پرینت تقویم 1400

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده انواع تقویم رومیزی اختصاصی هفت برگ، دوازده برگ، سیزده برگ و تولید کننده انواع تقویم دیواری می باشد که در طرح های مذهبی و باستانی و در مدل های حصیری، تک برگ، چهار برگ، دوازده برگ، ساده، سه بعدی و پنج بعدی قابل ارائه می باشد.

تقویم دیواری تبلیغاتی 1399

6 ایده خلاقانه برای پرینت تقویم

مدت زیادی است که کسب و کار های کوچک و بزرگ در داخل کشور برای تبلیغات خود در مکان های مختلف به استفاده از هدایای تبلیغاتی روی آورده اند. از جمله این هدایا میتوان به سررسید، خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی و... اشاره کرد.
وجود این اقلام در برنامه تبلیغاتی یک کسب و کار مطمءنا نکته حاءز اهمیتی است اما با این حال باید همیشه باید در بحث تبلیغات هزینه در نظر گرفته شده با بازدهی آن مطابقت داشته باشد و مبلغ پرداختی بتواند نتایج خوب و قابل قبولی را برای رونق آن کسب و کار به همراه داشته باشد.

تقویم دیواری تک برگ99

پرینت تقویم تبلیغاتی

با توجه به نکته ای که در بالا گفته شد یکی از بهترین و پررونق ترین نوع تبلیغات، چاپ و پرینت تقویم بوده و هست که مهم ترین دلیل آن را شاید بتوان به صرفه بودن قیمت انواع تقویم در برابر بازدهی آن برشمرد. اینکه یک صاحب کسب و کار بتواند با پرداخت هزینه ای اندک تبلیغات خود را به مدت یکسال در معرض دید مخاطبان خود قرار دهد در حالی که مخاطبان نیز از وجود آن اظهار رضایت کنند،مطمءنا یک نتیجه مطلوب و دلخواه است.

تقویم رومیزی تبلیغاتی 99

دلیل افت سفارش پرینت تقویم

بعد از شمردن مزایای تقویم تبلیغاتی باید جدا از بحث منفعت خود؛ نیم نگاهی منتقدانه هم به این نوع تبلیغات داشته باشیم و دلیل افت سفارش و تقاضای کسب و کار های کوچک و بزرگ برای پرینت تقویم را بیابیم. نکته ای که احتمالا شما هم تاکنون به آن پی برده و شاید با آن روبرو شده اید؛تلنبار تقویم های تبلیغاتی در گوشه کنار منازل و فروشگاه ها است.به صورتی که احتمالا در گوشه هر مغازه یا انبار هر خانه چندین برگ و جلد تقویم تبلیغاتی بلااستفاده و تاریخ گذشته وجود دارد. چاپ و پرینت تقویم به منظور استفاده تبلیغاتی شاید تا همین یکی دوسال پیش ایده خیلی خوبی به حساب می آمد اما امروزه با وجود پیدایش روش های تبلیغاتی دیگر از جمله شبکه های اجتماعی،طراحی وبسایت و ...دیگر آن ارزش قبلی را ندارد.

تقویم رومیزی جدید 99
دلیل مهم تری که میتوان در مورد این مشکل به آن اشاره کرد زیاده روی در این نوع تبلیغات بود به شکلی که هر فروشگاه پس افتتاح مغازه احتمالا اول از همه به فکر سفارش پرینت تقویم به یک چاپخانه برای تبلیغات بود و این زیاده روی و افراط باعث کاسته شدن از ارزش تقویم های تبلیغاتی و کلیشه ای شدن آنها شد،پس از آن با توجه به پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی،تقویم تبلیغاتی روی دیوار و گوشه میز جای خود را به قاب های زیبا و ساعت های شیک و حتی کاغذ دیواری های خلاقانه داد،به طرزی که در گذشته وجود یک تقویم در یک محل باعث ایجاد جلوه ای زیبا بود و بسیار هم مورد استفاده قرار میگرفت اما امروزه یک جلد تقویم بر روی میز و یا یک برگ پرینت تقویم بر روی دیوار شاید به عنوان یک دیزاین از مد افتاده محسوب شود.

تقویم رومیزی یادداشتدار 99

آیا پرینت تقویم سفارشی اشتباه است؟

با تمامی این اوصاف به هیچ عنوان نباید از ارزش بالای تبلیغات بصری در مقابل تبلیغات نوین و مجازی غافل شد. با توجه به هزینه اندک و بازدهی بالای این نوع تبلیغات بهتر است به جای صرف نظر کردن از اجرای آن،به دنبال اجرای بهتر آن باشیم. همین موضوع مهم باعث شد ما به دنبال راه حلی برای این موضوع باشیم و جواب این مشکل را در حذف روش های کلیشه ای برای پرینت تقویم سفارشی یافتیم.خلاقیت در هر کاری باعث جلب توجه می شود و این نکته برای اجرای تبلیغات نیز صدق میکند. همانطور که به تازگی شاهد خلاقیت های زیادی در سطح شهرها از تبلیغات مختلف هستیم که باعث جلب توجه ها حتی در شبکه های مجازی می شود، خلاقیت و ایده یابی در مورد پرینت تقویم تبلیغاتی هم مطمءنا باعث بهتر دیده شدن تبلیغات کسب و کار شما می شود و حتی میتواند خیلی بیشتر از خواسته شما در مقابل هزینه پرداختی تان را برآورده کند.

