تقویم رومیزی ارزان

تقویم رومیزی ارزان

یکی از محصولات تولیدی مجتمع مهر گرافیک تقویم رومیزی ارزان می باشد که در سال 1400نیز همانند سال های گذشته با بهترین کیفیت چاپ و صحافی تولید می شود. تقویم رومیزی ارزان یکی از هدایای تبلیغاتی عید نوروز است که مخاطبان زیادی دارد. تقویم رومیزی به دو صورت چاپ می شود تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی، فرم عمومی که همان طرحای موجود در بازار است که تبلغ شما به وسیله یک کلیشه فلزی در پایین و یا کنار آن چاپ می شود اما در فرم اختصاصی کلیه برگهای موجود و پایه تقویم تبلیغات شما چاپ و صحافی می شود که شما می توانید عکس محصولات و تاریخچه شرکت خود را به دیگران معرفی کنید.

فروش پایه تقویم رومیزی تکی و عمده زیر قیمت کل کشور.

 تقویم رومیزی ارزان سه بعدی

تقویم رومیزی چوبی یادداشت دار ارزان

برای دیدن سررسید سال 1400 میتوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید

جنس پایه های تقویم رومیزی ارزان از جنس سلفون سخت یا گالینگور می باشد و گراماژ صفحه این محصول از کاغذ گلاسه 200گرم می باشد. درسال 1400 نیزی طراحان مهر گرافیک مثل سالهای گذشته طرحای زیبای تقویم را در خور شما سروران عزیز طراحی نموده اند.
 
تقویم رومیزی چوبی ارزان
 
تقویم رومیزی چوبی ارزان 99

تقویم رومیزی در تمامی اداره ها و محیط های کاری و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی تقویم های رومیزی خود را سفارش دهید. تقویم های رومیزی ارزان در انواع مختلفی تهیه می شود از این انواع می توان به اختصاصی، اداری، فانتزی و تبلیغاتی اشاره نمود. هم چنین شما می توانید با خرید و سفارش تقویم های رومیزی از سایت ما با قیمت ارزان تری آن ها را تهیه کنید.

تقویم رومیزی ارزان

چاپ تقویم رومیزی چوبی

تقویم

تقویم از زمان های قدیم در زندگی بشر نقش بسیار زیادی داشته و دارد. با استفاده از تقویم دیگر می توانستند به راحتی روزهای مختلف سال و ایام خاص را که مد نظرشان می باشد که پیدا کنند و بدانند آن روزی که در نظر دارند در کدام روز از ماه و بعد از چند وقت خواهد بود. هم چنین از تقویم استفاده بسیار دیگری نیز می شود. برای مثال در هنگام سفر وجود تقویم بسیار الزامی می باشد تا افراد بدانند روز و تاریخ سفرشان چه روزی است یا در چه روزی باید از سفر خود برگردند؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری، تقویم های رومیزی ارزان وارد بازار شدند و فروش بسیار خوبی را نیز به دست آورند.

تقویم رومیزی ارزان 1399

تقویم چوبی ارزان 1399

با استفاده از تقویم های رومیزی ارزان در اداره ها و محل کار و نیز در منازل، دیگر دسترسی به تقویم بسیار آسانتر شد. به همین خاطر امروزه دیگر کمتر از تقویم های دستی و قدیمی مشاهده می کنیم و افراد تقویم های رومیزی ارزان را برای استفاده تهیه می کنند. در بخش های بعدی به مزیت و کاربرد این تقویم ها اشاره خواهیم کرد. تقویم های رومیزی بسیار شیک و به روز تهیه می شود تا در نگاه اول مورد پسند قرار بگیرند. هم چنین در ادامه مقاله از انواع مختلف تقویم های رومیزی نام خواهیم برد. که هرکدام طرحی خاص و مناسب خود را دارا می باشند. و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که این بسته به انتخاب و درخواست و سفارش مشتری است.

