هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خاص ابزاری برای تبلیغ برند و به یاد ماندن آن در ذهن مشتری است، طوری که باعث جلب توجه مشتری شود. هدایای تبلیغاتی خاص که باعث خوشحالی مشتری و دید مثبت او نسبت به شرکت و کسب کار شما می شود می تواند یک خودکار و یا حتی گران ترین ساعت باشد. لوگوی شرکت شما باید در محل مناسبی از وسیله ای که هدیه می دهید حک شده باشد تا راحت دیده شود. این که هدایای تبلیغاتی خاص شما مرتبط با حرفه تان باشد نیز اهمیت به سزایی دارد. معمولا هدایای تبلیغاتی خاص برای قدردانی از همکار یا مشتری به کار می رود و در انواع مختلفی می تواند باشد، مثل هدایای تبلیغاتی مدیریتی، اداری، پزشکی، ساعت، کیف، کلاه، تقویم، لیوان، وسایل الکترونیکی مثل پاوربانک، فلش، اسپیکر و غیره. هدایای تبلیغاتی خاص می توانند روابط شما با مشتری را بهبود دهند و حس مشارکت را تقویت کنند.

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص

وقتی نام شرکت و برند شما روی یک محصول که قرار است آن را به مشتری ها هدیه دهید حک می شود، آن را تبدیل به یکی از هدایای تبلیغاتی خاص می کند. این هدایا می تواند مدیریتی، اداری، نمایشگاهی و پزشکی باشد. هدایای تبلیغاتی خاص که برای مدیران و مشتری های ویژه در نظرگرفته می شود می تواند شامل ماساژور تبلیغاتی، نگهدارنده موبایل، ماشین حساب تبلیغاتی، خودکار مهندسی تبلیغاتی، لیوان حرارتی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی نشکن، فلاسک تبلیغاتی، لیوان سرامیکی بزرگ، ست لیوان تبلیغاتی، لیوان فلزی، تی شرت تبلیغاتی، پیش بند تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی با گلدوزی، پتو مسافرتی، لباس کار تبلیغاتی، پرچم رومیزی، سجاده نماز و ... باشد. در واقع دادن هدایای تبلیغاتی خاص یکی از روش های بازاریابی است که با توجه به افزایش روزافزون برندها می تواند در معرفی برند شما بسیار موثر باشد.

سفارش هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی

از آنجا که هدایای تبلیغاتی خاص باعث می شود بتوانید خود را به مشتری نشان دهید باید بهترین گزینه را در انتخاب آن داشته باشید زیرا اهمیت بالایی برای شما خواهد داشت. بهترین هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که مشتری با هدیه گرفتن آن ها خوشحال شود و با حرفه شما تناسب داشته باشد، یعنی آن هدیه بازتابی از شرکت شما برای مشتری باشد. این هدایای تبلیغاتی خاص هم چنین باید به گونه ای باشند که سفارش آن راحت باشد و فضایی برای حک کردن نام شرکت و لوگوی شما داشته باشد.

 دقت کنید که هدایای تبلیغاتی خاص با کیفیت باشند و به گونه ای نباشند که روز بعد خراب شوند چون در این صورت مشتری اولین فکری که می کند این است که حتما محصولات خود شرکت نیز بی کیفیت است. سعی کنی هدیه ای که در نظر می گیرید خاص و متفاوت باشد. هدایای تبلیغاتی خاص باعث می شود نام شرکت شما بیشتر در ذهن مشتری بماند. وقتی می خواهید هدایای تبلیغاتی خاص را انتخاب کنید به این مسئله توجه داشته باشید که آیا خودتان نیز از آن هدیه خوشحال خواهید شد؟ اگر این طور است پس حتما مشتری نیز با گرفتن آن خوشحال می شود. این هدیه باید بتواند شما را خوب جلوه دهد و بتوانید با افتخار نام برند خودتان را روی آن حک کنید، پس در انتخاب آن دقت کنید.

