چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت روشی موثر و مفید برای معرفی بیزینس شما به مشتریانتان می باشد که فقط 10ثانیه طول می کشد که مشتریان شما در با حرفه و بیزینس شما  قضاوت کنند پس سعی کنید در طراحی و سایز کارت ویزیت دقت لازم را به عمل آورید.

همیشه سعی کنید در طراحی کارت ویزیت اطلاعات مهم را قرار دهید مثل اسم بیزینس شما، شمارهای تماس، زمینه کاریتان .کارت ویزیت را به دو روش چاپ می شود 1. چاپ افست 2.چاپ دیجیتال. در چاپ دیجیتال شما هر تعداد که بخواهید می توانید چاپ کنید ودر وقت صرفه جویی کنید اما هزینه بالایی نسبت به چاپ افست دارد. در چاپ افست شما حتما باید کارت ویزیت خود را 1000عددی چاپ نمایید و قیت خیلی پایین تر نسبت به چاپ دیجیتال دارد.

چاپ کارت ویزیت ارزان در اصفهان

شما اول باید انتخاب کنید کارت ویزیت چه جنسی و چه سایزی می خواهید بعد رنگ کارت را انتخاب کنید سعی کنید رنگ کارت طوری باشد که مخاطب شما را جلب کند و مشتری به شما اعتماد کند. سایز کارت ویزیت معمولی 4.8 در 8.2 است. در طراحی کارت ویزیت حتما از رنگ های استفاده کنید که قابلیت ترکیب شدن باهم را داشته باشند.

کارت ویزیت جنسهای مختلفی دارد :سلفون براق، سلفون مات، لمینت براق، لمینت مات و لیبل که هر کدام از این کارت ویزیت ها قیمت های مختلفی دارند.

برای طراحی کارت ویزیت باید از فرمت cmyk استفاده کنید و باید حتما رزو لوشن 300 پیکسل باشد. برای کارت ویزیت باید حتما محل برش را قرار دهید که نوشته ها داخل برش نرود.

مجتمع چاپ و صحافی مهرگرافیک اصفهان این افتخار را دارد که با طراحان حرفه ای و پرسنلی تحصیل کرده در زمینه چاپ و ارسال به تمام نقاط کشور در خدمت شما عزیزان باشد.

این مجموعه در قبال طراحی کارت ویزیت هیچگونه  وجهی دریافت نمی کند و طراحی کارت ویزیت و تراکت تبلیغاتی را به صورت کاملا رایگان انجام می دهد.

برای سفارش کارت ویزیت میتوانید به صفحه سفارش آنلاین مراجعه نماید یا با شمارهای

  09136913531

تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت کنید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.