طراحي و چاپ تراكت برش خاص

طراحي و چاپ تراكت برش خاص

طراحي و چاپ تراكت تبليغاتي در اصفهان

تراكت يكي از روش هاي تبليغاتي مي باشد كه يك رويداد يا يك موضوع خاص را يادآوري مي كند. تراكت جز تبليغات زود گذر مي باشد. تراكت تبلیغاتی دو نوع دارد تراكت تك رنگ و تراكت چهار رنگ. در نوع اول از كاغذ رنگي معمولي استفاده مي شود و بوسيله دستگاه ريسو چاپ مشكي زده مي شود و قيمت ارزانتري دارد.

برای چاپ تراکت ارزان می توانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

در نوع دوم شما مي توانيد نوع كاغذ تراكت خود را انتخاب كنيد كه گلاسه باشد يا تحرير چون تراكت شما توسط دستگاه افست چاپ مي شود و شما از 1000 عدد به بالا مي توانيد سفارش دهيد.

تراکت فوری

در اين چاپ هر چه تيرا‍‍‍ژ كار بيشتر باشد قيمت آن شكسته مي شود و به نفع شما خواهد بود. قيمت كاغذ تحرير نسبت به كاغذ گلاسه ارزانتر است. تراكت تبليغاتي را مي توانيد در گراماژ هاي مختلف چاپ كنيد بستگي به هزينه اي دارد كه شما مي خواهيد كنيد. مجموعه مهرگرافيك  اقدام به چاپ تراكت هاي برش خاص نموده كه از نظر قيمتي نسبت به تراكت هاي معمولي گرانتر مي باشند اما ماندگاري بيشتري نسبت به تراكت هاي معمولي دارد.

 تراكت برش خاص را شما به هر شكلي كه بخواهيد مي توانيد سفارش دهيد طرح لوگو، طرح مخصوص شغلتون و...

تراکت جدید خاص

 

مزایای چاپ تراکت تبلیغاتی در اصفهان

اصفهان را شاید بتوان دومین شهر صنعتی و شلوغ پس از تهران دانست. جمعیت این شهر بسیار بالاست و در مقابل کسب و کار ها نیز در رقابت بسیار تنگاتنگی در حال فعالیت هستند.

چاپ تراکت در اصفهان

کسب و کار ها و مشاغل مختلف به روش های گوناگون سعی در پیشی گرفتن از رقبای خود دارند. یکی از این روش ها برای جلو زدن از رقبا، استفاده از تبلیغات است.

تراکت رنگیتبلیغات خود روش های گوناگونی دارد:

  • تبلیغات فیزیکی
  • تبلیغات آنلاین 
  • و...

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک یکی از شرکت های فعال در زمینه تبلیغات، مخصوصا تبلیغات فیزیکی است. یکی از این روش های تبلیغات فیزیکی در این استان، طراحی و چپ تراکت تبلیغاتی در اصفهان است. 
تراکت های تبلیغاتی از گذشته مورد استفاده کسب و کار های مختلف قرار میگیرند و میتوان گفت که امتحان خود را در تبلیغات فیزیکی پس داده اند.

در اغلب اوقات هزینه ای که بابت تبلیغات با تراکت تبلیغاتی در اصفهان میپردازیم بسیار کمتر از مبلغی است که از طریق این تبلیغات به کسب و کار ما باز میگردد.

از همین رو چاپ و طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از محبوب ترین روش های تبلیغات در اصفهان به شما میرود و هرساله تعداد بسیار زیادی از مشتریان برای دریافت این خدمات با ما تماس میگیرند.

برخلاف تقویم ها و ... که در زمان خاصی از سال مورد استقبال کسب و کار ها هستند، چاپ تراکت تبلیغاتی در اصفهان در تمامی ماه های سال مورد استقبال است.

شما عزیزان نیز میتوانید با سفارش تراکت تبلغیاتی به افزایش محبوبیت و فروش خود کمک کنید. اگر در مورد طرح تراکت تبلیغاتی خود نظری ندارید، آن را به متخصصان مهرگرافیک بسپارید. 

با آرزوی موفقیت

 براي سفارش مي توانيد از طريق سفارش آنلاين اقدام فرمائيد با با شماره هاي زير تماس بگيريد

شماره چاپخانه ارزان در اصفهان

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

زیبا احمدی 19 اردیبهشت 1397 - 23:46

سلام قیمت بروشور a4 با مشخصات زیر بهم بدید
گلاسه 135گرم تمام رنگی تیراژ 10000عدد 4لت با برش نیم حلال بالای کار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.