تقویم رومیزی ارزان قیمت

تقویم رومیزی ارزان قیمت

یکی از محصولات تولیدی مجتمع مهر گرافیک تقویم رومیزی می باشد که در سال 1398نیز همانند سال های گذشته با بهترین کیفیت چاپ و صحافی تولید می شود. تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی عید نوروز است که مخاطبان زیادی دارد. تقویم رومیزی به دو صورت چاپ می شود تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی، فرم عمومی که همان طرحای موجود در بازار است که تبلغ شما به وسیله یک کلیشه فلزی در پایین و یا کنار آن چاپ می شود اما در فرم اختصاصی کلیه برگهای موجود و پایه تقویم تبلیغات شما چاپ و صحافی می شود که شما می توانید عکس محصولات و تاریخچه شرکت خود را به دیگران معرفی کنید.

 تقویم رومیزی دیدنی هاتقویم رومیزی ارزان یادداشت دار

جنس پایه های تقویم رومیزی از جنس سلفون سخت یا گالینگور می باشد و گراماژ صفحه این محصول از کاغذ گلاسه 200گرم می باشد. درسال 98 نیزی طراحان مهر گرافیک مثل سالهای گذشته طرحای زیبای تقویم را در خور شما سروران عزیز طراحی نموده اند.

تقویم رومیزی در تمامی اداره ها و محیط های کاری و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی تقویم های رومیزی خود را سفارش دهید. تقویم های رومیزی در انواع مختلفی تهیه می شود از این انواع می توان به اختصاصی، اداری، فانتزی و تبلیغاتی اشاره نمود. هم چنین شما می توانید با خرید و سفارش تقویم های رومیزی از سایت ما با قیمت ارزان تری آن ها را تهیه کنید.

تقویم رومیزی طرح ماشین

تقویم

تقویم از زمان های قدیم در زندگی بشر نقش بسیار زیادی داشته و دارد. با استفاده از تقویم دیگر می توانستند به راحتی روزهای مختلف سال و ایام خاص را که مد نظرشان می باشد که پیدا کنند و بدانند آن روزی که در نظر دارند در کدام روز از ماه و بعد از چند وقت خواهد بود. هم چنین از تقویم استفاده بسیار دیگری نیز می شود. برای مثال در هنگام سفر وجود تقویم بسیار الزامی می باشد تا افراد بدانند روز و تاریخ سفرشان چه روزی است یا در چه روزی باید از سفر خود برگردند؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری، تقویم های رومیزی وارد بازار شدند و فروش بسیار خوبی را نیز به دست آورند.

تقویم رومیزی هفت برگی ارزان

با استفاده از تقویم های رومیزی در اداره ها و محل کار و نیز در منازل، دیگر دسترسی به تقویم بسیار آسانتر شد. به همین خاطر امروزه دیگر کمتر از تقویم های دستی و قدیمی مشاهده می کنیم و افراد تقویم های رومیزی را برای استفاده تهیه می کنند. در بخش های بعدی به مزیت و کاربرد این تقویم ها اشاره خواهیم کرد. تقویم های رومیزی بسیار شیک و به روز تهیه می شود تا در نگاه اول مورد پسند قرار بگیرند. هم چنین در ادامه مقاله از انواع مختلف تقویم های رومیزی نام خواهیم برد. که هرکدام طرحی خاص و مناسب خود را دارا می باشند. و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که این بسته به انتخاب و درخواست و سفارش مشتری است.

تقویم رومیزی چوبی یادداشت خورتقویم رومیزی طبیعتتقویم رومیزی

در جامعه امروزی شما وقتی وارد یک اداره کاری و تجاری می شوید، به ندرت مشاهده خواهید کرد که بر روی میزهای کاری، تقویم رومیزی وجود نداشته باشد. زیرا تقویم رومیزی یکی از موارد و لوازمی می باشد که وجود آن بر روی میز کاری به باید تبدیل شده است. هم چنین از تقویم رومیزی برای تبلیغات استفاده می کنند. بی شک در منازل بسیاری تقویم های تبلیغاتی وجود دارد. شما نیز می توانید با تماس گفتن با ما تقویم رومیزی اختصاصی خود را به هر شکل و شمایلی که می خواهید سفارش بدهید و هرگونه اطلاعات و شماره تماس و لوگوهایی که مد نظرتان است را سفارش دهید تا در تقویم رومیزی شما وارد کنیم. هم چنین ما سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن و در مدت زمان کمی سفارش شما را تهیه و به آدرسی که از شما خواهیم داشت ارسال کنیم.