ساعت مچی تبلیغاتی

کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی

 یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص این است که آن وسیله کاربردی باشد یعنی استفاده از آن فقط به زمان های خاصی محدود نشود این گونه روزانه نام برند شما جلوی چشم مشتری خواهد بود. برای دادن هدایای تبلیغاتی خاص به مدیران و همکاران هدیه های شخصی تر مناسب هستند مثلا حافظه USB یا حلقه کلید که حکاکی شده است نسبت به دفترچه یادداشت یا پد موس مناسب تر هستند. هدف در دادن هدایای تبلیغاتی بسیار مهم است، سعی کنید متناسب با هدف خود هدیه را انتخاب کنید که در این صورت می توانید یک هدیه تبلیغاتی حرفه ای به مخاطب بدهید.

هدایای تبلیغاتی چرمی

 مزایای سفارش دادن هدایای تبلیغاتی

هر حرفه ای ریسک و مشکلات خود را دارد. این شما هستید که باید حرفه خود را به سایرین معرفی کنید و بتوانید در ذهن ها ماندگار کنید. معرفی برند بسیار مهم است چون طی مطالعاتی که انجام گرفته است بیشتر افراد تمایل به خرید محصولی دارند که برند آن را می شناسند و به گوششان خورده است حتی اگر قیمت آن بالاتر از برند رقبا باشد. هدایای تبلیغاتی خاص تکنیکی است که باعث شود برند شما همیشه جلوی چشم مشتری باشد. اگر بتوانید نیاز مشتری را تشخیص دهید و متناسب با آن هدیه را تهیه کنید بسیار موثر خواهد بود.

ادکلن تبلیغاتی

اهمیت هدایای تبلیغاتی

بسیاری از شرکت ها با نادیده گرفتن تاثیرات هدایای تبلیغاتی نتوانسته اند پیشرفتی در زمینه کاری خود داشته باشند و عقب مانده اند. دادن هدیه تبلیغاتی این حس را در مشتری به وجود می آورد که شرکت شما واقعا پویا است و برای شما ارزش قائل می شوند، چون هدیه تبلیغاتی برعکس بیزینس کارت که برای مشتری ها تکراری شده است و اغلب بین سایر کارت ها گم می شود یک وسیله کاربردی خواهد بود.

مزیتی که این هدایا دارند این است که به نسبت تبلیغی که برای شما انجام می دهند ارزان هستند. با بودجه پایین می توانید یک کار تبلیغی بسیار موثر برای شرکت خود داشته باشید. هدایای تبلیغاتی با ایجاد حس دلگرمی در کارکنان شما باعث بهبود کار شما خواهند شد. این هدایا را دست کم نگیرید چون در ایجاد روحیه مخاطب بسیار موثر هستند.

ساعت مینا کاری شده

کالاهای مورد استفاده در هدایای تبلیغاتی

با توجه به نوع حرفه خود و بودجه ای که برای هدایای تبلیغاتی درنظر گرفته اید می توانید از این کالاها برای هدایای تبلیغاتی خاص خود استفاده کنید:

• لوازم التحریر: خودکار، مداد، دفترچه یادداشت و پاک کن

• کیف: کیف پول، کیف لب تاب، کیف ورزشی، کیف مسافرتی، کیف اداری و...

• لوازم ادرای: جاکارتی، دفترچه آدرس، ساعت، سررسید و ...

• لوازم جانبی رومیزی: تقویم، پرچم، لیوان و ماگ و ...

• لباس: کلاه، جوراب، دستکش، تی شرت، پیش بند و...

• لوازم الکترونیکی: فلش مموری، پاوربانک، موس، شارژر، اسپیکر و...

• لوازم پزشکی: ماساژور، دماسنج، جعبه کمک های اولیه، دستکش طبی، ترازوی دیجیتال و...

