استعلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

سالانه تعداد بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارخانه‌های تولیدی اقدام به چاپ و طراحی تقویم رومیزی اختصاصی می‌کنند. چاپ تقویم اختصاصی یکی از انواع هدیه‌های تبلیغاتی است که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. این نوع هدیه تبلیغاتی به خاطر کاربردهای بسیاری که دارد هدیه‌ای مفید برای دریافت کننده نیز می‌باشد. به همین دلیل استفاده از آن می‌تواند سود زیادی را برای صاحبان کسب و کار به همراه داشته باشد. در ادامه قصد داریم در مورد انواع تقویم رومیزی و عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصول صحبت کنیم.

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی جزء هدایای تبلیغاتی مؤثر برای کسب و کارهای شما است. در طراحی تقویم رومیزی می‌شود از تقویم رومیزی ماهانه و یا تقویم رومیزی هفتگی استفاده کرد؛ که استفاده از هرکدام از این دو نوع تقویم توجیه‌های خود را دارد. به‌عنوان مثال اگر شرکتی تولیدات زیادی داشته باشد و بخواهد به معرفی تفضیلی همه این محصولات بپردازد می‌تواند از نوع هفتگی این تقویم استفاده کند؛ زیرا تعداد برگه‌های بیشتری داشته و در پشت هر برگه می‌تواند تبلیغات خود را درج کند. در ادامه به معرفی عوامل تأثیرگذار بر قیمت نهایی تقویم رومیزی اختصاصی پرداخته و آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

تعداد صفحات مورد استفاده و جنس برگه‌ها

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می‌شود از برگه‌هایی با جنس گلاسه استفاده کرد که جنس گلاسه نیز می‌تواند متفاوت باشد. استفاده از کاغذهای گلاسه مرغوب به کیفیت بالای محصول کمک می‌کند. چاپ بر روی صفحات گلاسه مرغوب راحت‌تر بوده و کیفیت نهایی بالاتر خواهد بود، ولی در قیمت محصول کمی تأثیرگذار است. نکته دیگر تعداد صفحاتی است که در تولید تقویم رومیزی اختصاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی و چاپ تقویم ماهانه به‌طور معمول دارای 13 برگه است؛ که هرماه بر روی یکی از برگه‌ها چاپ شده و در نهایت یک صفحه نیز برای کاور کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر دنبال تقویم رومیزی اختصاصی ارزان قیمت هستید تقویم رومیزی ماهانه گزینه مناسبی برای شماست.
در طراحی تقویم رومیزی هفتگی، هر هفته بر روی یک برگه چاپ می‌شود که در نتیجه محصول نهایی دارای پنجاه و دو برگ خواهد بود. استفاده از تقویم رومیزی هفتگی از لحاظ قیمت ممکن است مقرون به‌صرفه به نظر نیاید، ولی اگر شما در کسب و کارتان محصولات و تولیدات بسیاری دارید و قصدتان این است که همه این محصولات را به تفضیل معرفی کنید خواهید دید که استفاده از این نوع تقویم نیز صرفه اقتصادی خواهد داشت. البته در تقویم رومیزی اختصاصی هفتگی نمی‌شود از کاغذهای گلاسه مرغوب استفاده کرد؛ زیرا وزن نهایی کار بسیار سنگین خواهد بود. استفاده از کاغذ تحریر نیز تقویم را از قیافه می‌اندازد و اصلاً گزینه مناسبی نیست. پس همان کاغذ گلاسه سبک بهترین گزینه ممکن است.

پایه تقویم رومیزی اختصاصی

طراحی پایه نیز در قیمت تقویم رومیزی اختصاصی تأثیرگذار است. در حالت کلی از پایه‌های گالینگور و یا پایه‌های سلفونی استفاده می‌شود؛ زیرا در عین حال که استحکام خوبی دارند زیبایی خوبی نیز به طرح نهایی می‌بخشند. انتخاب این نوع پایه‌ها برای طراحی تقویم رومیزی از این نظر مناسب است که باعث می‌شوند قیمت نهایی محصول تا حد خوبی پایین بیاید، ولی محصول نهایی نیز محصول خوبی باشد. استفاده از کاغذهای گلاسه نیز در طراحی پایه نیز معمول است. اگرچه استفاده از این نوع پایه باعث ارزان‌تر شدن قیمت نهایی می‌شود ولی ظاهر خوبی نداشته و به نظر گزینه مناسبی نیست. همچنین می‌شود از طرح‌های اختصاصی‌تر استفاده کرد به‌عنوان مثال پایه‌های چوبی یا شیشه‌ای چند سالی است که مرسوم شده و زیبایی خاصی به تقویم می‌دهد، ولیکن باعث می‌شود قیمت نهایی تولید به نحو چشمگیری بالا رود.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.