تقویم رومیزی ارزان طرح گل

تقویم رومیزی

در جامعه امروزی شما وقتی وارد یک اداره کاری و تجاری می شوید، به ندرت مشاهده خواهید کرد که بر روی میزهای کاری، تقویم رومیزی وجود نداشته باشد. زیرا تقویم رومیزی ارزان  یکی از موارد و لوازمی می باشد که وجود آن بر روی میز کاری به باید تبدیل شده است. هم چنین از تقویم رومیزی برای تبلیغات استفاده می کنند. بی شک در منازل بسیاری تقویم های تبلیغاتی وجود دارد. شما نیز می توانید با تماس گفتن با ما تقویم رومیزی اختصاصی خود را به هر شکل و شمایلی که می خواهید سفارش بدهید و هرگونه اطلاعات و شماره تماس و لوگوهایی که مد نظرتان است را سفارش دهید تا در تقویم رومیزی شما وارد کنیم. هم چنین ما سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن و در مدت زمان کمی سفارش شما را تهیه و به آدرسی که از شما خواهیم داشت ارسال کنیم.

تقویم رومیزی مذهبی ارزان

تقویم رومیزی ارزان

تقویم های رومیزی ارزان را می توانید از ما تهیه کنید. ما با در نظر گرفتن رضایت مشتریان خود که اولین هدف ما در زمینه کاریمان می باشد، سعی داریم تقویم های رومیزی ارزان تری را به فروش برسانیم. برخی از افراد که هدف آن ها فقط پول است، برای سود کردن بیشتر، تقویم های رومیزی را بیشتر از قیمت معقول به فروش می رسانند که این کار به هیچ وجه پسندیده و مورد تائید نمی باشد. شما می توانید با خرید و سفارش از سایت ما کم ترین هزینه ی ممکن را در قبال داشتن تقویم های رومیزی پرداخت نمایید. پرداخت هزینه کم در هر موضوعی برای تمامی عموم مهم می باشد و سعی دارند قیمت کمتری در قبال کاری که برایشان انجام می شود پرداخت کنند.

تقویم رومیزی یادداشت دار ارزان

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی به دو صورت انجام می شود. یکی به صورت عمومی و در نوع دوم به صورت اختصاصی می باشد. در چاپ تقویم رومیزی ارزان به صورت عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد و در چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی حداقل تیراژ 1000 عدد می باشد. در چاپ تقویم رومیزی نوع تقویم مد نظر خود و تعداد آن را مشخص کنید و نوع خدمات برای اختصاصی کردن تقویم رومیزی را تعیین کنید و از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا شما را برای ثبت سفارش راهنمایی کنیم. در آخر بعد از این که سفارش مورد علاقه شما آماده و تهیه شد برای شما ارسال خواهیم کرد. چاپ تقویم رومیزی گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند به مشتری های خود هدایای تبلیغاتی بدهند. این تقویم با این که بسیار شیک بوده و کاربرد زیادی دارد، هزینه کمی نیز می طلبد و از این جهت مقرون به صرفه است.

تقویم رومیزی جدید ارزان

تقویم رومیزی اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی در جهتی طراحی می شود که براساس خواست افراد باشد و افراد تعیین می کنند تا برگ های استفاده در تقویم از چه نوع کاغذهایی باشد و رنگ و طرح آن را نیز خودشان تعیین می کنند. پایه های تقویم رومیزی ارزان اختصاصی نیز بر اساس خواست مشتری تهیه می شود. معمولاً تقویم های رومیزی به شکل ماه شمار طراحی می شود به این معنا که هر ماه در یک برگ به چاپ رسیده و پشت آن برگ عکسی از طبیعت یا تصاویر تبلیغاتی که به خواست شخص مشتری است به چاپ برسد. هم چنین در سفارش تقویم رومیزی اختصاصی تعداد برگ های به کار رفته نیز به خواست مشتری می باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تقویمی برای شما طراحی کنیم که مورد رضایت و پسند شما واقع شود.

