هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان: می دانیم که وقتی صحبت از تبلیغات به میان می آید مهم ترین گزینه ایده پردازی های قابل قبول است. هر چه شرایط تبلیغات خاص تر باشد می تواند بر روی مخاطب تأثیرات بهتری بگذارد. به نظر شما ارزانترین هدایای تبلیغاتی کدام دسته هستند؟ آیا استفاده از بازاریاب و بیلبوردهای تبلیغاتی می تواند ما را به سود خوبی برساند و یا استفاده از محصولات تبلغیاتی که در نهایت مورد استفاده عموم افراد قرار می گیرد؟ وقتش رسیده بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی را شناسایی کنیم.

در صورت اطلاعات در باره شرکت فروش پخش هدایای تبلیغاتی در اصفهان میتوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید

جعبه تبلیغاتی

چاپ هدایای تبلیغاتی ارزان

شاید در نگاه اول تبلیغات گزینه ای بسیار گران قیمت به نظر برسد و سبب شود که افراد به سراغ روش های دیگری مانند طرح های تخفیف بروند اما اصل قضیه این است که تبلیغات هدفمند می تواند نتیجه بخش تر باشد. در لاین تبلیغات  اولین و مهم ترین اصل ، رضایت و جذب مشتری است. به راستی مشتریان در کدام لاین بیشتر جذب می شوند؟ آیا مشتری از گوش دادن به صحبت های تکراری بازاریاب ها احساس خوبی خواهند داشت؟ قطعاً اینطور نیست. در واقع هدایای تبلیغاتی می تواند بهترین و تاثیرگذارترین روش برای جذب مشتری باشد، اما چطور می توان ارزانترین هدایای تبلیغاتی که از دید مشتری با ارزش است را انتخاب کرد ؟ اولین اصل شناسایی سلیقه و انتظارات مشتریان است.

سته هدیه تبلیغاتی

 مشتریان به طور کلی دقت می کنند که هدیه ای که به آنها به عنوان تبلیغات داده می شود چقدر ارزش مالی دارد در واقع شما باید ارزانترین هدایای تبلیغاتی را به صورتی انتخاب کنید که از دید مشتری با ارزش و گران به نظر برسد. ما به شما کمک می کنیم ارزانترین هدایای تبلیغاتی را با کیفیت ایده آل انتخاب کنید.

ما به شما کمک می کنیم سفارش هدایای تبلیغاتی خود را اینترنتی ثبت کنید

هدایایی تبلیغاتی ارزان قیمت

ارزانترین هدایای تبلیغاتی دارای چه ویژگی هایی هستند؟ آیا ارزانی باید سبب کاهش کیفیت محصول شود؟ اینطور نیست! در واقع مشتری و عموم افرادی که قرار است بر اساس هدایای تبلیغاتی که از شما می گیرند در مورد شما نظر دهند هزینه ی عمده برای تبلیغات قائل نیستند و دید تک نرخی پیش می گیرند. به این معنی که هرگز برآورد هزینه ی عمده در خصوص هدایای تبلیغاتی افراد نخواهد شد اما شما می توانید با خرید عمده محصول مورد نظر افکار مشتری را درگیر کنید به این معنی که مشتری گمان می کند شما هزینه بسیار بالایی برای تبلیغات پرداخت نموده اید پس قطعاً محصول اصلی شما بسیار با دوام و با ارزش است این تصور درست زمانی است که شما ارزانترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب کرده اید به این ترتیب هم سود بهتری می کنید و هم مشتریان اعتماد همیشگی به شما پیدا خواهند کرد .

پاور بانک تبلیغاتی

در نظر داشته باشید که ارزانترین هدایای تبلیغاتی از دسته گزینه های متنوع محسوب می شوند و خرید را برای شما بسیار آسانتر می کنند. در نظر داشته باشید که عموم افراد به سراغ هدایایی می روند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و گزینه های تزئینی ،شاید انتخاب خوبی برای همه صنف ها نباشد.

جاکلیدی تبلیغاتی

فروش جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

یکی از ارزانترین هدایای تبلیغاتی که قطعاً برای عموم افراد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و همه پسند است  خواهد بود. در واقع این محصول به دلیل داشتن میزان کاربرد فراوان از گزینه های بسیار عالی در زمینه تبلیغات محسوب می شود. جاکلیدی ها در مدل های متنوعی عرضه می شوند.

