سالنامه ارگانایزر

سالنامه ارگانایزر

سالنامه ارگانایزر از دیگر محصولات مجتمع مهرگرافیک است که در گروه سالنامه یا سررسید تبلیغاتی تبلیغاتی قرار می‌گیرد تفاوت این سالنامه ها یا انواع دیگر از نظر ظاهر و جنس است که با نگاهی نه­چندان دقیق میتوان به این موضوع پی­برد. از دیگر نام‌های سالنامه ارگانایزر می‌توان به سررسید ارگانایزر نیز اشاره کرد که البته نام‌های دیگری برای سالنامه ارگانایزر نیز انتخاب‌شده که در ادامه آنها را برای شما نام می بریم. سالنامه ارگانایزر ازنظر قیمت از دیگر انواع سررسید چون سررسید چرم و سررسید سلفون کمی گران‌ تر است. در ادامه مقاله اطلاعات مفیدی در مورد این نوع سالنامه به نام ارگانایزر به شما می‌دهیم.

 سالنامه ارگانایزر مدیریتی

نام‌های دیگر سررسید ارگانایزر

سالنامه ارگانایزر بانام‌های دیگری همچون سررسید مدیران، سررسید مدیریتی، سررسید ارگانایزر، ارگانایزر مدیریتی و ارگانایزر مدیریتی نفیس در بازار شناخته‌شده است که شما بانام بردن هرکدام از نام‌های ذکرشده در انتها به همان سالنامه ارگانایزر ما رسید.

مشخصات سالنامه ارگانایزر

در پایین تعدادی از مشخصات فنی سالنامه ارگانایزر را برای شما گردآورده‌ایم تا بتوانیم در انتخابتان به شما کمک کنیم.

  • قطع وزیری : 17 در 24
  • مشخصات صفحات : تحریر 80گرم چاپ دورنگ

    مشخصات آستر بدرقه : گلاسه 200 گرم چهار رنگ

  • صحافی : فنر کلاسوری
  • خدمات : چاپ آرم در صفحات، لت گذاری اختصاصی، داغ کوب، چاپ لیزر، جعبه، پلاک

 ست مدیریتی چهار تکه ارزان

انواع سررسید ارگانایزر

سالنامه یا سررسید ارگانایزر انواع مختلفی نیز دارند که شما می‌توانید در مجتمع تبلیغاتی مهرگرافیک نمونه تمامی انواع آن را ببینید. از انواع این سالنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
سررسید ارگانایزر معمولی، سررسید ارگانایزر قفل‌دار، سالنامه ارگانایزر ماشین حساب دار و سررسید ارگانایزر خودکار دار.

ست مدیریتی همراه با پاوربانک، سالنامه، جاکارتیو جاکلیدی

 چرا سالنامه ارگانایزر

هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که می‌توانند به شما در تبلیغ کسب‌وکارتان کمک شایانی کنند ازجمله تقویم رومیزی، سررسید اختصاصی، خودکار تبلیغاتی و غیره. هرکدام از انواع این هدایا نسبت به کسب‌وکار شما می‌تواند انتخاب‌شده و کمک شایانی در بحث تبلیغات و برندینگ کند، اما سالنامه ارگانایزر از دسته هدایای تبلیغاتی است که می‌تواند به کار تمامی کسب‌وکار ها اعم از کوچک و بزرگ بیاید و در کمپین‌های تبلیغاتی آنان برگ برنده‌ای نسبت به رقبا باشد. حال دلیل این برتری نسبت به بقیه هدایا در چیست؟

ست مدیریتی با پاوربانک، فلش، پاوربانک،روان نویس

زیبایی ارگانایزر

 مهم‌ترین دلیل آن را می‌توان زیبایی منحصربه‌فرد و خیره‌کننده این نوع سالنامه دانست که مطمئناً چشم هر مخاطبی را به خود جلب کرده و هدیه‌ای به‌یادماندنی در خاطر آنان می‌شود.

کاربردی بودن سررسید

دلیل دیگر را می‌توان کاربرد بسیار این نوع سررسید دانست، در سررسید ارگانایزر با تلفیق زیبایی و کاربرد به‌خوبی یک محصول کاربردی اما زیبا تولیدشده است که استفاده از آن در هر محلی دارای پرستیژ بالایی است.

تک بودن

حتماً شما هم هرساله در نزدیکی نوروز در مکان‌های مختلف تعداد بسیار زیادی از انواع تقویم رومیزی و دیواری تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی و غیره را مشاهده کرده‌اید. هرساله در ابتدای سال نو این هدایای در بین مخاطبان کسب‌وکار ها توزیع می‌شود و صاحبان مشاغل با این کار سعی در قدردانی از مشتریان قبلی و همین‌طور افزایش تعداد مشتریان خود دارند که مطمئناً این هدایا در این راستا به آنها کمک شایانی می‌کند.

ست هدیه مدیران اصفهان

قیمت به ظاهر گران

 اما وجه تمایز سالنامه ارگانایزر نسبت به این هدایا تک بودن آن است. شما به‌ندرت در کنار این هدایای تبلیغاتی یک سالنامه شیک و رسمی ارگانایزر را دیده‌اید زیرا هر کسب‌وکاری به این دلیل که فکر می‌کنند قیمت این محصول بسیار بالاست به سمت آن نمی‌آید و مطمئناً افرادی که دست به انتخاب این هدیه می‌زنند با انتخاب یک محصول خاص، نام خود را در میان رقبا به‌خوبی بالا می‌برند.

در انتها شما می‌توانید برای طرح هرگونه سؤال، مشکل و یا مشاوره با پشتیبان آنلاین سایت ما ارتباط برقرار کنید و یا با شماره‌های پایین تماس حاصل فرمایید.

ثبت سفارش ارگانایزر

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.