تقویم رومیزی فانتزی ارزان

تقویم رومیزی چوبی یادداشتدار

قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی بسیار مناسب می باشد و افرادی که فکر می کنند قیمت تقویم رومیزی در مقایسه با دیگر تقویم ها گران تر است، سخت در اشتباه هستند. شما می توانید با سفارش تقویم رومیزی ارزان در هر طرحی که می خواهید، قیمت بسیار ارزانی را پرداخت کنید. هم چنین می توانید قیمت تقویم های رومیزی ارزان را در سایت های دیگر مشاهده کنید. بی شک پی خواهید برد که ما با ارزان ترین قیمت، تقویم های رومیزی را به فروش می رسانیم و بعد از یکبار خرید از ما و استفاده، رضایت کاملی از سایت ما به دست خواهید آورد و مشتری همیشگی ما خواهید شد.

تقویم رومیزی ارزان جهانگردی

خرید تقویم رومیزی

برای خرید تقویم های رومیزی ارزان می توانید از فروشگاه های مربوطه و نیز می توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید. برای خرید تقویم رومیزی همان طور که اشاره کردیم، تمامی خواسته های خود را برای داشتن تقویم مد نظرتان مشخص کنید. سپس اقدام به خرید یا سفارش آن برای تهیه و طراحی کنید. ما با بهره گیری از افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه تقویم های رومیزی در انواع بسیار مختلف را برای مشتریان عزیز ارائه می کنیم.

تقویم رومیزی چوبی آبرنگ ارزان

خرید اینترنتی تقویم رومیزی

خرید اینترنتی تقویم رومیزی ارزان یکی از آسان ترین روش هایی می باشد که بیشتر افراد از این طریق اقدام می کنند و به صورت آنلاین سفارش می دهند تا تقویم های رومیزی تبلیغاتی یا اختصاصی خود را طراحی و تهیه کنند. شما با دنیال کردن سایت ما مشاهده خواهید کرد که قیمت بسیار مناسب در کیفیت بسیار بالا و دقیقاً مطابق با خواست و سفارش شما را تولید خواهیم کرد.

تقویم رومیزی فانتزی99

انواع تقویم رومیزی

پایه تقویم رومیزی 2 نوع دارد. یکی پایه سخت و دیگری پایه غیر سخت می باشد که در این دو نوع طراحی می شوند. برای تقویم پایه سخت می توان از اجناس بسیار مختلفی استفاده کرد ولی در بیشتر مواقع دیده شده است که از گالینگور یا گلاسه چاپ و نیز از سلفون خورده نیز استفاده می کنند. ابعاد تقویم های رومیزی ارزان نیز موضوع دیگری می باشد اما هیچ گونه محدودیتی در طراحی آن وجود ندارد و این مشتری است که می خواهد تقویمش در چه ابعادی تهیه شود. در صورت استفاده از تقویم های رومیزی ارزان برای تبلیغات مشتری، رنگ و اشکالی که بهتر است در تقویم وجود داشته باشد را تعیین کنید تا در زمینه ای که می خواهید تبلیغی داشته باشید موفق تر عمل شود. تقویم های رومیزی در انواع اختصاصی و فانتزی و اداری و تبلیغاتی تهیه و طراحی می شوند.

 تقویم رومیزی طبیعت ارزان

مزیت تقویم رومیزی

با داشتن تقویم رومیزی ارزان می توانید در هر لحظه از فعالیت در محیط کاری خود تاریخی که مد نظرتان است را مشاهده کنید و دیگر دنبال تقویم های قدیمی و دستی نباشید. هم چنین از دیگر مزیت های تقویم های رومیزی می توان به این مورد اشاره کرد که با یک نگاه می توانید تمامی روزهای ماه را مشاهده کرده و نیازی به ورق زدن نداشته باشید. شما می توانید جهت هر گونه سفارشی که در طراحی تقویم های رومیزی دارید، با شماره تماسی که در سایت قرار دارد و نیز دیگر راه های ارتباطی، ارتباط برقرار کرده، سفارش داده و در کم ترین زمان سفارش های خود را تحویل بگیرید. در صورت عدم تطابق تقویم های طراحی شده با سفارش شده، هر گونه خسارتی را به عهده خواهیم گرفت؛ اما خاطر جمع باشید که این مشکل به هیچ وجه اتفاق نخواهد افتاد.

