لیوان سرامیکی ارزان

لیوان سرامیکی ارزان

لیوان تبلیغاتی یکی از بهترین روشهای تبلیغات موثر و مفید می باشد که شما می توانید با یک بار تبلیغ تا چندین سال در ذهن مخاطب باقی بمانید دلیل آن هم این است که همیشه در محل کار و منزل تبلیغ شما جلوی چشم مخاطبتان قرار می گیرد. 

برای دیدن چاپ سابلیمیشن بروی لیوان تبلیغاتی به صفحه فوق بروید.

لیوان تبلیغاتی دارای دو جنس می باشد لیوان سرامیکی و لیوان پی وی سی نشکن که خود لیوان سرامیکی دو نوع دارد: لیوان سرامیکی معمولی، لیوان سرامیکی حرارتی که خود لیوان حرارتی دو نوع دارد قابدار و ساده (بدون قاب)

لیوان تبلیغاتی یک هدیه مفید

 در ادامه این مطلب به تفاوت میان این محصولات می پردازیم. جنس لیوان های نشکن پی وی سی است و چاپی که برای تبلیغات شما بروی آن استفاده می شود چاپ تامپو می باشد که هم میتواند به صورت تکرنگ باشد یا چند رنگ که در هزینه شما تاثیر می گذارد.

برای انتخاب هدیه تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ برای دیدین جواب سوال به لینک فوق مراجعه فرمائید.

برای چاپ لیوان های سرامیکی از چاپ سابلیمیشن استفاده می شود که در لیوان حرارتی قاب دار فقط قسمت قاب دار چاپ می شود و در نمونه معمولی شما میتوانید کل لیوان را چاپ کنید و اما فرق لیوان سرامیکی معمولی با لیوان سرامیکی حرارتی (جادویی) در چیست؟

در لیوان سرامیکی معمولی که چاپ شما همیشه مشخص می باشد ولی در لیوان جادویی وقتی مایع گرمی در آن میریزید تبلیغ یا عکس شما ظاهر می شود. قیمت لیوان های سرامیکی از لیوان های نشکن گرانتر است.

این لیوان ها به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: ست های لیوان، کپ یا فنجان، لیوان یخی، لیوان دسته رنگی، لیوان قاشق دار، شات و ...

مزایای خرید لیوان تبلیغاتی ارزان

لیوان های تبلیغاتی دارای قیمت های گوناگونی هستند. اگر از یک یا مجتمع چاپ و تبلیغات درمورد معیار های تفاوت قیمت سؤال کنید، احتمالا با این پاسخ روبرو میشوید که؛ تفاوت قیمت ها در جنس خروجی محصول است. اما اگر این سؤال را در مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک مطرح کنید جواب چیز دیگری است.

جواب ما برای این سؤال، علاوه بر جنس محصول، تعداد خرید مواد اولیه برای چاپ لیوان توسط مجتمع چاپ کننده آن است. هرچه تعداد خرید لیوان های خام، رنگ های چاپی و... توسط شرکت چاپ کننده لیوان تبلیغاتی ارزان بیشرت باشد، قیمت آن نیز کاهش پیدا میکند و در نهایت لیوان تبلیغاتی با قیمت ارزان تری به دست مخاطبان میرسد.

مجتمع مهرگرافیک با توجه به سابقه چندین ساله خود در امر خدمات و محصولات چاپ، دارای مشتریان بسیار زیادی برای انواع محصولات خود از جمله لیوان تبلیغاتی ارزانقیمت است. همین امر موجب شده تا مواد اولیه محصولات ما به قیمت پایین تری خریداری شود و در اختیار مشتریان قرار بگیرد.
همین امر باعث ایجاد یک برند معتبر برای ما شده است. امیدواریم شما نیز در خرید از این مجتمع از رضایت کافی برخوردار شوید.

مجتمع چاپ و تبلیغات مهر گرافیک یکی از توزیع کنندگان هدایای تبلیغاتی در کشور می باشد که در کارنامه خود  همکاری با بسیار از همکاران و مشتریان شاخص در کشور را دارد. شما عزیزان برای سفارش و استعلام هر گونه از محصولات و خدمات چاپی می توانید با شما تلفن های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت فروش لیوان و چاپ لیوان تبلیغاتی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.