کیف مدارک وپول

خرید هدایای تبلیغاتی

برای خرید هدایای تبلیغاتی سعی کنید بودجه ای را کنار بگذارید و به آن به عنوان یکی از روش های کسب و کار خود نگاه کنید. گاهی اوقات این هدایای تبلیغاتی خاص برای همکارارن در نظر گرفته می شود که در این صورت در پیشرفت کاری شما اثر خواهد گذاشت. دادن هدایای تبلیغاتی خاص به همکاران برای قدردانی از آن ها روحیه آن ها را تقویت می کند و همکاری فوق العاده تری با شما خواهند داشت. پس برای خرید هدایای تبلیغاتی حتما بودجه ای را در نظر بگیرید و برای آن اقدام کنید.

تابلو تبلیغاتی

دادن یک هدیه با برند مخصوص شرکت در عموم به کارکنان بسیار با ارزش خواهد بود و نتیجه مثبتی را دریافت خواهید کرد. در خرید هدایای تبلیغاتی خاص از مشاوره های رایگان ما بهره بگیرید تا بتوانید هدیه ای مناسب با کسب و کار خود و با ارزش به کارکنان و مشتری های خود هدیه دهید.

وارد کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان

واردات و پخش هدایای تبلیغاتی

وارد کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان با واردات و پخش هدایای تبلیغاتی خاص نظیر ساعت رومیزی، خودکار لاکی و فلزی، خودکار کلکسیونی و مدیریتی، پاوربانک، ست رومیزی مدیریتی، جاکارتی، جاسوئیچی فلزی، ساعت مچی تبلیغاتی، سرکلیدی چرمی، ست های کادویی چرم و فلش مموری تبلیغاتی با سابقه کاری چندین ساله آماده ارائه خدمات به شرکت ها در این زمینه می باشد. هدف ما رضایت مشتریان عزیز است و به عنوان وارد کننده این محصولات می توانیم هدایای تبلیغاتی خاص را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

سالنامه ترمو تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز

در نزدیکی ایام نوروز بسیاری از شرکت ها با هدف مطرح شدن نام خود اقدام به دادن هدایایی به کارمندان و مشتری های خود می کنند. هدایای تبلیغاتی خاص به سادگی موجب این می شود که برند شما در ذهن مشتری باقی بماند. هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز معمولا سررسید و تقویم است. انواع سررسید تبلیغاتی با قابلیت چاپ لوگو و برند شما روی جلد وجود دارد. همینطور تقویم رومیزی و دیواری از دیگر هدایای نوروزی هستند که بسیار زیبا و مناسب می باشند.

سفارش آنلاین تقویم رومیزی

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان یکی از روش های بازاریابی است که با بودجه کم می توانید بیشترین توجه را از جانب مشتری دریافت کنید. ارزان بودن و دوام بالای هدایای تبلیغاتی خاص که امکان درج لوگوی شما روی آن وجود دارد یک سرمایه گذاری مناسب برای تبلیغ است که علی رغم ارزان بودن بازدهی بالایی برای شما خواهد داشت. دادن هدیه تبلیغاتی موجب حس وفاداری مشتری نسبت به شما می شود و درواقع شما به نوعی با دادن هدیه از او تشکر می کنید و او این ارزش و احترام را از جانب شما درک خواهد کرد. خودکار تبلیغاتی، جلد بیمه نامه، ساک دستی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، تقویم و سررسید تبلیغاتی، جاکارتی و جاسوئیچی از جمله هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان هستند.

خودکار تبلیغاتی ارزان

مرکز پخش هدایای تبلیغاتی

مرکز پخش هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان در زمینه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، هدایای تبلیغاتی بانوان، هدایای تبلیغاتی خاص مدیریتی، هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی مهندسی، هدایای تبلیغاتی چرمی، هدایای تبلیغاتی اداری و هدایای تبلیغاتی مفید و خاص و سابقه کاری چندین ساله مشغول به فعالیت است و کیفیت و مرغوب بودن هدایا را همواره مدنظر خود قرار داده است.