فرض کنید شما مغازه ای دارید که به فروش موبایل و لپ تاپ می پردازد قطعاً می توانید طرح های خاص و مرتبطی برای جاکلیدی های تبلیغاتی انتخاب کنید به این ترتیب استفاده از جنس های چرم و سبک برای این محصولات می تواند بسیار عالی و همه پسند باشد. مثلاً می توانید طرح فلش را برای جاکلیدی سفارش دهید و بروی طرح ایجاد شده نام برند و محصول و یا خدمت خود را حک کنید. جاکلیدی از دسته محصولاتی است که در جیب و یا کیف عموم افراد یافت می شود و قطعاً بارها در روز به صورت ناخودآگاه مورد استفاده قرار می گیرد  .بنابراین یکی از ارزانترین هدایای تبلیغاتی که می تواند بسیار سریع شما را به شهرت برساند جاکلیدی های ارزان قیمت و شیک است شما می توانید هم اکنون اقدام به سفارش ارزانترین هدایای تبلیغاتی کنید و تبلیغات خود را آغاز کنید.

خودکار تبلیغاتی ارزان

سفارش خودکار تبلیغاتی ارزان

چقدر خوب است که در انتخاب ارزانترین هدایای تبلیغاتی نگاهی به میزان کاربرد آن بیندازیم، می دانیم که خودکار از دسته محصولات ضروری در زندگی افراد است بنابراین یکی از بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی که می تواند برای برند شما انتخاب شود خودکارهای تبلیغاتی ارزان است.

خودکار تبلیغاتی

فرض کنید که می خواهید محصولات خود را در معرض دید مدیران شرکت های بزرگ قرار دهید به این ترتیب می دانیم که خودکار بیشترین استفاده  در شرکت ها را به خود اختصاص می دهد به این ترتیب می توانید با انتخاب و سفارش طرحی عالی و بی نظیر برای خودکار،  از دید مدیران برندی مشهور به نظر برسید. بهتر است که جنس خودکار و میزان رنگ و کیفیت آن عالی باشد

 زیرا خودکارهایی که تنها جنبه تزئینی دارند اغلب انتخاب های خوبی محسوب نمی شوند. از سمت دیگر بهتر است که از جنس چرم به صورت ترکیبی با فلز برای خودکارها استفاده شود. چرم از دسته محصولات لوکس به شمار می رود و کاربری آن آسان است به طوری که در دست لیز نمی خورد و یا سبب ناراحتی نویسنده نخواهند بود. همین حالا ارزانترین هدایای تبلیغاتی را سفارش داده و از طرح های تخفیف در این لاین استفاده کنید.

چطور ساعت تبلیغاتی ارزان سفارش دهیم؟

چرا اغلب پزشکان و همینطور مدیران شرکت های تجاری و بسیار بزرگ علاقمند هستند که ساعت های تبلیغاتی ارزان را برای شهرت خود استفاده کنند؟ دلیل این موضوع بسیار مشخص است در واقع ساعت های تبلیغاتی از دسته محصولات لوکس محسوب می شوند و هر کسی می داند که هزینه هایی که برای ساعت های تبلیغاتی در نظر گرفته می شود به نسبت خودکار و یا جاکلیدی بیشتر است به این ترتیب یک سری از افراد خاص در جامعه ترجیح می دهند که هدایای تبلیغاتی لوکس تری را عرضه کنند به این ترتیب می توانند در زمان کم به نتیجه مطلوب دست یابند.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

آیا ساعت هم می تواند در دسته ارزانترین هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد؟ چرا که نه! در واقع شما می توانید با سفارش عمده این محصول در طرح و مدل های مختلف با هزینه ای بسیار ارزان و شاید عجیب مسیر شهرت خود را بازتر و آسانتر کنید. ساعت های تبلیغاتی از محصولات همه پسند هستند و عموم افراد در طول روز بارها از ساعت استفاده می کنند. اگر می خواهید هدیه تبلیغاتی لوکسی داشته باشید بهترین انتخاب برای شما می تواند ساعت های تبلیغاتی به شمار برود.

هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان

می دانیم که در شهرهای مختلف هزینه هایی که برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته می شود متفاوت و نوسان دارد. به این ترتیب شرایطی فراهم ساختیم تا ارزانترین هدایای تبلیغاتی را در اصفهان سفارش داده و به نتیجه و هدف دلخواه خود دست یابید. در واقع ما با تولیدات و عرضه بدون واسطه محصولات تبلیغاتی سعی می کنیم رضایت مشتری را به همراه داشته باشیم. ارزانترین هدایای تبلیغاتی می تواند به صورت اینترنتی سفارش داده شود زمان را از دست ندهید و ارزانترین هدایای تبلیغاتی را هم اکنون انتخاب کنید.

