تقویم دیواری ارزانترین هدیه تبلیغاتی 99

تقویم دیواری ارزانترین هدیه تبلیغاتی 99

همواره تبلیغات نقش پررنگی در افزایش فروش و جذب مشتری داشته اند. یکی از ابزارهای تبلیغاتی تقویم می باشد. با کمک تقویم دیواری ارزان 99 می توانید یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود دهید که همواره جلوی چشم آن ها خواهد بود. تقویم دیواری ارزان 99 را می توان در مدل ها و طرح های مختلفی سفارش داد. همچنین امکان چاپ اختصاصی تقویم دیواری 99 نیز وجود دارد.

برای طراحی و چاپ تقویم دیواری به صورت عمومی و اختصاصی به صفحه فوق مراجعه فرمائید

قیمت تقویم دیواری 99

تقویم از جمله مواردی است که هر فردی به خاطر تاریخ و مناسبت های مختلف روزانه با آن سروکار خواهد داشت. در ادارات، محل کار، شرکت ها و حتی در خانه ها روی دیوار ها تقویم دیواری با تبلیغات مختلف به چشم می خورند. بنابراین تبلیغی که روی دیوار باشد بازتاب بهتری خواهد داشت و عموما تا پایان سال این تبلیغ در ذهن مشتری باقی خواهد ماند. لذا می توان گفت چاپ تقویم دیواری ارزان 99 بهترین راه برای تبلیغات با قیمت کم می باشد. اگر برای تبلیغات خود به دنبال یک راه ارزان قیمت هستید می توانید تبلیغ خود را روی تقویم انجام دهید. با چاپ تقویم دیواری 98 می توانید بازخورد بهتری از تبلیغات خود را شاهد باشید. شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول فعالیت هستند که از اواخر سال جاری این تبلیغات را برای شما آماده می کنند. این شرکت ها با داشتن دستگاه های مجهز به چاپ چهار رنگ به صورت همزمان تولیدات روزانه بیشتر از ۱۰۰۰۰۰ برگ تقویم دیواری ارزان 99 در روز را دارند.

تقویم دیواری ارزان

تقویم دیواری ارزان 99

اگر یک بار برای تقویم دیواری ارزان 99 هزینه کنید، شما برای365 روز سال تبلیغات انجام داده اید. چون تبلیغ دیواری بهترین راه برای بازاریابی است. اگر این تقویم در محل های قابل رویت قرار گیرد، سبب مطرح شدن نام تجاری شرکت شما می گردد. بنابراین تقویم دیواری ارزان 98 را برای تبلیغات مقرون به صرفه خود می توانید انتخاب کنید. مطابق نظر سنجی های انجام شده اکثر خانواده ها و بنگاه ها محصولات و خدمات ارائه شده روی تقویم ها را برای خرید خود انتخاب می کنند. با ارائه دادن یک تقویم به مشتریان به عنوان هدیه تبلیغاتی می توانید مشتریان خود را حفظ کرده و حتی به جذب مشتری بیشتر نیز بپردازید.

تقویم دیواری 99

ارزانترین انواع تقویم دیواری 99

تقویم دیواری ارزان 99 را می توان در مدل ها و نمونه های مختلفی چاپ کرد. هر کدام از این نمونه ها با توجه به درخواست مشتری قابلیت تولید اختصاصی را نیز دارند. تقویم دیواری حصیری 99 این نمونه از تقویم در دو مدل تقویم حصیری ایرانی و تقویم حصیری چینی تولید می شود. اگر می خواهید این مدل را سفارش دهید می توانید با مراجعه به عکس های آن نوع دلخواه خود را انتخاب کنید.

 تقویم دیواری فانتزی

 

تقویم دیواری 99 چوبی

اگر می خواهید تقویم دیواری خود را در مدل های جدید تر و فانتزی سفارش دهید، تقویم دیواری چوبی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در برخی نمونه های این تقویم با کمک چاپ لیزر و طلا و پلاک ساخت اختصاصی نیز انجام می شود. همچنین تولید سر رسید چاپی و تقویم رومیزی چوبی نیز صورت می گیرد. بنابراین این مدل از تقویم بهترین هدیه تبلیغاتی نوروزی خواهد بود.

