بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

هرساله نزدیک به عید نوروز که می شویم خیلی از ارگانها، نهادها، کارخانجات، شرکتها برای تشکر از نماینده ها، نمایندگی، مشتریان، نماینده فروش، مدیران، نماینده پخش خود به دنبال یک هدیه می گردند که هم جنبه تشکر داشته باشد و هم جنبه تبلیغات بیزینس شان باشد و هم اینکه هدیه باشد که تا سال آینده جلوی چشم طرف مقابل شان باشد که همیشه یادآور محصولاتشان باشد. یک مدیر بیزینس بزرگ همیشه برای مدیران تا یک کارگر ساده هدیه تبلیغاتی تهیه می کند، اما هدیه های گوناگون با قیمت های مختلف. هدیه های تبلیغاتی نمونه های مختلفی دارد که هر کدام دارای یک قیمت و هرکدام با یک نوع از چاپ های صنعتی چاپ می شوند.

هدیه تبلیغاتی مدیران

هدیه تبلیغاتی مدیران همان طور که از اسمش معلوم هست مخصوص مدیران و افراد رتبه بالای یک مجموعه می باشند و دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی دارند و همیشه شامل یک پک کامل از ( سررسید ارگانایزر، کیف پول، فلش، جاکارتی چرم استیل، خودکار فلزی، روان نویس، و...) می باشد که به سلقیه و فرد مورد نظر شما قابل تغییر می باشد.

هدیه تبلیغاتی شرکت ها

این نوع هدیه تبلیغاتی شامل یک (سررسید چرم، تقویم حصیری، خودکار، تقویم رومیزی) می باشد. خود این محصولات هر کدام دارای جنس و کیفیت های مختلفی دارد مثلا سررسید یکروزه یا سررسید دو روزه، سررسید دورنگ یا سررسید تک رنگ باشه. تقویم حصیری چینی یا تقویم حصیری ایرانی باشد.

هدیه تبلیغاتی فردی

هدیه تبلیغاتی فردی بیشترین هدیه های تبلیغاتی را شامل می شود که ما به هر فرد یک هدیه تبلیغاتی با مشخصات بیزینس که در حال انجام است را هدیه می دهیم که شامل (خودکار، جلد مدارک، جا کارتی، سررسید، تقویم رومیزی، تقویم دیواری، کیف پول، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، فلش تبلیغاتی، ادکلن تبلیغاتی، دفرچه یادداشت و ...) می شود.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

بهار معینی 03 دی 1396 - 11:51

سلام احترام
لیست قیمت تقویم، سررسید و هدایایی تبلیغاتی سال 97 میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.