استعلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

استعلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

سالانه تعداد بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارخانه‌های تولیدی اقدام به چاپ و طراحی تقویم رومیزی اختصاصی می‌کنند. چاپ تقویم اختصاصی یکی از انواع هدیه‌های تبلیغاتی است که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. این نوع هدیه تبلیغاتی به خاطر کاربردهای بسیاری که دارد هدیه‌ای مفید برای دریافت کننده نیز می‌باشد. به همین دلیل استفاده از آن می‌تواند سود زیادی را برای صاحبان کسب و کار به همراه داشته باشد. در ادامه قصد داریم در مورد انواع تقویم رومیزی و عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصول صحبت کنیم.

تقویم رومیزی طبیعت طرح پایه چوبی

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی جزء هدایای تبلیغاتی مؤثر برای کسب و کارهای شما است. در طراحی تقویم رومیزی می‌شود از تقویم رومیزی ماهانه و یا تقویم رومیزی هفتگی استفاده کرد؛ که استفاده از هرکدام از این دو نوع تقویم توجیه‌های خود را دارد. به‌عنوان مثال اگر شرکتی تولیدات زیادی داشته باشد و بخواهد به معرفی تفضیلی همه این محصولات بپردازد می‌تواند از نوع هفتگی این تقویم استفاده کند؛ زیرا تعداد برگه‌های بیشتری داشته و در پشت هر برگه می‌تواند تبلیغات خود را درج کند. در ادامه به معرفی عوامل تأثیرگذار بر قیمت نهایی تقویم رومیزی اختصاصی پرداخته و آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

تقویم رومیزی یادداشت دار مدیران

 

تأثیر تعداد برگه‌ها در قیمت تقویم

قبلاً در صفحه تقویم رومیزی به‌طور مفصل به تفاوت تعداد برگه‌های تقویم‌ها پرداخته‌ایم. مطمئناً تعداد برگ‌های تقویم‌ها نیز باعث افزایش و کاهش قیمت‌ها می‌شود. به‌طورمعمول تعداد برگ‌های تقویم رومیزی از 12 عدد به بالا (تا 365 برگ در تقویم‌های مدیریتی و یادداشت دار) هست که شما با کم‌وزیاد کردن آن می‌توانید قیمت محصول را کنترل کنید.تقویم رومیزی دیدنی های ایران و جهان

تأثیر کاربرد تقویم روی قیمت تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی انواع مختلفی ازنظر کاربرد دارند که اضافه شدن هر بخش باعث افزایش قیمت آن‌ها می‌شود. به‌طور مثال تقویم‌های رومیزی ساده قیمت پایین‌تری نسبت به تقویم رومیزی مدیریتی یا تقویم رومیزی خودکار دار دارند. اگر برای شما صرفاً قیمت تقویم رومیزی اهمیت دارد توصیه می‌شود تقویم رومیزی ساده را استفاده کنید.

تأثیر قیمت تقویم رومیزی در کیفیت آن

ممکن است گاها برای تبلیغات در یک کسب‌وکار بودجه کمی در اختیار داشته باشید و این باعث شود تا به سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان روی بیاورید. اما مسئله مهم این است که به‌هیچ‌عنوان حتی در صورت کمبود بودجه سفارش اجناس بی‌کیفیت ندهید. تجربه چندین ساله ما این را ثابت کرده است که سفارش 100 تقویم باکیفیت بسیار بازدهی بیشتری نسبت به سفارش 500 تقویم بی‌کیفیت دارد. هدف شما از سفارش تقویم رومیزی ماندگاری تقویم تبلیغاتی شما بر روی یک میز به مدت یک سال است. مطمئناً مخاطبان ترجیح می‌دهند به‌جای استفاده از یک تقویم رومیزی بی‌کیفیت و با پایه‌های ضعیف که به‌سختی بر روی میز می‌ایستد، از یک تقویم دیواری استفاده کنند تا باعث ناراحتی و اعصاب خوردی هرروز آنان نشود. مطمئناً در این شرایط نام برند شما در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود اما نه ماندگاری با یک خاطره و حس خوب که باعث سودآوری و خرید از شما بشود، بلکه باعث ماندگاری با یک حس بد و ایجاد بی‌اعتمادی به شما می‌شود.

