طراحی کارت ویزیت خلاقانه

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

طراحی کارت ویزیت چگونه حرفه ای انجام بدهیم؟

به نظر تیم طراحی مجموعه مهر گرافیک دومین رکن حیاتی هر بیزینس و تخصص، طراحی و چاپ کارت ویزیت حرفه‌ای و تأثیر گذار است . یک کارت ویزیت حرفه ای به جز اینکه دید زیبا شناسی مخاطب را تحریک می نماید سبب می شود که تصویر مضاعف قابل قبولی از شما و کسب و کارتان در ذهن او حک شود و هر گاه جایی مارک شما‌را می‌بیند و یا این که اسمی از شما و تخصصتان می‌شنود با نگاهی مثبت و تبسمی از صمیم قلب درباره ی شما حرف بگوید و این فرمان کاملاً معین است که مهم‌ترین رکن یک تجارت پیروز، مشتریان آن بیزینس می‌باشند و هنگامی که شما یک تصویر عالی در ذهن مخاطبتان دارید پس در شغلتان هم به موفقیتی چشمگیر خواهید رسید.

ما در مجموعه مهر گرافیک با اعتنا به موارد ذیل پباده سازی یک کارت ویزیت جالب و تأثیر گذار را یکی‌ از عوامل موفقیت یک تجارت میدانیم :


1 ) هر شغل یا این که هر تخصصی که دارید برای ماندگاری اسم و برندتان در ذهن مخاطب نیاز به دو چیز خیلی دقت کنید 1 – لوگوی ماندگار و حرفه ای 2 - یک کارت ویزیت تأثیر گذار .
2 )طراحی کارت ویزیت کار بسیار مهم و کلیدی است چون کارت ویزیت شما تابلوی تبلیغاتی شما در بازار کارتان به حساب می آید پس باید در طراحی آن بسیار دقت کنید.
3 ) به کارگیری از کارت ویزیت‌هایی با طراحی‌های غیر قابل پذیرش و پیش‌پا افتاده دو عیب حساس دارد 1 – وجحی کاری شما‌را خراب می کند و تصویر حرفه ای بودن شما را در ذهن مشتریانتان کم رنگ می کند 2 – اگر روزی به فکر طراحی و چاپ یک کارت ویزیت حرفه ای افتادید طراحی دوباره کارت ویزیت برای شما پر هزینه خواهد بود باعث ضرر شما می شود پس از همان اول به فکر طراحی یک کارت ویزیت حرفه ای باشید.
4 ) تقریبا می شود گفت که در تجارت یکی از ساده ترین روش های تبلیغات داشتن یک کارت ویزیت خلاقانه است.

انواع کارت ویزیت:

کارت ویزیت سلفون مات، سلفون براق، لمینت براق، لمینت مات، لیبل (برچسب) سلفون مخملی، لیمینت مخملی، لمینت برجسته، کارت ویزیت لمینت طلاکوب، کارت ویزیت برش خاص، 

 مزایای کارت ویزیت خلاقانه:

در ایران متأسفانه خلاقیت جز در تبلیغات تلویزیونی آنهم به صورت اندک، جای زیادی ندارد. البته به این موضوع میتوان به دید یک فرصت عالی نگاه کرد. تا به حال چند کارت ویزیت خلاقانه از کسب و کار های مختلف را تماشا کرده اید؟ کدام یک از رقبای شما یک کارت ویزیت واقعا زیبا و شیک برای خود طراحی کرده است؟

کدام کسب و کاری با یک کارت ویزیت با شکل و شمایلی کاملا مرتبط شما را به وجد آورده است؟؟ مطمئنا هیچکدام. چطور میشود اگر شما این جای خالی را در فضای تبلیغاتی رقابتی با رقبا پر کنید؟

برای سفارش کارت ویزیت خلاقانه متناسب با کسب و کار شما میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید:

با ارزوی موفقیت.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمد برزگریان 06 خرداد 1399 - 12:34

سلام خسته نباشید
از شرکت پاپلیک موتور مزاحمتون میشم
قیمت کارت ویزیت سلفون براف
کارت ویزیت لمینت براق
کارت ویزیت سلفون براق سایز لمینت
میخواستم و اینتکه شما برای طراحی کارت ویزیت هزینه میگیرید اگه میگیرید هزینه طراحی کارت ویزیت چقدر هست
چاپخانه شما تهران هست یا اصفهان

سید علی حسینی 24 تیر 1396 - 22:58

سلام خسته نباشید
کارت ویزیت لمینت چقدر می گیرید طراحی کنید لطفا هزینه های طراحیتونو واسم ارسال کنید با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.