چاپ تقویم اختصاصی

چاپ تقویم اختصاصی

تقویم اختصاصی  یکی از پر طرف دار ترین هدیه های تبلیغاتی که هر ساله نزدیک ساله جدید بیشتر مشاغل از آن برای تبلیغات بیزینس خود انتخاب می کنند. تقویم دیواری، تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی نسبت به فرم های عمومی خیلی بیشتر باز دهی دارد و آن هم بخاطر این است که شما میتوانید توضیحات بیشتری در باره خدمات و محصولات خود بدهید و مخاطبان شما بهتر بیزینس و خدمات شما رو بشناسند. تقویم اختصاصی چندین نوع دارد: 1. تقویم رومیزی 2. تقویم  دیواری تک برگ 3. تقویم دیواری چهار برگ 4. سررسید سلفون اختصاصی سررسید چرم اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی 99

فرق بین تقویم اختصاصی و تقویم  های طرح عمومی چیست؟

در تقویم اختصاصی با سلیقه شما طراحی می شود و شما می توانید عکس های محصولات خود را در آن چاپ کنید که چون بصورت اختصاصی چاپ می شود باز دهی بهتری از تبلیغ خود خواهید گرفت و آن هم  به دلیل این است کهاما در تقویم های عمومی شما فقط می توانید نام بیزینس خود را همراه با آدرس و شماره تماس چاپ کنی. مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی برخلاف دیگر شرکت های تبلیغاتی، دیگر تقویم دیواری های اختصاصی را نسبت به تقویم های عمومی خود ارزانتر چاپ می نماید و دلیل این عمل بخاطر احترام و نتیجه گیری بهتر از تبلیغات شما مشتریان وفادار این مجموع می باشد. شیت های تقویم دیواری اختصاصی در تیرازهای 1000 عدد، 2000عدد و 5000 عدد چاپ میشود اما در طرحای عمومی از 200 عدد شروع می شود.

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

مشتریان ثابت این تقویم آژانس ها، دفاتر هواپیمایی، شیرینی فروشی ها، مهد کودک ها، مدارس، کارخانجات، دفاتر بیمه گل فروشی ها و کلیه مشاغلی که تعداد مشتریانشان نسبت به مشاغل دیگر بیشتر است و بخاطر اینکه بتوانند از تمام مشتریان وفادار خود تشکر کنند تقویم دیواری اختصاصی را انتخاب می کنند و با یک تیر دو نشون را میزند 1. تعداد بالا 2. هزینه کمتر.

سفارش تقویم دیواری اختصاصی 99

چاپ تقویم اختصاصی

 حال می پردازیم به چند نمونه از چاپ تقویم و سررسید اختصاصی، شما می توانید تقویم دیواری اختصاصی خودرا بصورت افقی و عمودی در دو نوع تک برگ و چهر برگ یا 12 برگ طرحی و چاپ کنید که آن بستگی به میزان بودجه ای دارد که شما برای تبلیغات خود کنار گزاشته اید. اما در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی شما میتوانید تقویم خودرا هفت برگ، دوازده برگ، سیزده برگ و چهارده برگ با پایه اختصاصی یا معمولی در سایز های مختلف طراحی  و چاپ کنید. اما در مورد سررسید اگر که شما سررسید سلفونی را انتخاب کنید هم می توانید جلد سررسید را به صورت اختصاصی طراحی کنید و هم لت های داخلی  همچنین می توانید لوگوی خود بصورت ترام در تمام صفحات درج کنید یا اینکه فقط جلد سررسید را به صورت اختصاصی چاپ کنید و ام در سررسید چرم یا ترمو شما میتوانید فقط لت داخلی اضاف کرده و روی جلد را توسط کلیشه چاپ دا غ کوب یا طلاکوب نمود.

تقویم دیواری اختصاصی

مجموعه چاپ و صحافی مهر گرافیک این افتخار را دارد که برای راحتی شما سروران گرامی از صفر تا صد این محصولات را با بهترین و کیفیت در طراحی و چاپ که در خور شما و مشتریانتان باشد را با بهترین قیمت در کل کشور ارائه میدهد. برای ثبت سفارش تقویم و سررسید اختصاصی شما میتوانید به صفحه سفارش آنلاین مراجعه بفرمائید یا با شمارهای زیر تماس حاصل فرمائید.

شماره سفارش چاپ تقویم اختصاصی

 برای دنبال کردن ما درشبکه های اجتماعی و دیدین نمونه کارها و اخبار این مجموعه mehrgraphic_ir@ را در شبکه های اجتماعی خود سرچ کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

علی برودتی 02 دی 1396 - 13:01

درود فراوان
قیمت 5000 تقویم دیواری اختصاصی 30 در 45 میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.