تقویم رومیزی اداری ارزان

امروزه گسترش مشاغل مختلف در زمینه‌های گوناگون رو به رشد است. از ملزومات اداری هر شرکت یا دفتر کار تقویم رومیزی مدیریتی آن است که هر چه این وسایل و ابزارها کاملتر و زیباتر انتخاب شوند کارکنان و مدیران احساس بهتری خواهند داشت. از دید دیگر کارکنان و حتی ارباب رجوع، وجود ملزومات اداری مختلف مانند تقویم رومیزی یادداشت دار نشان دهنده نظم و دقت کار شماست. تقویم رومیزی مدیران انتخاب مناسب و باسلیقه‌ای برای سر و سامان دادن به کارها و فراموش نکردن قرارهای ملاقات و شماره تلفن‌هاست.

تقویم رومیزی دستیار منشی

تقویم رومیزی مدیریتی

در ادارات و سازمان‌ها تقویم اختصاصی در انواع مختلف برای کارکنان کارایی زیادی دارد. تقویم رومیزی مدیریتی روی میز مدیران برای یادآوری جلسات و برنامه‌ها بسیار اساسی است. این تقویم‌ها که در انواع مختلف و شکل‌های متنوع ساخته می‌شود می‌تواند تبلیغات شرکت‌ها را بر روی خود داشته باشد. تقویم رومیزی مدیریتی پرکاربردترین تقویم‌هاست و مورد پسند مدیران است. بعضی از تقویم‌های مدیریتی دارای پایه گالینگور، برخی دارای پایه پلکسی و یا پایه چوبی هستند. جنس کاغذ نیز می‌تواند گلاسه یا دارای روکش سلفون باشد.

تقویم رومیزی مدیریتی مخصوص منشی یا دستیار مدیر نیز در انواع مختلف با قیمت‌های متفاوت تولید می‌شود. در همه این تقویم‌ها می‌توان لوگوی شرکت را درج کرد. مدیران دوست دارند هنگام صحبت تلفنی، برگزاری جلسات، بررسی یک طرح یا حتی تفکر راجع به موضوعات کاری، ابزار لازم جهت یادداشت را دم دست داشته باشند. تقویم رومیزی یادداشت دار همراه با دیگر ابزارهایی که در کنار آن خریداری می‌شود به راحتی می‌تواند نیاز مدیر را برآورده نماید.تقویم رومیزی مدیریتی

انواع تقویم رومیزی اداری ارزان

با تهیه ملزومات اداری مناسب حتی داشتن یک تقویم رومیزی ارزان شما می‌توانید بجای چند بار جابجا شدن از پشت میز به یادداشت موارد کاری بپردازید. تقویم‌های رومیزی اداری در طرح‌ها و ابعاد متنوع تولید می‌شوند. از جمله این تقویم‌ها می‌توان تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی زیر دستی، تقویم رومیزی فانتزی با قیمت‌های مناسب را نام برد.

علاوه بر تقویم و سررسید می‌توانید از پایه چسب، کاغذ یادداشت، جای گیره آهنربایی برای مرتب نگه داشتن گیره‌ها، جاقلمی، ساعت کوچک، نامه بازکن و جای کارت ویزیت استفاده کنید و دیگر در کشوهای میز به دنبال وسایل اداری و نوشت افزار خود نگردید

تقویم رومیزی منشی

چرا تقویم رومیزی اداری ارزان؟

تقویم رومیزی اداری ارزان را میتوان یکی از انواع پرفروش تقویم رومیزی دانست که هرساله توسط مشتریان زیادی سفارش داده میشود. به این دلیل که این نوع تقویم اغلب در تعداد بالا سفارش داده میشود، قیمت آن موضوع حائز اهمیتی است.

حتی یک تفاوت قیمت جزیی نیز میتواند باعث به وجود آمدن یک رقم بسیار بالا شود. در مهرگرافیک با توجه به اینکه مواد اولیه به صورت عمده و از وارد کننده ها و تولید کنندگان خریداری میشود و همینطور تمامی عملیان طراحی و چاپ در داخل شرکت انجام میشود، قیمت خروجی تقویم مدیریتی بسیار ارزان میشود و در نهایت ما میتوانیم به بهترین شکل ممکن تقویم رومیزی اداری ارزان را به مشتریان و مخاطبان خود ارازئه کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.