تقویم دیواری منیاتور 99

تقویم  دیواری فانتزی

از دیگر نمونه های جدید تقویم دیواری ارزان 99 که می توانید سفارش دهید، تقویم دیواری سه بعدی و پنج بعدی است. در این مدل با تکان دادن تقویم تصاویر روی آن عوض می شوند. تقویم سه بعدی به صورت فصلی و چهار برگ ساخته می شود. نوع پنج بعدی آن را معمولا تک برگ می سازند. 

تقویم دیواری طرح گل 1399

سفارش انواع تقویم دیواری ارزان 99

برای تولید تقویم دیواری ارزان 99 از مقواهایی در اندازه های مختلف استفاده می شود. این تقویم با طرح هایی که به دلخواه مشتری باشند ساخته می شوند. از جمله طرح هایی که برای تولید تقویم دیواری ارزان 99 به کار می رود می توان طرح مذهبی را نام برد. در این طرح ان یکاد، تقویم چهار قل و تقویم دیواری صلوات ساخته می شود. دیگر طرح نمونه تقویم دیواری ارزان 99 که می توان سفارش داد طرح باستانی است که از تخت جمشید، طرح پاسارگاد، طرح کوروش در آن استفاده شده است. دیگر طرح هایی که برای تقویم دیواری ارزان 99 ساخته می شود طرح طبیعت، طرح گل و ... هستند. می توانید سفارش تقویم دیواری 99 را در چاپ تقویم دیواری تک برگ ارزان یا در نوع چهار برگ انجام دهید.

تقویم دیواری مذهبی 99

چاپ اختصاصی تقویم دیواری تک برگ یا چند برگ

تقویم دیواری ارزان 99 در مدل های گوناگونی تولید می شود. اما اگر قصد دارید این تقویم را در طرح دلخواه خود به صورت اختصاصی چاپ کنید می توانید این کار را به شرکت های ارائه دهنده بسپارید و از قیمت تقویم دیواری 99 مطلع شوید. این نمونه با در نظر گرفتن سلیقه مشتری در مدل ها و سایز های مختلف چاپ می شود و محدودیتی در ابعاد آن وجود ندارد. شرکت های ارائه دهنده با ارسال کاتالوگ تقویم دیواری ارزان 99 به نقاط مختلف کشور سفارش تقویم دیواری را به صورت آنلاین نیز می پذیرند.

تقویم دیواری مذهبی

این شرکت ها فروش تقویم دیواری ارزان 99 را در کم ترین زمان انجام می دهند. برای چاپ این تقویم از مقوای گلاسه براق یا مات با در نظر گرفتن درخواست مشتری استفاده می شود. ارزان ترین تقویم 99 را می توان به صورت تقویم دیواری تک برگ ارزان چاپ کرد. در تقویم دیواری برگ برای هر فصلی یک برگ در نظر گرفته شده است و تقویم دیواری اختصاصی را می توان تک برگ تا 13 برگ برای چاپ سفارش داد. با استفاده از تصاویر شرکت ها و محصولات روی تقویم می توان ابزار تبلیغاتی خوبی را برای شرکت ساخت.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمد 27 دی 1398 - 17:13

با سلام -
قیمت تقویم ها لطفا

عزیز رستمی 23 بهمن 1397 - 12:18

لطفا قیمت درحال حاضر رابرای اینجانب ارسال کنید

شهاب شهریانی 07 دی 1397 - 19:06

سلام تقویم رومیزی اختصاصی و ارزانترین تقویم دیواری ۹۸ و میخوام لطفا لیست قیمت به همراه نمونه ارسال کنید

سید محمد موسوی 07 دی 1397 - 18:59

سلام لطفا لیست قیمت ارزانترین هدایای تبلیغاتی و ارزانترین لیست از تقویم رومیزی هاتون و برام ارسال کنید. ممنون از سایت خوبتون

امید 20 آذر 1397 - 10:35

هزینه طراحی تقویم اختصاصی چقدر میشه؟

تبلیغات ژینوس 19 آذر 1397 - 14:54

سلام خسته نباشید لطفا ارزانترین سررسید ۹۸ و برام با عکس و قیمت ارسال کنید

مجتبی مظلومی 18 آذر 1397 - 19:57

سلام خسته نباشید
قیمت ارزانترین تقویم دیواری میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.