تقویم رومیزی دیدنی هل جهان پایه طرح سنگ

تعداد صفحات مورد استفاده و جنس برگه‌ها

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می‌شود از برگه‌هایی با جنس گلاسه استفاده کرد که جنس گلاسه نیز می‌تواند متفاوت باشد. استفاده از کاغذهای گلاسه مرغوب به کیفیت بالای محصول کمک می‌کند. چاپ بر روی صفحات گلاسه مرغوب راحت‌تر بوده و کیفیت نهایی بالاتر خواهد بود، ولی در قیمت محصول کمی تأثیرگذار است. نکته دیگر تعداد صفحاتی است که در تولید تقویم رومیزی اختصاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی و چاپ تقویم ماهانه به‌طور معمول دارای 13 برگه است؛ که هرماه بر روی یکی از برگه‌ها چاپ شده و در نهایت یک صفحه نیز برای کاور کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر دنبال تقویم رومیزی اختصاصی ارزان قیمت هستید تقویم رومیزی ماهانه گزینه مناسبی برای شماست.
در طراحی تقویم رومیزی هفتگی، هر هفته بر روی یک برگه چاپ می‌شود که در نتیجه محصول نهایی دارای پنجاه و دو برگ خواهد بود. استفاده از تقویم رومیزی هفتگی از لحاظ قیمت ممکن است مقرون به‌صرفه به نظر نیاید، ولی اگر شما در کسب و کارتان محصولات و تولیدات بسیاری دارید و قصدتان این است که همه این محصولات را به تفضیل معرفی کنید خواهید دید که استفاده از این نوع تقویم نیز صرفه اقتصادی خواهد داشت. البته در تقویم رومیزی اختصاصی هفتگی نمی‌شود از کاغذهای گلاسه مرغوب استفاده کرد؛ زیرا وزن نهایی کار بسیار سنگین خواهد بود. استفاده از کاغذ تحریر نیز تقویم را از قیافه می‌اندازد و اصلاً گزینه مناسبی نیست. پس همان کاغذ گلاسه سبک بهترین گزینه ممکن است.

تقویم رومیزی چوبی مدیریتی یاداشت دار

پایه تقویم رومیزی اختصاصی

طراحی پایه نیز در قیمت تقویم رومیزی اختصاصی تأثیرگذار است. در حالت کلی از پایه‌های گالینگور و یا پایه‌های سلفونی استفاده می‌شود؛ زیرا در عین حال که استحکام خوبی دارند زیبایی خوبی نیز به طرح نهایی می‌بخشند. انتخاب این نوع پایه‌ها برای طراحی تقویم رومیزی از این نظر مناسب است که باعث می‌شوند قیمت نهایی محصول تا حد خوبی پایین بیاید، ولی محصول نهایی نیز محصول خوبی باشد. استفاده از کاغذهای گلاسه نیز در طراحی پایه نیز معمول است. اگرچه استفاده از این نوع پایه باعث ارزان‌تر شدن قیمت نهایی می‌شود ولی ظاهر خوبی نداشته و به نظر گزینه مناسبی نیست. همچنین می‌شود از طرح‌های اختصاصی‌تر استفاده کرد به‌عنوان مثال پایه‌های چوبی یا شیشه‌ای چند سالی است که مرسوم شده و زیبایی خاصی به تقویم می‌دهد، ولیکن باعث می‌شود قیمت نهایی تولید به نحو چشمگیری بالا رود.

تقویم چوبی اسلیمی

کلام آخر در سفارش تقویم رومیزی ارزان

 ایجاد حس خوب در مشتری یکی از مهم‌ترین نکات در موفق شدن یک کسب‌وکار است که شما نباید این نکته را فراموش کنید و به‌راحتی از آن بگذرید. پس بهتر است اگر بودجه کمی برای سفارش تقویم در اختیاردارید و قیمت تقویم رومیزی باکیفیت برایتان کمی گران است، به‌جای کاهش کیفیت و افزایش کمیت، صرفاً کمی تعداد سفارش خود را پایین بیاورید اما از کیفیت خوب یا حداقل متوسط استفاده کنید، مطمئن باشید این تصمیم برای کسب‌وکار شما تبعات خوبی به همراه دارد و باعث افزایش رضایت مخاطبان و مشتریان نسبت به شما می‌شود. درنهایت موضوعی که باید به آن پس از کیفیت در خرید و سفارش خود دقت کنید، زیبایی تقویم شماست. مطمئناً انتخاب یک محصول خوش‌رنگ و شکل در قیمت تقویم رومیزی شما تأثیر زیادی نمی‌گذارد اما در ذهن مشتری تأثیر بسزایی دارد و باعث ایجاد حس رضایت و خوشنودی از محصول شما می‌شود و تضمین می‌کند تقویم شما یک سال تمام روی میز یک اداره، فروشگاه، شرکت یا ... میماند. نباید فراموش کنید که همیشه در اول هرسال جدید فقط شما نیستید که اقدام به سفارش تقویم رومیزی می‌کنید و شرکت‌ها و کسب‌وکارهای دیگری نیز دست به این کار می‌زنند که ممکن است مخاطبان تقویم آن‌ها را برای نگاه‌داشتن به تقویم شما ترجیح بدهند. پس در طراحی و زیبایی محصول خود کمی دقت به خرج بدهید.

اگر هنوز در سفارش تقویم رومیزی خود دارای تردید هستید و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید، می‌توانید با پشتیبان آنلاین ما ارتباط برقرار کرده و به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.