طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

یکی از هدایای تبلیغاتی که هر ساله مشتریان و همکاران شما از آن استقبال می کنند تقویم اختصاصی می باشد. از نظر کارشناسان تبلیغات و کارشناسان برند سازی تقویم دیواری و تقویم رومیزی اختصاصی خیلی بهتر از تقویم های چاپ عمومی به شما جواب می دهد. شما در تقویم اختصاصی می توانید از عکس های تولیدات و افتخارت خود استفاده کنید که مشتریان شما با محصولات شما بیشتر آشنا شوند.

تقویم دیواری تک برگ اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

 چاپ تقویم اختصاصی

تقویم دیواری اختصاصی نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی ارزان تر است و هم شما می توانید با هزینه کمتر تعدا بیشتری چاپ کنید اما ماندگاری کمتری به تقویم رومیزی دارد. در طراحی و چاپ تقویم اختصاصی شما می توانید آن را در در سایز دلخواه و طرح های دلخواه خود سفارش دهید. شما برای اینکه تبلیغاتتون به چشم بیاد و نظر مخاطب شما را جلب کند می توانید ار روش های جدید مثل تقویم های برش خاص استفاده کنید.

تقویم دیواری اختصاصی تک برگ

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

برای دیدین تقویم رومیزی های چوبی99 به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

در تقویم های اختصاصی شما میتوانید هر سایزی و هر مدلی که مد نظرتون هست را از تولید کننده بخواهید که برای شما انجام دهد قابل ذکر است که هزینه های جانبی واسه شما خواهد داشت. در تقویم های رومیزی هم می توانید تعداد برگه هارو کم یا زیاد کنید.

تقویم دیواری اختصاصی تک برگ

طراحی تقویم اختصاصی

طراحی تقویم اختصاصیقسمت اعظمی از تیم شرکت هورامان را متخصصان گرافیک این شرکت تشکیل داده اند. مطمئنا وجود متخصص گرافیک در هر شرکت چاپ و تبلیغات یک نیاز است اما در مهرگرافیک ما از ابتدا تمرکز خود را بر روی به کارگیری و استخدام نیروهای گرافیک زبده کردیم و همینطور سعی کردیم برای آسودگی و داشتن امنیت شغلی نیروها، تعداد نیروهای خود را افزایش دادیم تا نیروهای گرافیست ما مخصوصا در ایام عید و انباشت سفارشات با فشار کاری روبرو نشوند. تقویم دیواری مدل خاص

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ارزان

امنیت شغلی مناسب گرافیست های مهرگرافیک باعث شده تا کیفیت طرح های طراحی شده، بسیار بالا باشد و از زیبایی خاصی برخوردار باشند.

برای دیدن لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی به صفحه فوق مراجعه فرمائید

طراحی تقویم اختصاصی یکی از چند محصول پرسفارش از طرف مشریان ما است. تقویم ها و سررسید ها محبوبیت بالایی نزد صاحبان کسب و کار و مشاغل دارند. تقویم اختصاصی دارای ارزش بالایی در هدایای تبلیغاتی است و دلیل آن بازده خوب و بالای سفارش تقویم اختصاصی برای تبلیغ دهندگان است. در صفحات تقویم اختصاصی به این موضوع پرداختیم استفاده از تقویم برای تبلیغات بازده بسیار بالایی برای کسب و کار ها دارد. 

از چند سال گذشته کسب و کار ها در ایران به چاپ تقویم رومیزی، دیواری و اختصاصی روی آورده اند و همچنان این محبوبیت بین این افراد بالاست. علاوه بر صاحبان کسب و کار، مدیران دولتی نیز به وفور برای سفارش طراحی تقویم اختصاصی روی می آورند.

تمامی این موارد از ارزش بالای تقویم ها حاکی هستند که همین موضوع توجیه مناسبی است برای اهمیت دادن ما به بخش طراحی گرافیکی شرکت.

مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهر گرافیک تولید کننده انواع سررسید و تقویم رومیزی، دیواری با پرسنلی کارآزموده و تحصیل کرده در رشته گرافیک و چاپ در سال 99 نیز همانند سالهای گذشته در خدمت شما عزیزان می باشد.

 براي سفارش مي توانيد از طريق سفارش آنلاين اقدام فرمائيد با با شماره هاي زير تماس بگيريد

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.