لیست قیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1400

لیست قیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1400

لیست قیمت تقویم رومیزی به همراه معرفی ارزان‌ترین تقویم‌های رومیزی

در این مقاله پس از توضیح موارد تأثیرگذار در قیمت تقویم رومیزی، به انواع ارزان‌ترین تقویم‌های رومیزی می‌پردازیم تا در صورت نیاز بتوانید با کمترین بودجه به خرید تقویم رومیزی بپردازید. همین‌طور در پایان یک لیست قیمت تقویم رومیزی برای شما آماده کرده‌ایم که راحت‌تر در انتخاب آن تصمیم بگیرید.
عوامل زیادی در قیمت تقویم رومیزی اثرگذار هستند که به ترتیب برای شما بیان می‌کنیم:

شرکت‌های زیادی برای تبلیغات خود در اواخر سال اقدام به چاپ تقویم و سررسید می‌کنند. یکی از بهترین موارد تبلیغاتی برای شرکت‌ها چاپ تقویم رومیزی اختصاصی است. زیرا هدیه‌ای ارزشمند و پرکاربرد برای مشتریان محسوب می‌شود؛ و در کنار این هدیه زمینه‌های تبلیغاتی ارزشمندی نیز برای شرکت دارد. به همین خاطر سالیانه شرکت‌های بزرگ و کوچکی هستند که اقدام به چاپ و توزیع تقویم رومیزی اختصاصی در بین مشتریان خود می کنند.

قیمت تقویم رومیزی 99

آیا میدونستید برای چاپ روی تقویم رومیزی از چاپ طلاکوب استفاده میشود.

تأثیر جنس در قیمت تقویم رومیزی

مهم‌ترین عامل و مشخص‌کننده قیمت تقویم رومیزی، جنس تقویم است. تقویم‌ها در جنس‌ها زیادی تولید می‌شوند اما مواد مختلف برای تولید تقویم در دو قسمت پایه و برگه استفاده می‌شوند که برای شما هردو را توضیح می‌دهیم.

تقویم رومیزی چوبی ارزان 99

تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

تقویم رومیزی اختصاصی یک هدیه با ارزش برای پایان سال و شروع سال جدید است. معمولاً شرکت‌های خصوصی و دولتی جهت تشکر و قدردانی از مشتریان ویژه خود و اهدای هدیه‌ای به آن‌ها سالیانه اقدام به سفارش تقویم رومیزی اختصاصی می‌کنند. مزیت این کار علاوه بر قدردانی از مشتریان ویژه، بخش ارزشمند تبلیغاتی آن است. یک تقویم رومیزی به‌طور معمول دو وجه قابل مشاهده دارد. وجه رویی که نمایانگر جدول تقویمی است و وجه پشتی که صفحه‌ای خالی و مناسب برای تبلیغات شرکت شماست.

تقویم رومیزی گل 1399

اگر به عنوان ارباب‌رجوع به یک اداره یا شرکت بروید و به تقویمی که روی میز کارمندان است دقت کنید متوجه خواهید شد که جدول تقویم رو به کارمند و پشت تقویم که حاوی تبلیغات شرکت سفارش‌دهنده آن است رو به شما قرار دارد. به همین دلیل است که چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می‌تواند گزینه مناسبی برای تبلیغات شرکت‌ها باشد. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم اگر امسال قصد هدیه دادن تقویم رومیزی اختصاصی به مشتریانتان را دارید ادامه متن را به دقت بخوانید.

محصول سایز تعداد قیمت
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 100 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 200 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 300 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 500 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 1000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 2000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 7برگ (14 صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 3000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 500 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 1000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 2000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (15*22) (17*23) (16*19) 3000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (10*22/5) 500 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (10*22/5) 1000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (10*22/5) 2000 عدد  
تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ (26صفحه) (10*22/5) 5000 عدد  

تقویم رومیزی موسیقی 99

جنس پایه تقویم رومیزی

پایه تقویم رومیزی‌ها در انواع چوب، گالینگور، چرم، مقوایی و.. ساخته می‌شود.جنس چوبی و چرمی دارای قیمت بالایی هستند اما قیمت انواع مقوایی و گالینگور پایین‌تر است. گالینگور به سلفون سخت شده اطلاق می‌شود. در بین این دو نوع جنس، مطمئناً جنس مقوایی قیمت پایین‌تری دارد و اگر برای شما پایین بودن قیمت تقویم رومیزی خیلی اهمیت دارد می‌توانید از جنس مقوایی یا غیر سخت استفاده کنید.

