سفارش بنر محرم

سفارش بنر محرم

طراحی و چاپ بنر محرم و پوستر محرم یکی از خدمات مجموعه مهرگرافیک می باشد که هر ساله نزدیک ایام سوگواری اباعبد الله حسین سالار شهیدان این مجموعه اقدام به طراحی و چاپ طرح های محرم می نماید. مجموعه مهرگرافیک هرساله در ایام محرم در خدمت هیئت های مذهبی و حسینه های در زمینه طراحی و چاپ بنر و پوستر برای محرم در کل کشور می باشد. 

بنر های محرم نمونه های مختلفی دارد: 1. پلاکاردی 2. استندی 3. پشت سر مداح یا بنر تبلیغاتی

طراحان این مجموعه برای راحتی شما عزیزان اقدام به طراحی بنرهای ویژه محرم نموده اند که شما به راحتی می توانید اسم هیت یا حسینیه خود را درآن درج و چاپ کنید. کلیه طرح های ویژه محرم  لایه باز است که شما به راحتی می توانید آنها را ویرایش کنید.

چرا بنر محرم؟

سفارش چاپ بنر محرم: محرم نزد ما ایرانیان از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است. صد ها سال است که ایرانیان در ماه محرم به سوگواری برای شهدای این ماه پر غم میپردازند. امام حسن (ع) در قلب ما ایرانیان از جایگاه بسیار خاص و بلند و بالایی برخوردار اند. تمامی ما ایرانیان از کودکی در مراسم سوگواری ایشان حاضر میشویم.

در گذشته در زمان محرم، متن های سوگواری را در بر روی پارچه ها و با کمک رنگ مینوشتند و در تمامی 30 روز محرم و ده روز پس از آن و تا سررسیدن اربعین حسینی، این پارچه ها بر روی درب و دیوار منازل و مساجد میماندند.

پس از ورود بنر های تبلیغاتی به ایران، به مرور این بنر ها جای پارچه ها را در مراسمات محرم گرفتند. امروزه هنوز هم از پارچه نوشته ها برای مراسمات محرم استفاده میشود اما اغلب به جای پاچه به بنر محرم و پوستر محرم روی آورده اند.

مجتمع مهرگرافیک یکی از شرکت های ارائه دهنده بنر محرم در کشور است. در ایام محرم سفارش بنر محرم بسیار زیاد میشود. با توجه به اینکه شرکت مهرگرافیک یکی از معدود شرکت های دارنده دستگاه های چاپ بنر با سرعت بالا در استان است، اغلب سفارشات استان و استان های دیگر در این ایام به ما سپرده میشود.

در مورد کیفیت بنر های چاپ شده توسط مهرگرافیک باید به شما این اطمینان را بدهیم که تمامی بنر های چاپ شده دارای بهترین کیفیت ممکن هستند.

مشتری های فراوان ما نشانه های از این موضوع هستند. برای چاپ بنر محرم شما عزیان میتوانید طرح دلخواه خود را به مجتمع چاپ و تبلیغاتی مهرگرافیک ارئه کنید تا بنر شما با طرح دلخواه چاپ شود و یا در صورتی که طرح خاصی برای چاپ روی بنر ایام محرم ندارید، میتوانید این امر را به متخصصان مهرگرافیک بسپارید.

میتوانید از طرح های بنر محرم آماده در مهرگرافیک استفاده کنید و یا به سفارش بنر اختصاصی محرم را بدهید.

در صورت وجود هرگونه سوال، و یا برای سفارش بنر محرم، میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید تا متخصصان ما به صورت رایگان به شما مشاوره دهند. با آرزوی موفیت برای شما عزیزان و التماس دعا در این ایام سوگواری.

دفتر مرکزی:  02128427072
نمایندگی فروش در اصفهان: 03134657214
همراه: 09136913531

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.