

 

دفتر مرکزی:  02128427072
نمایندگی فروش در اصفهان: 03134657214
همراه: 09136913531

با آروزی موفقت.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

بهار معینی 03 دی 1396 - 11:51

سلام احترام
لیست قیمت تقویم، سررسید و هدایایی تبلیغاتی سال 97 میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.