تقویم رومیزی برش خاص 99

جنس برگه تقویم رومیزی

اغلب برای تولید برگ‌های تقویم رومیزی از کاغذهای گلاسه دویست گرمی استفاده می‌شود اما اگر برایتان مهم است قیمت تقویم رومیزی سفارشی شما از حدی تجاوز نکند می‌توانید در موقع سفارش خود، گلاسه‌ای سبک‌تر و ارزان‌تر را انتخاب کنید.

پس از پرداختن به تأثیر جنس در قیمت تقویم رومیزی باید به عوامل تأثیرگذار دیگر در قیمت تقویم رومیزی بپردازیم.

تقویم رومیزی منشی 99

چاپ روی صفحات تقویم رومیزی اختصاصی

همان طور که گفتیم یک تقویم رومیزی اختصاصی دارای دو بخش رویی و پشتی است. در بخش رویی تقریباً دو سوم صفحه اختصاص به جدول ماهانه و یا هفتگی دارد. از یک سوم باقی مانده صفحه می‌توان برای طراحی تبلیغات استفاده کرد. این طراحی می‌تواند

به‌صورت گلاسه و شامل تصاویر کوچکی از محصولات و با رنگ‌های مخصوص هر فصل و یا طرح‌های متنوع دیگری که می‌توانید خودتان پیشنهاد دهید باشد. در طراحی به صورت کلی شرکت‌ها لوگوی خود را در بالای صفحه قرار می‌دهند و توضیحاتی را به‌صورت متنی در پایین صفحه درج می‌کنند. اگر لوگو در همه صفحات جای ثابتی داشته باشد می‌تواند باعث تأثیرگذاری بیشتری شود.

تقویم رومیزی برش خاص 99

چاپ پشت صفحات تقویم

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی معمولاً شرکت‌ها از پشت صفحات تقویم برای معرفی و تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند. پشت تقویم می‌تواند تماماً به تبلیغات اختصاص داشته باشد. در صورتی که در روی صفحات بخش عمده توسط جدول اشغال می‌شود. پشت تقویم مزیت دیگری نیز دارد. در ادارات و شرکت‌ها صفحه پشتی معمولاً رو به ارباب‌رجوع است. و این یعنی یک زمینه خوب برای معرفی محصولات و تبلیغات شرکت شما.

تقویم رومیزی اختصاصی در نوع هفتگی و ماهانه چاپ می‌شود. در نوع هفتگی 54 صفحه برای تبلیغات شما وجود دارد؛ که به تفضیل می‌توانید هر محصول خود را معرفی کنید و با جزئیات در مورد آن‌ها توضیح دهید. در نوع ماهانه برای تبلیغات شما تنها 14 صفحه در اختیار دارید. که می‌توانید در هر صفحه به دلخواه یک تا سه محصول را در تقویم رومیزی اختصاصی خود معرفی کنید.

تقویم رومیزی چوبی یادداشت دار

تأثیر ابعاد تقویم در قیمت تقویم رومیزی

از دیگر عوامل مشخص‌کننده قیمت تقویم رومیزی می‌توان به ابعاد آن اشاره کرد. تفاوت ابعاد در مرحله باعث کم‌وزیاد شدن مواد مصرفی در تقویم شما می‌شود، به عبارتی هرچه ابعاد تقویم شما بزرگ‌تر باشد مواد اولیه بیشتری در ساخت آن مصرف می‌شود که باعث بالا رفتن قیمت آن است. در صورت نیاز به تقویم رومیزی ارزان می‌توانید از تقویم‌هایی با سایز کوچک استفاده کنید. از انواع معمول سایز تقویم رومیزی می‌توان به این سایزها اشاره کرد: 22 در 15 سانتیمتر، سایز 16 در 19 سانتیمتر و سایز 16 در 24 سانتیمتر. به‌طورمعمول هرکدام از این سایزها برای یک نوع خاص از تقویم رومیزی استفاده می‌شود اما هیچ اجباری در این موضوع وجود ندارد، در ضمن شما می‌توانید تقویم رومیزی اختصاصی خود را در سایزهای دیگر سفارش دهید.تفاوت ابعاد نه‌تنها در مقدار مصرف مواد اولیه تأثیرگذار است، بلکه در سایز فنر استفاده شده برای تقویم‌های فنردار نیز تأثیر مستقیم دارد. به این صورت که هرچه پهنای تقویم شما بیشتر باشد فنر بیشتری در تقویم به کار می‌رود که باعث افزایش قیمت آن می‌شود و بلعکس.