 تقویم رومیزی ایران کهن

طرح های تقویم رومیزی ارزان 1400 مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک عبارتند از:

 طرح طبیعت 7برگ سایز: 22 در 15

طرح گل 7 برگ سایز: 19 در 16

طرح هنری 7 برگ سایز: 22 در 15

طرح دیدنیهای 12 برگ ایران سایز: 24 در 16 

 طرح دیدنیهای 12 برگ جهان سایز: 24 در 16

 طرح تخت جمشید 12 برگ

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت مارال گشت 01 مهر 1399 - 17:48

باعرض ادب و احترام
قیمت تقویم رومیزی ارزان 1400 میخواستم شرکت ما هرساله 2500 عدد تقویم رومیزی با قیمت مناسب به صورت تقویم رومیزی اختصاصی چاپ میکنه. میخواستم ببینم تقویم های رومیزی از چه تاریخی شروع به پخش میشه وحداکثر زمان که شما میتونید کارو به ما تحویل میدن چند روز است.
قیمت تقویم رومیزی ارزان 1400 از چه رنج قیمتی امسال شروع میشه؟ ودر چه سایز های تولید می شود

شرکت سازه سازان امید 17 شهریور 1399 - 20:43

باعرض سلام ،ادب احترام
شرکت ما هرسال برای تبلیغات نوروز خود تقویم رومیزی سفارش میده در سال 13400 هم میخواد تقویم رومیزی قیمت ارزان سفارش بده که البته کیفیت خیلی واسش مهمه میخواستم ببینم تقویم رومیزی ارزانی که زدین آیا از متریال جنس واسش کم میزارید یا خیر چون بدون واسته هستین قیمت قویم رومیزی ارزان میدید. تقویم رومیزی ارزان پایه سخت هست یا پایه مقوای؟ بستگی به تیراژ تقویم رومیزی هم داره که قیمت ارزون بشه؟ برای اینکه تقویم رومیزی قیمتش ارزان در بیاد باید چکار کنیم؟
قیمت ارزان تقویم رومیزی بستگی به چی داره کقیمت تقویم برای ما مناسب در بیا؟ تیراژ که شرکت ما هرساله تقویم چاپ میکنه بین 3000 عدد تا 5000 عدد هست که هم یه صورت اختصاصی چاپ میکنه و هم طلاکوب روی پایه؟
ی سوال از چه کاغذی برای تقویم رومیزی های ارزان استفاده میکنید؟ چه مقوای برای تقویم رومیزی ارزان به کار میبرید؟ کلیه موارد زکر شده رو در یک پیش فاکتور به ایمیل بنده ارسال کنید. تشکر ویژ دارم از مقاله زیباتون درباره تقویم رومیزی ارزان

علی کریمی 18 بهمن 1398 - 22:59

سلام و خسته نباشید ،لطفا قیمت تقویم روی میزی و خودکار سال ۹۹ رو عرض کنید،ممنونم

مرجان شاهبنده 29 دی 1398 - 19:37

سلام لطفا قیمت تقویم رومیزی ارزان ۱۳۹۹ برام بفرستین
چاپ ارزان تقویم رومیزی به صورت اختصاصی چقدر میشه

الماس شرق 29 دی 1398 - 19:31

با سلام وخسته نباشید
وطنی هستم لطفا مدل های تقویم رومیزی ارزان سال 99 رو واسم واسم بفرستین
چاپ تقویم رومیزی ارزان چه نوعی هست طلاکوب هست یا لیزر

باران زمانی 03 شهریور 1396 - 21:33

سلام خسته نباشید
تقویم رومیزی سال 97 را بصورت عمده میخواستم کی باید سفارشمو انجام بدهم

اصغر جمشیدی 07 فروردین 1396 - 18:25

سلام قیمت تقویم رومیزی 13برگ اختصاصی میخواستم

موسوی 10 اسفند 1395 - 00:44

سلام تقویم رومیزی های زیبایی دارید قیمتهای مناسبی هم دارند

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.