سررسید رقعی

سررسید رقعی

یکی از انواع مختلف سررسیدهای تبلیغاتی و هدایایی، سررسید سایز رقعی  می‌باشد. این سر رسید از انواع مختلفی برخوردار است که می‌توان به سررسید رقعی گالینگور، سررسید رقعی چرم، سررسید رقعی سلفون، سررسید یکروزه رقعی و سررسید رقعی ترمو لبه دار اشاره کرد.

سررسید سایز رقعی

امروزه انواع مختلفی از سررسیدها به‌عنوان هدایای تبلیغاتی در شرکت و سازمان‌های مختلف در بین کارمندان ردو بدل می‌شود. سررسیدها انواع مختلفی دارند که با توجه به طراحی و همچنین اندازه و ابعاد آن‌ها تولیدشده و روانه بازار می‌شوند. با نزدیک شدن به ایام و تعطیلات نوروز و سپری کردن روزهای آخر سال مسئولین به فکر هدایای مناسب و درخور فعالیت سازمان و شرکت‌های خود می‌افتند تا بتوانند از زحمات کارمندان و کارگران خود هرچه بهتر قدردانی نمایند.

سررسید رقعی چرم فنری

دراین‌بین سررسیدها به‌عنوان هدایای مناسب در این حیطه محسوب می‌شوند. سررسید سایز رقعی  یکی از این موارد است که امروزه نیز بسیار موردتوجه افراد جامعه قرارگرفته است. خوش‌دستی و شکیل بودن این دسته از سررسیدها باعث شده است که به‌عنوان گزینه مناسب برای هدایای تبلیغات نیز موردتوجه قرار گیرند. حمل آسان به دلیل ابعاد کوچک این دسته از سررسیدها به‌عنوان مزیت سررسید سایز رقعی  به شمار می‌رود. این دسته از سررسیدها در انواع مختلفی تهیه و تولید می‌شوند که در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع آن در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. پس هم چنان همراه ما باشید.

سررسید چرم ربعی یکروزه

انواع سررسید سایز رقعی

سر رسیدهای مختلفی که امروزه شما در بازار و مکان‌های مختلفی مشاهده می‌کنید با توجه به کاربرد و طراحی‌های موجودی که در آن‌ها به‌کاررفته است تولید و مورداستفاده قرار می‌گیرند. همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم؛ سررسید سایز رقعی  یکی از پرطرفدارترین سررسیدها در میان افراد جامعه و به‌ خصوص کارمندان به‌حساب می‌آید. ویژگی‌های ظاهری این دسته از سررسیدها بیشتر از هر چیزی مورد توجه افراد قرار گرفته است و تنوع در تولیدات آن‌ها نیز موضوع مهمی در رابطه با آن‌ها به شمار می‌رود.

اما سررسید سایز رقعی در انواع مختلفی طراحی‌ شده و وارد مرحله تولید می‌گردد. سر رسید رقعی گالینگور، سر رسید یکروزه رقعی، سر رسید رقعی چرم، سر رسید رقعی سلفون و سر رسید رقعی ترمو لبه دار از انواع این دسته از سررسیدها می‌باشند که هریک با توجه به ویژگی‌های مختلفی که دارند از طرفداران خاصی نیز برخوردارند.

سررسید رقعی فنربیرون 1399

قیمت انواع سررسید سایز رقعی

با توجه به انواع مختلف سررسید سایز رقعی قیمت‌های آنان نیز متفاوت می‌باشد. در رابطه با سر رسید رقعی ترمو لبه دار به دلیل استفاده از جنس جلد آن که اغلب از ترمو نفیس لبه دار می‌باشد قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. سررسید گالینگور رقعی نیز یکی از این دسته از سررسیدها محسوب می‌شود که قیمت آن نیز با توجه به جنس کاغذ و همچنین جلد به‌کاررفته و نوع طراحی در مراحل تولید تعیین می شود و می‌تواند از قیمت‌های مختلفی در فروشگاه‌های مختلف اینترنتی برخوردار باشد.

 سر رسید رقعی چرم که برای سال جدید نیز در حال تهیه و تولید است با چرم طبیعی به‌کاررفته در جلد آن از قیمت خاصی برخوردار است؛ اما یکی از قیمت مناسب‌ترین سر رسید سایز رقعی نوع سلفون آن است که بسیار موردتوجه افراد قرار می‌گیرد؛ اما نکته مهم در رابطه با این دسته از سررسیدها این است که برخی از آن‌ها که مربوط به سالیان پیش است در برخی مواقع به‌صورت تخفیف خورده نیز قابل خریداری است. در فروشگاه اینترنتی ما می‌توانید نمونه‌هایی از این سررسیدهای رقعی خوش‌دست را خریداری نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.