تقویم رومیزی طبیعت

تقویم رومیزی ارزان

تقویم های رومیزی ارزان را می توانید از ما تهیه کنید. ما با در نظر گرفتن رضایت مشتریان خود که اولین هدف ما در زمینه کاریمان می باشد، سعی داریم تقویم های رومیزی ارزان تری را به فروش برسانیم. برخی از افراد که هدف آن ها فقط پول است، برای سود کردن بیشتر، تقویم های رومیزی را بیشتر از قیمت معقول به فروش می رسانند که این کار به هیچ وجه پسندیده و مورد تائید نمی باشد. شما می توانید با خرید و سفارش از سایت ما کم ترین هزینه ی ممکن را در قبال داشتن تقویم های رومیزی پرداخت نمایید. پرداخت هزینه کم در هر موضوعی برای تمامی عموم مهم می باشد و سعی دارند قیمت کمتری در قبال کاری که برایشان انجام می شود پرداخت کنند.

تقویم رومیزی جهانگردی

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی به دو صورت انجام می شود. یکی به صورت عمومی و در نوع دوم به صورت اختصاصی می باشد. در چاپ تقویم رومیزی به صورت عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد و در چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی حداقل تیراژ 1000 عدد می باشد. در چاپ تقویم رومیزی نوع تقویم مد نظر خود و تعداد آن را مشخص کنید و نوع خدمات برای اختصاصی کردن تقویم رومیزی را تعیین کنید و از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا شما را برای ثبت سفارش راهنمایی کنیم. در آخر بعد از این که سفارش مورد علاقه شما آماده و تهیه شد برای شما ارسال خواهیم کرد. چاپ تقویم رومیزی گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند به مشتری های خود هدایای تبلیغاتی بدهند. این تقویم با این که بسیار شیک بوده و کاربرد زیادی دارد، هزینه کمی نیز می طلبد و از این جهت مقرون به صرفه است.

تقویم رومیزی ایران

تقویم رومیزی اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی در جهتی طراحی می شود که براساس خواست افراد باشد و افراد تعیین می کنند تا برگ های استفاده در تقویم از چه نوع کاغذهایی باشد و رنگ و طرح آن را نیز خودشان تعیین می کنند. پایه های تقویم رومیزی اختصاصی نیز بر اساس خواست مشتری تهیه می شود. معمولاً تقویم های رومیزی به شکل ماه شمار طراحی می شود به این معنا که هر ماه در یک برگ به چاپ رسیده و پشت آن برگ عکسی از طبیعت یا تصاویر تبلیغاتی که به خواست شخص مشتری است به چاپ برسد. هم چنین در سفارش تقویم رومیزی اختصاصی تعداد برگ های به کار رفته نیز به خواست مشتری می باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تقویمی برای شما طراحی کنیم که مورد رضایت و پسند شما واقع شود.


تقویم رومیزی چوبی ارزانتقویم رومیزی جهانگردی

قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی بسیار مناسب می باشد و افرادی که فکر می کنند قیمت تقویم رومیزی در مقایسه با دیگر تقویم ها گران تر است، سخت در اشتباه هستند. شما می توانید با سفارش تقویم رومیزی در هر طرحی که می خواهید، قیمت بسیار ارزانی را پرداخت کنید. هم چنین می توانید قیمت تقویم های رومیزی را در سایت های دیگر مشاهده کنید. بی شک پی خواهید برد که ما با ارزان ترین قیمت، تقویم های رومیزی را به فروش می رسانیم و بعد از یکبار خرید از ما و استفاده، رضایت کاملی از سایت ما به دست خواهید آورد و مشتری همیشگی ما خواهید شد.

