صحافی تقویم رومیزی

صحافی تقویم رومیزی

انواع صحافی تقویم رومیزی با توجه به تعداد برگه و جنس آن‌ها انجام می‌شود. معمولاً برای صحافی تقویم رومیزی هفتگی از کاغذهای گلاسه 135 گرمی استفاده می‌شود تا صحافی کردن آن راحتر انجام گیرد. در ادامه این مقاله در رابطه با انواع صحافی تقویم‌ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 تقویم رومیزی 7برگ طبیعت 99

انواع صحافی تقویم رومیزی

امروزه تقویم‌های رومیزی در انواع مختلفی با جنس‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند. انواع صحافی تقویم رومیزی نیز با توجه به نوع آن انجام می‌گیرد. تقویم‌های رومیزی اغلب به‌صورت تقویم رومیزی 13 برگ سیزده برگ، هفت برگ و دوازده برگ صحافی می‌شوند و در بیشتر مواقع صحافی تقویم‌های رومیزی چند برگ به‌ صورت فلزی و پلاستیکی انجام می‌گیرد. در انواع صحافی تقویم رومیزی می‌بایست به نحوه قرار گرفتن صفحات پشت‌ سر هم توجه شود تا دید مناسبی از آن‌ها برای مخاطب حاصل شود.

تقویم رومیزی ایران باستان

جنس به‌کاررفته در پایه‌های این دسته از تقویم‌ها نیز در زمان صحافی بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند. صحافی پایه تقویم رومیزی نیز یکی از مراحل صحافی این دسته از تقویم‌ها می‌باشد که از ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی برخوردار است. در ادامه در رابطه با انواع تقویم‌های رومیزی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

تقویم رومیزی جهانگردی 99

انواع صحافی تقویم رومیزی ماهانه

از مهم‌ترین انواع صحافی تقویم‌های رومیزی نوع ماهانه آن است که در زمان صحافی آن به نحوه قرار گرفتن تصاویر، ماه‌های سال و همچنین مناسبت‌های مهم توجه می‌شود. در زمان صحافی این نوع از تقویم رومیزی اغلب تلاش می‌شود که هر برگه تقویم به سه بخش تقسیم‌بندی شود. در یک سمت روزهای یک ماه کامل از سال قرار داده می‌شود و در سمت مقابل آن تصاویر مختلف که در بسیاری از موارد تبلیغات سازمان‌ها و یا شرکت‌های می‌باشند به تصویر کشیده می‌شوند.

تقویم رومیزی دیدینی هاین جهان

تعداد برگ‌های تقویم‌های رومیزی ماهانه در زمان صحافی 13 مورد خواهد بود که دلیل آن نیز 12 ماه سال و یک برگه برای تبریک سال نو می‌باشد. در انتهای این دسته از برگه‌ها تاریخ و مناسبت‌های مختلف جای‌داده می‌شوند. در صحافی این دسته از تقویم‌ها اغلب از کاغذهای گلاسه و فانتزی برای جلوه بیشتر آن‌ها استفاده می‌شود. انواع صحافی تقویم رومیزی ماهانه در مرکز ما انجام می‌شود و شما می‌توانید باکیفیت‌ترین تقویم‌های رومیزی ماهانه خود را پس از سفارش رؤیت نمایید.

تقویم رومیزی چوبی 99

انواع صحافی تقویم رومیزی هفتگی

یکی دیگر از انواع صحافی تقویم رومیزی نوع پرطرفدار و محبوب هفتگی است که امروزه به دلیل تازه و نو بودن آن بسیار موردتوجه عموم قرارگرفته است. در صفحه اصلی این نوع از تقویم‌ها اغلب یک هفته از یک ماه قرار داده می‌شود و پشت صفحه به‌طور کامل برای قرار دادن تصاویر مختلف و تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. تعداد برگ‌هایی که در زمان صحافی این نوع از تقویم‌های رومیزی مورداستفاده قرار می‌گیرد 54 برگ می‌باشد.

 تقویم رومیزی دستیار منشی

یکی از تفاوت‌های موجود این دسته از تقویم‌های رومیزی با نوع ماهانه آن نحوه ورق خوردن آن است که در زمان صحافی این دسته از تقویم‌های رومیزی به زاویه آن (90 درجه) توجه می‌شود. در زمان صحافی این تقویم‌ها اغلب از گلاسه 135 گرمی استفاده می‌گردد و دلیل آن نیز تعداد صفحات بالای آن است. یکی دیگر از دلایل استفاده کردن از برگه گلاسه 135 برای راحتی فنر کردن این دسته از تقویم‌های رومیزی در زمان صحافی آن‌ها می‌باشد.

تقویم رومیزی موسیقی 1399

انواع صحافی تقویم رومیزی روزشمار (یادداشتی)

یکی از مواردی که در انواع صحافی تقویم رومیزی روزشمار به آن توجه می‌شود ابعاد و اندازه کوچک آن است. قرار دادن این نوع تقویم بر روی پایه فلزی نیز از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باعث شده است افراد بسیاری در سازمان و شرکت‌ها از آن‌ها استفاده نمایند.

تقویم رومیزی فانتزی

در صحافی تقویم‌های رومیزی روزشمار اغلب از دو گره برای اتصال برگه‌ها و پایه چوبی استفاده می‌شود. در هریک از صفحات این تقویم یک روز از سال قرارگرفته و در پشت برگه معمولاً جملاتی از بزرگان ثبت می‌شود. در صحافی تقویم رومیزی معمولاً از برگه‌های معمولی برای یادداشت استفاده می‌شود که تعداد این برگه نیز در حدود 365 عدد می‌باشد که بیانگر تعداد روزهای سال می‌باشد.

تقویم رومیزی چوبی یادداشت دار

تقویم رومیزی چوبی ارزان

 

نکاتی مهم در رابطه با انواع صحافی تقویم رومیزی

  • انواع صحافی تقویم رومیزی با توجه به اینکه از نوع ماهانه، هفتگی و یا روزشمار است متفاوت می‌باشد.
  • تعداد برگ‌ها در زمان صحافی تقویم‌های رومیزی بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند.
  • در تقویم‌های رومیزی ماهانه به دلیل حجم کم در زمان صحافی کردن می‌توان از کاغذ گلاسه استفاده نمود، بنابراین فنر کردن آن‌ها نیز به‌راحتی انجام می‌شود.
  • در رابطه با صحافی تقویم‌های رومیزی هفتگی اغلب از پایه فلزی استفاده می‌شود که در زمان صحافی از دو گره برای اتصال آن‌ها بهره میگیرند.
  • انواع صحافی تقویم رومیزی برش دار نیز انجام می‌گیرد.
  • صحافی تقویم‌های رومیزی دایکات  نیز با توجه به طرح و جنس به‌کاررفته در آن انجام می‌شود.
دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.