لیوان تبلیغاتی ارزان

بررسی قیمت هدایای تبلیغاتی

موضوعی که بارها از دید خریداران و همینطور عموم افرا جای بحث دارد، هزینه هایی است که برای هدایای تبلیغاتی برآورد می شود. در واقع هدایای تبلیغاتی از گزینه هایی است که با توجه به مدل و کیفیت آن می تواند قیمت بندی شود. ارزانترین هدایای تبلیغاتی می تواند با بهترین کیفیت همراه باشد و این موضوع در خصوص محصولاتی که دارای کیفیت ضعیف هستند برعکس می باشد .بنابراین هرگز تصور نکنید که ارزانترین هدایای تبلیغاتی قطعاً با عدم کیفیت همراه است گاه یک خرید و فروش منصفانه می تواند برای همیشه مورد رضایت مشتری و سوددهی برای ما باشد.

با یک مقایسه ی ساده می توانید متوجه قیمت های ارزان و کیفیت عالی محصولات ما شوید.

 

ساک خرید تبلیغاتی

 

روش های سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان

شما می توانید ارزانترین هدایای تبلیغاتی از طریق مراجعه حضوری و یا به صورت غیر حضوری خریداری کنید. در روش های حضوری می توانید نمونه کارهای موجود را از نزدیک مشاهده کرده و سپس اقدام به سفارش کنید.

روش های اینترنتی از بهترین گزینه های خرید محصولات تبلیغاتی محسوب می شود. در واقع خرید اینترنتی ارزانترین هدایای تبلیغاتی می تواند شما را از طرح های تخفیف در این زمینه بهرمند سازد و به این ترتیب قیمت ارزانترین هدایای تبلیغاتی نیز با ذکر دلیل به شما توضیح داده می شود.

کیفیت ارزانترین هدایای تبلیغاتی

کیفیت محصولات ما قطعاً قابل قبول خواهد بود در واقع وقتی محصولی وارد بازار می شود و بارها مورد تأیید عموم قرار می گیرد دارای کیفیت و قیمت مناسبی است و این موضوع بر هیچ کس پنهان نیست.

هدایای تبلیغاتی لوکس

ارزانترین هدایای تبلیغاتی لوکس

شما می توانید لوکس ترین طرح های تبلیغاتی را با هزینه ای بسیار ارزان سفارش دهید در واقع در این مسیر سعی شده است که بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی برای شما در نظر گرفته شود.

از جمله هدایایی که در مهرگرافیک به شما پیشنهاد میشود موارد پایین است:

  • جلد مدارک
  • خودکار تبلیغاتی
  • جا کلیدی و سرکلیدی
  • لیوان تبلیغاتی
  • ساعت رومیزی
  • کیف

هدایای نامبرده در بالا از بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمت پایین و ارزان هستند که علاوه بر ارزان قیمت بودن، دارای پرستیژ بالایی نیز هستند و به خوبی باعث ایجاد حس رضایت در دریافت کننده آن میشود. 
یکی از نکاتی که در ارائه هدایای تبلیغاتی به مخاطبان خود باید آن را رعایت کنید، این موضوع است که:

برای هدایای تبلیغاتی خود، چه ارزان قیمت و چه گران قیمت، ((ارزش قائل باشید)). ما در طول این سالیان درازی که به تولید هدایای تبلیغاتی مشغول هستیم به وفور این نکته را مشاهده کردیم که بی ارزش جلوه دادن هدیه تبلیغاتی توسط صاحب کسب و کار باعث کاهش بسیار شدید بازخورد آن ها می شود. 

هدایای تبلیغاتی جدید

اما منظور از ارزش قائل شدن برای هدایا چیست؟

احتمالا بسیار مشاهده کرده اید که در ایام عید، در مقابل بسیاری از فروشگاه ها، هدایای تبلیغاتی مختلفی پخش میشود و به دست مردم عادی داده میشود. حتی بسیاری از صاحبان مشاغل اقدام به جذب نیرو صرفا برای پخش هدایای تبلیغاتی خود میکنند.

امطمئن باشید حتی اینکه گرانترین هدیه تبلیغاتی را سفارش دهید اما آن را در پیاده رو ها و خیابان به هرشخص عادیی هدیه دهید، باعث میشود تا ارزش هدیه تبلیغاتی شما بی ارزش جلوه کند.

