بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

هدیه تبلیغاتی عید نوروز:

هرساله نزدیک به عید نوروز که می شویم خیلی از ارگانها، نهادها، کارخانجات، شرکتها برای تشکر از نماینده ها، نمایندگی، مشتریان، نماینده فروش، مدیران، نماینده پخش خود به دنبال یک هدیه می گردند که هم جنبه تشکر داشته باشد و هم جنبه تبلیغات بیزینس شان باشد و هم اینکه هدیه باشد که تا سال آینده جلوی چشم طرف مقابل شان باشد که همیشه یادآور محصولاتشان باشد.

برای دیدن چاپ طلاکوب و چاپ لیزر روی سررسید و تقویم رومیزی متوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

سررسید جلد نرم ترم پوست ماری پلاکدار

سررسید سلفون ارزان 1399

یک مدیر بیزینس بزرگ همیشه برای مدیران تا یک کارگر ساده هدیه تبلیغاتی تهیه می کند، اما هدیه های گوناگون با قیمت های مختلف. هدیه های تبلیغاتی نمونه های مختلفی دارد که هر کدام دارای یک قیمت و هرکدام با یک نوع از چاپ های صنعتی چاپ می شوند.

برای دیدین ارزانترین هدیه تبلیغاتی سال 1400 به صفحه فوق بروید.

هدایای تبلیغاتی مناسب برای عید نوروز

نوروز قدیمی ترین عید ما ایرانیان است و شاید بتوان گفت تنها بازمانده اعیاد ما ایرانیان از گذشته تا کنون است. از گذشته شاهان و همینطور مردم ایران به انی عید باستانی اهمیت فراوانی میدادند. 
گفته می شود تنها روزی که نادرشان افشار از شمشیر دست می کشید و جنگ را در آن حرام میدانست عید نوروز بود.

تقویم رومیزی ارزان 99

تقویم رومیزی ارزان جهانگردی

در این عید افراد و نزدیک ان به دیدار همدیگر میرفتند و به همدیگر هدیه های کوچک و بزرگ میدادند. همینطور در این روز کشور های تحت سلطه ایران، با ارسال نمایندگانی به دربار شاه، برای او و ملت ایران هدایای گرانبهایی را پیشکش میکردند. 

تقویم رومیزی چوبی ارزان

تقویم رومیزی چوبی 99

رسم هدیه دادن در این عید از گذشته در رسوم ما ماندگار شده. همین موضوع باعث میشود تا عید نوروز بهترین زمان و بهانه برای دادن هدایای تبلیغاتی مناسب عید نوروز به مشتریان و مخاطبان کسب و کار ها باشد.

هدایای تبلیغاتی مناسب عید نوروز بسیار زیاد اند اما ما در ادامه به معرفی بهترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی مناسب عید میپردازیم.

ست هدایای تبلیغاتی مدیریتیست هدایای تبلیغاتی مدیریتی

هدیه تبلیغاتی مدیران

هدیه تبلیغاتی مدیران همان طور که از اسمش معلوم هست مخصوص مدیران و افراد رتبه بالای یک مجموعه می باشند و دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی دارند و همیشه شامل یک پک کامل از ( سررسید ارگانایزر، کیف پول، فلش، جاکارتی چرم استیل، خودکار فلزی، روان نویس، و...) می باشد که به سلقیه و فرد مورد نظر شما قابل تغییر می باشد.

ست هدایای تبلیغاتی مدیریتیست مدیریتی ارزانسررسید ارگانایزر 99

هدیه تبلیغاتی شرکت ها

این نوع هدیه تبلیغاتی شامل یک (سررسید چرم، تقویم حصیری، خودکار، تقویم رومیزی) می باشد. خود این محصولات هر کدام دارای جنس و کیفیت های مختلفی دارد مثلا سررسید یکروزه یا سررسید دو روزه، سررسید دورنگ یا سررسید تک رنگ باشه. تقویم حصیری چینی یا تقویم حصیری ایرانی باشد.

سررسید چرم یکروزه ارزان

تقویم حصیری ارزان 1399

هدیه تبلیغاتی فردی

هدیه تبلیغاتی فردی بیشترین هدیه های تبلیغاتی را شامل می شود که ما به هر فرد یک هدیه تبلیغاتی با مشخصات بیزینس که در حال انجام است را هدیه می دهیم که شامل (خودکار، جلد مدارک، جا کارتی، سررسید، تقویم رومیزی، تقویم دیواری، کیف پول، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، فلش تبلیغاتی، ادکلن تبلیغاتی، دفرچه یادداشت و ...) می شود.

ست هدیه تبلیغاتی 4 تکه

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد، برای برقراری ارتباط جهت سفارش هدیای تبلیغاتی نوزوزی میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید:

با آرزوی موفقیت.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

بهار معینی 03 دی 1396 - 11:51

سلام احترام
لیست قیمت تقویم، سررسید و هدایایی تبلیغاتی سال 97 میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.