تقویم رومیزی فانتزی 99

طراحی تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی می‌تواند به‌صورت عمومی و یا به‌صورت اختصاصی انجام شود. نمونه‌های اختصاصی برای تیراژهای بالا به‌صرفه است. و برای شرکت‌هایی که به دنبال تیراژهای کمتر هستند مثلا برای آژانس‌های تبلیغاتی معمولاً تقویم‌های عمومی و ثابتی را در نظر می‌گیرند. که این امر باعث صرفه‌جویی بیشتر در هزینه‌های تبلیغاتی شرکت‌های کوچک‌تر می‌شود. در طراحی اختصاصی تقویم حتی می‌توانید سایز تقویم و نوع طراحی پایه را تغییر دهید. یا حتی شکل و شمایل جدیدی را برای چاپ تقویم پیشنهاد کنید.

به‌عنوان مثال ممکن است یک شرکت ساختمانی بخواهد شکل و پایه تقویمش شبیه به یک خانه باشد. یا یک شرکت تولید کننده آب میوه می‌تواند شکل تقویم  را به‌صورت استوانه‌ای یا جعبه‌های آب میوه سفارش بدهد. این امر باعث خاص‌تر شدن تقویم رومیزی اختصاصی‌شان و تبلیغات آن‌ها می‌شود. ولی باید تعداد تیراژ مورد نظر بالا باشد که صرفه اقتصادی لازم را برای سفارش‌دهنده داشته باشد.

تقویم رومیزی جهانگردی

 

طراحی پایه تقویم

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی از پایه می‌توان به قصد تبلیغات بهره برد. رایج‌ترین راه برای تبلیغ بر روی پایه چاپ طلاکوب و یا نقره‌کوب بر روی پایه‌های سلفونی و یا گالینگور تقویم‌هاست. که در تیراژهای پایین هم قابل استفاده است و صرفه اقتصادی دارد. همچنین می‌شود از چاپ‌های رنگی و چهارفصل بهره برد که به زیبایی کار کمک می‌کند و باعث شکیل‌تر شدن آن می‌شود. در چاپ‌های اختصاصی روش دیگری که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد حک لوگو بر روی پایه است. که می‌تواند سیلک، نقره‌کوب و یا طلاکوب باشد. مزیتی که حک لوگو نسبت به چاپ دارد این است که در همه نمونه‌های دیگر پایه شامل گالینگور، سلفنی و چرم نیز قابل استفاده است. 

چگونه یک تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهیم؟

برای اینکه یک تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهید لازم است اول نوع تقویمی که خواستار آن هستید را مشخص کنید. که البته اگر در این مورد ایده‌ای ندارید و یا به دنبال راهنمایی‌های بیشتری هستید می‌توانید از مشاورین ما کمک بگیرید. ما در اغلب شهرهای بزرگ مثل اصفهان و اهواز نیز نمایندگی داریم. پس کافی است به نزد ما بیایید و تقویم مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر هنوز در سفارش تقویم رومیزی خود دارای تردید هستید و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید، می‌توانید با پشتیبان آنلاین ما ارتباط برقرار کرده و به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید. همین‌طور در ادامه یک لیست قیمت از انواع تقویم رومیزی برای شما آماده کرده‌ایم تا در تصمیم‌گیری به شما کمک کند.

سفارش آنلاین تقویم رومیزی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شاکری 17 دی 1397 - 04:09

سلام شاکری هستم از چاپ نیایش
تقویم رومیزی اختصاصی میخوام با پایه چوبی سایز 25در 15
روی پایه پلاک بخوره،
تعداد 1500عدد تقویم رومیزی اختصاصی

شرکت اشکان دانه 05 دی 1397 - 02:48

سلام عسگری هستم از شرکت اشکان دانه
سفارش تقویم رومیزی اختصاصی ۱۳۹۸ قبول میکنید
تقویم رومیزی سایز ۱۶‌‌در۲۱
برگه ها طراحی اختصاصی با روکش سلفون برجیته
پایه اختصاصی
تیراژ ۲۰۰۰عدد

ماندانا قیاصی 20 مرداد 1397 - 23:04

باعرض ادب و احترام
میخواستم بدونم برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی سال ۹۸ از چه تاریخی سفارش قبول می کنید.
با تشکر از شما مدیریت سایت مهرگرافیک

طباطبایی 25 بهمن 1396 - 16:46

سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی قبول می کنید

شرکت کشت صنعت شمال 22 بهمن 1396 - 15:53

با عرض سلام و ادب
میخواستم بدونم چطور سفارش تقویم رومیزی اختصاصی بدم؟
قیمت های تقویم رومیزی اختصاصی شما واقعا عالیه؟
لطفا راهنمایی بفرمائید

شرکت آرام شناور قشم 14 بهمن 1396 - 01:16

سلام خسته نباشید
بابت تقویم رومیزی شرکت تشکر میکنم ازتون واقعا نسبت به قیمت هم از نظر کیفیت چاپ و طراحی عالی عالی بود
واقعا قیمت تقویم رومیزی اختصاصی عالی ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.