پس از قبل از هرچیز باید قدر هزینه ای که برای تولید هدیه تبلیغاتی پرداخت میکنید را بدانید. پیشنهاد ما برای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت با بودجه کم، استفاده از تعداد کم و هدیه نسبتا ارزشمند است.

هدایای تبلیغاتی خاص

به جای سفارش هزار سرکلیدی، به نصف این تعداد خودکار تبلیغاتی سفارش دهید و آن را در محل و اشخاص درست سفارش دهید. به طور مثال اگر کسب و کار شما فروشگاه لوازم خانگی است، مطمئنا عمده مخاطبان هدف شما خانم های بین 25 تا 50 سال هستند، پس به جای اینکه هدایای خود را در بین همه افراد پخش کنید، فقط آن ها را به مخاطبان هدف خود هدیه کنید تا بازخوردی که دریافت میکنید یک بازخورد عالی باشد.

چرا هدایای تبلیغاتی ارزان در مهرگرافیک

مهرگرافیک سالیان درازی است که در حال فعالیت در زمینه تولید هدایا و کادو های تبلیغاتی است. در این چندین سال نام ما به خوبی چه در بازار فروش خودمان و چه در بازار خرید مواد اولیه برای تولید محصولات درخشیده است.

همین موضوع باعث شده تا سفارش محصولات ما به شدت زیاد باشد و در مقابل خرید مواد اولیه را نیز به صورت عمده و با پایین ترین قیمت انجام دهیم. این قیمت پایین خرید مواد اولیه در نهایت نه بر افزایش سود ما، بلکه بر کاهش قیمت محصول خروجی برای مشتریان تأثیر دارد. 

برای دریافت قیمت محصولات و مقایسه آن با محصولات دیگر رقبای ما میتوانید با شماره های انتهای صفحه تماس حاصل کنید و با متخصصان مهرگرافیک به صورت رایگان مشاوره کنید.

امیدواریم در آینده بتوانیم همکاری خوبی با شما داشته باشیم و به خوبی درخواست های شما برآورده کنیم.

با آرزوی موفقیتشماره شرکت هدایای تبلیغاتی در اصفهان

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مهر گرافیک 23 شهریور 1398 - 16:50

جناب آقای پناهی
لطفا به شماره 09031843531 در تلگرام یا واتساپ پیام بدید

محمودرضاپناهی 18 شهریور 1398 - 23:30

باسلام وخسته نباشین خدمت شما بنده بنده کانال وگروه های تلگرام واینستاگرام وفروشگاه اینترنتی دارم جهت تبلیغ کالا وخدمات شما می تونم همکاری داشته باشم حقوقشم زیاد مهم نیستس هرطور صلاح می دانید پرداخت کنید لینگ وعکس کالا وخدمات بمن بدید تبلیغاتش بامن در خدمتتون هستم.

کوثری 10 شهریور 1398 - 16:36

با سلام
بنده مدت 15 سال میشود که به کار ساخت شاپینگ بگ (ساک دستی) مشغول هستم، اگر شرکت شما نیاز به همکاری در این بخش داشته باشد بنده در خدمت هستم.

کوثری 08 شهریور 1398 - 07:26

با سلام
بنده مدت 15 سال میشود که به کار ساخت شاپینگ بگ (ساک دستی) مشغول هستم، اگر شرکت شما نیاز به همکاری در این بخش داشته باشد بنده در خدمت هستم.
شماره تماس بنده :09907710559 کوثری

شرکت پلیمر صنعت کردستان 08 مرداد 1398 - 19:17

سلام
لطفا کاتالوگ هدیه های تبلیغاتی ارزان را برایم ارسال کنید
سفارش هدایای تبلیغاتی چه تعداد و چند روز طول میکشه؟

شرکت اطلس نگرش اسپادانا 18 فروردین 1398 - 22:27

با عرض سلام
خان احمدی هستم مدیریت شرکت اطلس نگرش اسپادانا
هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت چه هدیه ای معرفی میکند که شامل هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت بشه
باتشکر

ایمن گستر شیراز 21 دی 1397 - 03:51

سلام
قیمت ارزانترین هدایای تبلیغاتی میخواستم که هدیه لوکس ارزان باشه

احمد یکرنگ 19 آذر 1397 - 01:18

سلام
هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت چه چیزی دارین

نفس کلوخی 23 اردیبهشت 1397 - 16:58

سلام
برای تبلیغات موثر که جواب دهی خوبی بده میخوام ی پک از هدایای تبلیغاتی ارزان بهم معرفی کنید.
که هم ارزان قیمت باشه و هم ماندگار
ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.