ساعت تبلیغاتی ارزان

ساعت تبلیغاتی ارزان

زمان همیشه از دغدغه های انسان بوده و خواهد بود. معمولا همه انسان ها روزی چند بار به ساعت نگاه می کنند، حال شما تصور کنید که سفارش ساعت تبلیغاتی ارزان می تواند چه تاثیری در تبلیغات های شما داشته باشد. این موضوع با توجه به قیمت کم و مناسب ساعت ها می تواند تاثیر بسیار مهم و اثر گذازی در تبلیغات باشد. از این ساعت ها می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. از انواع ساعت های تبلیغاتی می توان به انواع زیر اشاره کرد.

ساعت تبلیغاتی ارزان رومیزی:

ساعت تبلیغاتی ارزان رومیزی از جمله وسایل و لوازم مورد نیاز شرکت ها و ادارات می باشند که می توان با چاپ لوگو های تبلیغاتی بر روی آن ها تبلیغ مناسب و دلخواه خود را انجام داد. ساعت تبلیغاتی ارزان رومیزی دارای انواع مختلفی چون ساعت رومیزی فانتزی و ساعت رومیزی به همراه جا قلمی و یادداشت می باشد.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی ارزان

ساعت تبلیغاتی ارزان دیواری:

ساعت تبلیغاتی ارزان دیواری از دیگر انواع ساعت های تبلیغاتی می باشد. این ساعت ها با توجه به اینکه به دیوار منازل و یا محل کار نصب می شوند، مورد توجه بیشتری بوده و افراد بیشتری تبلیغات روی آن ها را می بینند. از انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری می توان به ساعت دیواری دایره ای و ساعت دیواری مستطیلی اشاره کرد.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزانساعت دیواری تبلیغاتیساعت دیواری مدیریتی

ساعت تبلیغاتی ارزان مچی:

ساعت های تبلیغاتی مچی از دیگر انواع ساعت هایی است که به عنوان ساعت تبلیغاتی از آن استفاده می شود و استفاده از آن نیز بسیار رایج است. ساعت های تبلیغاتی مچی یکی از بهترین و شیک ترین هدایایی می باشد که علاوه بر زیبا بودن همیشه در معرض دید است و در ذهن مخاطب ثبت می شود. قیمت ساعت های تبلیغاتی معولا گران تر از انواع دیگر ساعت ها می باشد و قیمت آن تا حد زیادی به جنس ساعت و بدنه آن بستگی دارد. این ساعت ها معمولا استفاده عمومی ندارند و برای افراد خاصی سفارش و استفاده می شوند.

ساعت مچی تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی ارزان آنالوگ:

در این نوع ساعت های تبلیغاتی شما می توانید مطمین باشید که نام و برند خود را ۲۴ ساعته در شبانه روز در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت. این ساعت های تبلیغاتی در شکل ها، اندازه ها و رنگ های بسیار متنوعی عرضه می شوند.

ساعت تبلیغاتی ارزان دیجیتالی:

با استفاده از این نوع ساعت ها می توانید برند خود را مطرح کرده و به معروفیت خود بیفزایید. از این ساعت های تبلیغاتی می توان به عنوان هدیه برای دانشجویان و یا کارمندان شرکت استفاده کرد.

با توجه به تنوع در ساخت ساعت های دیواری تبلیغاتی این امر امکان پذیر می باشد که ساعت ها را با رنگ سازمانی سازمان ها و ادارات و یا رنگ های دلخواه شرکت مورد نظر تولید و به مخاطبین ارایه کرد. ساعت های دیواری تبلیغاتی معمولا برای شرکت های لبنیاتی، لاستیک سازی و بانک ها بیشتر استفاده می شود.

از مزایای دیگر استفاده از ساعت های دیواری و رومیزی تبلیغاتی این است که تولید و توزیع آن ها در بین مخاطبین و افراد جامعه روش بسیار مناسبی برای بازار یابی و معرفی محصولات برند های مختلف می باشد.

از موارد دیگر کاربردی بودن این هدایا این است که در بیشتر موارد این ساعت های تبلیغاتی دارای هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی می باشد. تنوع در اندازه، رنگ، شکل و نوع ساعت های تبلیغاتی از دیگر مزایای استفاده از این نوع هدایای تبلیغاتی می باشد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت اطلس نگرش اسپادانا 18 فروردین 1398 - 22:29

ساعت ارزان قیمت تعداد 200عدد باچاپ چقدر در میاد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.