تراکت تبلیغاتی ارزان

تقریبا همه کسب و کارها، شرکت ها، سازمان ها و ... به منظور معرفی خود یا محصولات شان و یا اعلام اطلاعیه ای دست به چاپ تراکت می زنند، تراکت تبلیغاتی را شما حتما در جای جای شهرها روی دیوارها و... مشاهده کرده اید، تراکت برگه ای در سایزهای استاندارد A5 یا A4 می باشد که یک روش مناسب برای تبلیغات محسوب می شود، تراکت ها معمولا حاوی اطلاعاتی در مورد موضوعی خاص هستند که به معرفی آن می پردازند، در آن انواع خدمات، قیمت، بازه زمانی، شماره های تماس جهت برقراری ارتباط با مخاطب درج می شود و معمولا از درج اطلاعات غیر ضروری بر روی آن پرهیز خواهد شد. با توجه به اهمیت آن در این نوشته سعی داریم به معرفی و نحوه سفارش چاپ تراکت بپردازیم، با ما همراه باشید.

سفارش تراکت تبلیغاتی

تراکت

تراکت در زبان فرانسوی به معنای Tract و در زبان انگلیسی در معنای Flyer می باشد، برای توزیع وسیع به صورت تبلیغات، کاغذی چاپ و در بین مردم و معمولا در مکانهای شلوغ پخش می شود، در برخی اوقات هم تراکت بر روی دیوار و معابر عمومی چسبانده می شود و گاهی هم مستقیما به در خانه ها برده خواهد شد. چاپ تراکت بر روی برگه های تانشده ای انجام می گیرد که هدف از آن بیشتر جنبه تبلیغاتی اش است و معمولا از وقوع یک رویداد خاص، معرفی کسب و کار، یا محصولی خبر می دهد، مواردی که روی تراکت ها چاپ می شوند بسیار ساده و قابل فهم هستند و به راحتی پیام مورد نظر به مخاطب منتقل خواهد شد و مخاطب می تواند به راحتی آن را درک کند.

چاپ تراکت تبلیغاتی

 

مزایای تراکت

تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مزایای قابل توجهی دارند، به همین دلیل است که چاپ تراکت اهمیت پیدا می کند از جمله مزایای تراکت ها موارد ذیل می باشد:

  • تراکت ها به عنوان یکی از ارزانترین موارد تبلیغاتی محسوب می شوند.
  • ویژگی و ساده بودن آن سبب می شود که به آسانی با مخاطبان ارتباط برقرار کند.
  • از آن جا که به راحتی حمل می شود برای مطالعه در فرصت های مناسب قابل استفاده است.
  • از آنجا که در چاپ تراکت از کاغذهای استاندارد استفاده می شود در چاپ آن اسراف نمی شود.
  • تراکت از آن جا که در سطوح وسیعی پخش می شوند، تعداد زیادی از مردم از آن مطلع می شوند و با آن ارتباط برقرار می کنند.

قیمت چاپ تراکت

مواردی که باید در چاپ تراکت رعایت شود

برای تاثیرگذاری تراکت باید مواردی را در چاپ تراکت رعایت کنید:

  • مطلب یا موضوعی را که می خواهید به مخاطب انتقال بدهید از آن به خوبی آگاهی داشته باشید.
  • مطالب و موضوعات درج شده باید به صورت آشکار و واضح بیان شوند.
  • نوع مطالب باید طوری باشد که خواننده را ترغیب به آن موضوع کند.
  • اگر از تصاویری استفاده شده باشد، بین متن ها و تصاویر ارتباط خاص و منطقی برقرار شود.
  • از به کار بردن موارد غیرضروری اجتناب شود و تراکت طوری طراحی شده باشد که به مخاطب جهت دهد و وی را وادار به پیروی از آن کند.

چاپ تراکت گلاسه ارزان

چاپ تراکت

اندازه های تراکت معمولا به صورت کاغذهای استاندارد و به طور معمول در سایز A4 یعنی با اندازه 29.7 در 21 سانتی‌متر مربع واندازه A5 با اندازهٔ 21 در 14.8 سانتی‌متر مربع ارائه میشود، یعنی در کاغذی بخ اندازه نصف یک برگهٔ A4 چاپ می شوند، البته چاپ تراکت تبلیغاتی را نمی توان به سایز و اندازهٔ خاصی محدود کرد، بلکه مشتری می تواند سایز دلخواه خود را سفارش دهد، در مورد طراحی یک رو و دورو هم باید گفته شود که به طور معمول چاپ تک رو آن رایج تر می باشد، ولی چاپ دو رو هم با توجه به سفارش مشتری می تواند انجام بگیرد، شما می توانید چاپ تراکت خود را در انواع اندازه ها در سایت ما سفارش دهید، چاپ تراکت فوری نیز از انواع خدمات ماست که در اسرع وقت و به صورت فوری انجام می دهیم.

چاپ تراک تک رنگ

قیمت چاپ تراکت

به طور کلی می توانیم بگوییم که تراکت های تبلیغاتی یکی از ارزانترین راه های تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است، قیمت چاپ تراکت بستگی به چند مورد دارد که می تواند در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد، یکی از این موارد تعداد سفارش است، چاپ در سایزهای مختلف نیز از موارد دیگری است که بر روی قیمت چاپ تاثیر می گذارد، چاپ تراکت تک رو و دو رو نیز در قیمت نهایی تفاوت ایجاد خواهد کرد. با سفارش چاپ تراکت در سایت ما می توانید از قیمت های مناسب چاپ تراکت استفاده کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

نشریه خبرسان شاهین شهر 28 آبان 1398 - 00:44

با سلام وخسته نباشید
قیمت تراکت گلاسه135 گرم سایز a4 تعداد 12000
و تراکت تحریر 70گرم سایز a5 تعداد 22000 میخواستم
باتشکر

الهه پاکزاد 07 خرداد 1397 - 16:13

سلام
چاپ تراکت گلاسه تعداد 2000عدد چقدر میشه

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.