لیوان سرامیکی ارزان

لیوان سرامیکی ارزان

لیوان تبلیغاتی یکی از بهترین روشهای تبلیغات موثر و مفید می باشد که شما می توانید با یک بار تبلیغ تا چندین سال در ذهن مخاطب باقی بمانید دلیل آن هم این است که همیشه در محل کار و منزل تبلیغ شما جلوی چشم مخاطبتان قرار می گیرد. لیوان تبلیغاتی دارای دو جنس می باشد لیوان سرامیکی و لیوان پی وی سی نشکن که خود لیوان سرامیکی دو نوع دارد: لیوان سرامیکی معمولی، لیوان سرامیکی حرارتی که خود لیوان حرارتی دو نوع دارد قابدار و ساده (بدون قاب)

لیوان تبلیغاتی یک هدیه مفید

 در ادامه این مطلب به تفاوت میان این محصولات می پردازیم. جنس لیوان های نشکن پی وی سی است و چاپی که برای تبلیغات شما بروی آن استفاده می شود چاپ تامپو می باشد که هم میتواند به صورت تکرنگ باشد یا چند رنگ که در هزینه شما تاثییر می گذارد. برای چاپ لیوان های سرامیکی از چاپ سابلیمیشن استفاده می شود که در لیوان حرارتی قاب دار فقط قسمت قاب دار چاپ می شود و در نمونه معمولی شما میتوانید کل لیوان را چاپ کنید و اما فرق لیوان سرامیکی معمولی با لیوان سرامیکی حرارتی (جادویی) در چیست؟ در لیوان سرامیکی معمولی که چاپ شما همیشه مشخص می باشد ولی در لیوان جادویی وقتی مایع گرمی در آن میریزید تبلیغ یا عکس شما ظاهر می شود. قیمت لیوان های سرامیکی از لیوان های نشکن گرانتر است.

این لیوان ها به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: ست های لیوان، کپ یا فنجان، لیوان یخی، لیوان دسته رنگی، لیوان قاشق دار، شات و ...

مجتمع چاپ و تبلیغات مهر گرافیک یکی از توزیع کنندگان هدایای تبلیغاتی در کشور می باشد که در کارنامه خود  همکاری با بسیار از همکاران و مشتریان شاخص در کشور را دارد. شما عزیزان برای سفارش و استعلام هر گونه از محصولات و خدمات چاپی می توانید با شما تلفن های زیر تماس بگیرید.

در شبکه های اجتماعی ما را با نام mehrgraphic9300 دنبال کنید.

031-34657158 -09136913531

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.