تقویم رومیزی  فانتزی

خرید تقویم رومیزی

برای خرید تقویم های رومیزی می توانید از فروشگاه های مربوطه و نیز می توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید. برای خرید تقویم رومیزی همان طور که اشاره کردیم، تمامی خواسته های خود را برای داشتن تقویم مد نظرتان مشخص کنید. سپس اقدام به خرید یا سفارش آن برای تهیه و طراحی کنید. ما با بهره گیری از افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه تقویم های رومیزی در انواع بسیار مختلف را برای مشتریان عزیز ارائه می کنیم.

تقویم رومیزی طرح گل

خرید اینترنتی تقویم رومیزی

خرید اینترنتی تقویم رومیزی یکی از آسان ترین روش هایی می باشد که بیشتر افراد از این طریق اقدام می کنند و به صورت آنلاین سفارش می دهند تا تقویم های رومیزی تبلیغاتی یا اختصاصی خود را طراحی و تهیه کنند. شما با دنیال کردن سایت ما مشاهده خواهید کرد که قیمت بسیار مناسب در کیفیت بسیار بالا و دقیقاً مطابق با خواست و سفارش شما را تولید خواهیم کرد.

تقویم رومیزی چوبی پایه دار

انواع تقویم رومیزی

پایه تقویم رومیزی 2 نوع می باشد. یکی پایه سخت و دیگری پایه غیر سخت می باشد که در این دو نوع طراحی می شوند. برای تقویم پایه سخت می توان از اجناس بسیار مختلفی استفاده کرد ولی در بیشتر مواقع دیده شده است که از گالینگور یا گلاسه چاپ و نیز از سلفون خورده نیز استفاده می کنند. ابعاد تقویم های رومیزی نیز موضوع دیگری می باشد اما هیچ گونه محدودیتی در طراحی آن وجود ندارد و این مشتری است که می خواهد تقویمش در چه ابعادی تهیه شود. در صورت استفاده از تقویم های رومیزی برای تبلیغات مشتری، رنگ و اشکالی که بهتر است در تقویم وجود داشته باشد را تعیین کنید تا در زمینه ای که می خواهید تبلیغی داشته باشید موفق تر عمل شود. تقویم های رومیزی در انواع اختصاصی و فانتزی و اداری و تبلیغاتی تهیه و طراحی می شوند.

 تقویم رومیزی چوبی دوپایه اسلیمی

مزیت تقویم رومیزی

با داشتن تقویم میزی می توانید در هر لحظه از فعالیت در محیط کاری خود تاریخی که مد نظرتان است را مشاهده کنید و دیگر دنبال تقویم های قدیمی و دستی نباشید. هم چنین از دیگر مزیت های تقویم های رومیزی می توان به این مورد اشاره کرد که با یک نگاه می توانید تمامی روزهای ماه را مشاهده کرده و نیازی به ورق زدن نداشته باشید. شما می توانید جهت هر گونه سفارشی که در طراحی تقویم های رومیزی دارید، با شماره تماسی که در سایت قرار دارد و نیز دیگر راه های ارتباطی، ارتباط برقرار کرده، سفارش داده و در کم ترین زمان سفارش های خود را تحویل بگیرید. در صورت عدم تطابق تقویم های طراحی شده با سفارش شده، هر گونه خسارتی را به عهده خواهیم گرفت؛ اما خاطر جمع باشید که این مشکل به هیچ وجه اتفاق نخواهد افتاد.

 
 تقویم رومیزی باستانی

طرح های تقویم رومیزی 1398 مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک عبارتند از:

 طرح طبیعت 7برگ سایز: 22 در 15

طرح گل 7 برگ سایز: 19 در 16

طرح هنری 7 برگ سایز: 22 در 15

طرح دیدنیهای 12 برگ ایران سایز: 24 در 16 

 طرح دیدنیهای 12 برگ جهان سایز: 24 در 16

 طرح تخت جمشید 12 برگ

تقویم رومیزی دو منظوره

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

باران زمانی 03 شهریور 1396 - 21:33

سلام خسته نباشید
تقویم رومیزی سال 97 را بصورت عمده میخواستم کی باید سفارشمو انجام بدهم

اصغر جمشیدی 07 فروردین 1396 - 18:25

سلام قیمت تقویم رومیزی 13برگ اختصاصی میخواستم

موسوی 10 اسفند 1395 - 00:44

سلام تقویم رومیزی های زیبایی دارید قیمتهای مناسبی هم دارند

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.