طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

یکی از هدایای تبلیغاتی که هر ساله مشتریان و همکاران شما از آن استقبال می کنند تقویم اختصاصی می باشد. از نظر کارشناسان تبلیغات و کارشناسان برند سازی تقویم دیواری و تقویم رومیزی اختصاصی خیلی بهتر از تقویم های چاپ عمومی به شما جواب می دهد. شما در تقویم اختصاصی می توانید از عکس های تولیدات و افتخارت خود استفاده کنید که مشتریان شما با محصولات شما بیشتر آشنا شوند.

طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

تقویم دیواری اختصاصی نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی ارزان تر است و هم شما می توانید با هزینه کمتر تعدا بیشتری چاپ کنید اما ماندگاری کمتری به تقویم رومیزی دارد. در طراحی و چاپ تقویم اختصاصی شما می توانید آن را در در سایز دلخواه و طرح های دلخواه خود سفارش دهید. شما برای اینکه تبلیغاتتون به چشم بیاد و نظر مخاطب شما را جلب کند می توانید ار روش های جدید مثل تقویم های برش خاص استفاده کنید.

در تقویم های اختصاصی شما میتوانید هر سایزی و هر مدلی که مد نظرتون هست را از تولید کننده بخواهید که برای شما انجام دهد قابل ذکر است که هزینه های جانبی واسه شما خواهد داشت. در تقویم های رومیزی هم می توانید تعداد برگه هارو کم یا زیاد کنید.

مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهر گرافیک تولید کننده انواع سررسید و تقویم رومیزی، دیواری با پرسنلی کارآزموده و تحصیل کرده در رشته گرافیک و چاپ در سال 97 نیز همانند سالهای گذشته در خدمت شما عزیزان می باشد.

 براي سفارش مي توانيد از طريق سفارش آنلاين اقدام فرمائيد با با شماره هاي زير تماس بگيريد

031-34657158 / 09136913531

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.