تقویم رومیزی سه بعدی

خلاقیت در چاپ و پرینت تقویم

خلاقیت یکی از مهم ترین ویژگی های انسان است و اساس و بنیان تمامی علومی که به دست انسان ساخته یا کشف شده را خلاقیت و نوآوری میدانند. با این تعریف نمیتوان خلاقیت را در ادقام چند رنگ زیبا روی کاغذ و یا یک شکل جدید و خاص بر روی یک تکه چوب خلاصه کرد،در بحث خلاقیت نباید تنها به زیبایی اهمیت داد و مطمءنا کاربردی بودن نتیجه خروجی هم از مهم ترین نکات موجود است. با توجه به این نکته چند ایده منتخب برای ساخت و پرینت تقویم تبلیغاتی از بین چند صد طرح را به صورت وسواسانه انتخاب کرده و برای شما گلچین کردیم ؛ سعی بر این بود که این ایده ها از تمامی زوایا در نوع خود بهترین باشند و بتوانند تمامی نیازهایی که از یک تقویم تبلیغاتی انتظار میرود و حتی فراتر از آن را برآورده کنند با ما همراه باشید.

تقویم رومیزی فانتزی 99

طرح های خلاقانه برای پرینت تقویم

ایده شماره 1

وجود یک تقویم رو میزی در اغلب دفاتر مدیریتی و اداری امری انکار ناپذیر است،اما شاید تکرار ی شدن تقویم های مقوایی و یکنواخت حتی خود کارمندان را نیز خسته کرده باشد.وجود یک تقویم جدید رو میزی با طرحی زیبا و خلاقانه مطمءنا علاوه بر افزایش روحیه کارمندان جلوه ای خاص نیز به محل کارآنها میدهد.

سررسید یکروزه 99
ایده شماره 2

یک ایده کاربردی،زیبا ادقام با نوستالژی. این ایده علاوه بر زیبایی در عین سادگی یادآور یک سرگرمی نوستالژی قدیمی است که میتواند برای هر بیننده ای علی الخصوص متولدین دهه های پنجاه تا هفتاد جالب و جذاب باشد.

سررسید سلفون دورنگ99
ایده شماره 3

این نوع تقویم در عین سادگی زیبایی خود را حفظ میکند و نکته جالب آن دست نویس بودن آن است که این اجازه را به شما میدهد تا هر روز خاص از جمله روز تولد یا سالگرد ازدواج مشتریان خود را بر روی آن علامت بزنید و حس خوب نزدیک بودن و صمیمیت را به آنها القا کنید.

سررسید چرم یکروزه 99
ایده شماره 4

این نوع تقویم میتواند در نگاه اول گویای حیطه فعالیت یا کسب و کار شما باشد و زیبایی خاص آن توجه هر بیننده ای را جلب میکند.
ایده شماره 5

یک نوع تقویم خاص که به خاطر زیبایی خلاقانه میتواند علاوه بر تبلیغ حیطه کاری شما نوعی برندسازی قوی را نیز برای شما انجام دهد.
ایده شماره 6

تقویم رومیزی چوبی 99

این تقویم هم شبیه به تقویم قبلی است با این تفاوت که علاوه بر داشتن مزیت های آن، جایی کوچک برای قرار گیری یک گلدان زیبا دارد و میتواند به یک محیط خشک اداری جلوه ای زیبا ببخشد. در آخر با توجه به مطالبی که در ابتدای مقاله هم روی آن تاکید شد،باید در نظر داشته باشید که چه در بحث تبلیغات برای کسب و کار خود و چه اراءه خدمات و محصول، وجود خلاقیت میتواند باعث به وجود آمدن مزیت های فراوان نسبت به رقبای شما شود و همیشه تعداد و کیفیت مزیت هاست که برتری شما نسبت به دیگران را تعیین میکند و نقش مهمی در رساندن شما به هدفتان که فروش و درآمد بیشتر است ایفا میکند.


در انتهای این مقاله برای شما یک فایل کم حجم با فرمت PDF آماده کرده ایم که اطلاعات کاملی از قیمت و کیفیت انواع تقویم به شما میدهد تا بتوانید برای سفارش پرینت تقویم خود راحت تر تصمیم گیری کنید. موفق باشید.

گراماژهای تقویم اختصاصی بسته به سلیقه شما قابل تغییر می باشد. گراماژ برای تقویم اختصاصی گرم135، گرم150، گرم170، گرم200، گرم250 و گرم 300 می باشد. کلیه تقویم های طرح عمومی مهرگرافیک بر روی مقوای 250 گرم چاپ می شود.

همکارن گرامی عرصه چاپ که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند می توانند با تماس با مجتمع مهرگرافیک تمایل خود را جهت همکاری در فروش انواع تقویم به عنوان نمایندگی مهرگرافیک اعلام کنند.

جهت پرینت تقویم 99 با کلیک راست کردن بر روی عکس زیر و زدن دکمه ی ذخیره می توانید ضمن ذخیره کردن عکس ذیل در دستگاه کامپیوتر یا موبایل خود، از آن پرینت بگیرید. 

منتظر نظرات گرم شما در این پست می باشیم.

تقویم 1400

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت صنعت سازان اسپادانا 05 دی 1397 - 02:41

سلام
تقویم 98 کی میزارید واسه پیرینت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.