هدایایی مدیریتی خاص

مرکز پخش هدایای تبلیغاتی در اصفهان هدایای تبلیغاتی درخواستی را در کمترین زمان به مشتریان تحویل می دهد. توانسته ایم تنوع محصولات خود را افزایش دهیم و از کادری مجرب برای طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی خاص بهره بگیریم تا با اطمینان از ما خرید کنید. هم چنین برای تهیه هدایای تبلیغاتی خاص مناسب با حرفه خود به شما مشاوره رایگان خواهیم داد و لوگو و نام برندتان را با بهترین طراحی روی محصول درج خواهیم کرد که بهترین و زیباترین جلوه را داشته باشد.

پاور بانک تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی با توجه به افزایش روزافزون مردم از آن می تواند یک هدیه بسیار عالی باشد. با پیشرفت تکنولوژی، تاثیرگذاری یک هدیه تبلیغاتی الکترونیکی و لوازم جانبی آن می تواند برای مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. این هدایای تبلیغاتی خاص می تواند فلش مموری تبلیغاتی باشد (در انواع چرم، سیلیکون، کارتی) و یا پاوربانک، اسپیکر بلوتوث، ست بانک شارژ، موس، شارژر اتومبیل و ...

فلش تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

نمایشگاه ها می توانند یک فرصت مناسب برای تبلیغ شما باشند. در ایامی که نمایشگاه برگزار می شود شما می توانید با دادن هدایای تبلیغاتی خاص خود به شرکت کننده ها برند خودتان را به بهترین نحو ممکن معرفی کنید. در این زمان ها شما می توانید به راحتی برای پیشرفت خود قدم مثبتی بردارید و با دادن یک هدیه با آرم مخصوص خود که می تواند از یک خودکار شروع شود تا کالاهای الکترونیک برند خود را در ذهن ها ماندگار کنید.

چاپ سیلک اسکرین در هدایای تبلیغاتی

چاپ سیلک اسکرین از طریق یک شابلون عمل چاپ را به روی هدایای تبلیغاتی انجام می دهد. برای ساخت کلیشه در این روش، از پارچه توری ظریفی استفاده می کنند که در قدیم پارچه ای ابریشمی بود و دلیل نام گرفتنش به چاپ سیلک نیز همین است. در این روش نقشی که مد نظر شما است از آن فیلم لیتوگرافی گرفته می شود و یا تصویری سیاه وسفید روی یک کاغذ شفاف نقش می بندد. بعد از تهیه این فیلم ان را روی یک تور ابریشمی که از مواد ژلاتینی حساس به نور آغشته شده است قرار می دهند و سپس در یک قالب چوبی یا فلزی قرار می دهند.

در این مرحله با تاباندن نور موادی که به نور حساس هستند واکنش نشان می دهند که این واکنش موجب مقاوم شدن آن ها می شود. قسمت های دیگر که به نور حساس نبودند از سطح پاک می شوند. رنگ بعد از عبور از سوراخ هایی که در پارچه وجود دارد روی سطح مورد نظر برای چاپ می نشیند. با استفاده از یک کاردک توسط دستگاه یا دستی این مرکب را پخش می کنند تا از بخش های که قابلیت نفوذ دارد پایین برود و به زیر کلاف برسد و بدین ترتیب با استفاده از رنگ های مختلف طرح مورد نظر شما روی زمینه های مختلف چاپ می شود.

از این نوع چاپ برای هر سطح و ابعادی می توان استفاده کرد. نایلکس تبلیغاتی، نایلون تبلیغاتی، شیشه، آفتابگیر خودرو، دفتر تلفن، ساک دستی، سی دی، آینه، مقوا، تابلوهای اطلاع رسانی و صنعتی، ساعت، کیف و بسیاری از هدایای دیگر با جنس های مختلف قابلیت چاچ لوگو با روش سیلک را دارند.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.