تقویم رومیزی طرح مینا کاری

یکی از انواع تقویم رومیزی  طرح جدید، تقویم رومیزی طرح میناکاری است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مواردی که برای هر شرکت و کسب و کاری لازم و ضروری ست هدایای تبلیغاتی ست. در این میان میخواهیم به یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی که تقویم رومیزی طرح جدید است اشاره ای داشته باشیم و کمی راجع به آن صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی  طرح جدید

تقویم رومیزی  طرح جدید یکی از پرطرفدارترین انواع تقویم های ارائه شده در عصر حال حاضر است. هر فردی تمایل به طرح های به روز و مدرن دارد و ترجیح میدهد از طرح های قدیمی در تبلیغات و کسب و کار خود بهره نگیرد. در کنار همه این مسائل توجه به سبک ها و طرح های قدیمی که به نوعی دربرگیرنده فرهنگ و تمدن کشور ماست بسیار حائز اهمیت است، بنابراین میتوان از ترکیب این سبک ها با طرح های مدرن خروجی پرطرفدار و زیبایی را به مشتریان ارائه داد. در همین راستا شرکت ما اقدام به چاپ تقویم رومیزی طرح مینا کاری نموده است تا شما بتوانید هدایایی متفاوت و گرانبها که نقشی از فرهنگ و تمدن تان بر روی آن نهاده شده است را به مشتریان تان عرضه نمایید.

تقویم رومیزی جدید

تقویم رومیزی خلاقانه

تقویم رومیزی صنایع دستی نیز یکی از انواع تقویم رومیزی  طرح جدید به شمار می آید که می تواند بسته به فرهنگ و آداب و رسوم هر شهر نقش و طرح هایی متفاوت داشته باشد. این بار با ثبت سفارش خود در تیراژ مورد نظر و انتخاب سبکی نو همه مشتریان خود را در سال 99 غافلگیر نمایید، و تقویم رومیزی 1399 را با سبکی نو به آنها ارائه کنید.

تقویم رومیزی با طرح میناکاری یکی از انواع تقویم رومیزی  طرح جدید است. هنر میناکاری به شهر زیبای اصفهان برمیگردد و جزئی از هنرهای دستی آن به شمار می آید، از این رو چاپ آن بر روی تقویم رومیزی  طرح جدید میتواند بسیار جالب و زیبا باشد. البته ناگفته نماند که طرح های بسیار متنوعی برای این نوع سبک ارائه شده است که میتوانید با برقراری ارتباط با مشاورین ما طرح مورد نظر خود را انتخاب و سفارش تان را نهایی کنید.

تقویم رومیزی پایه چوبی

تقویم رومیزی  طرح جدید و حک لوگو کسب و کار شما بر روی پایه آن

تقویم رومیزی  طرح جدید امروزه با سبک های بسیار متنوعی در دسترس صاحبان کسب و کار قرار گرفته است، امروز میخواهیم نوعی از پرطرفدارترین آن را به شما معرفی نماییم. هنگام ثبت سفارش میتوانید درخواست خود مبنی بر حک لوگو روی پایه تقویم رومیزی  طرح جدید را مطرح نمایید، این طرح بسیار دلچسب و زیبا خواهد بود و مورد توجه مشتریان تان قرار خواهد گرفت. همیشه سعی کنید کمی متفاوت از دیگران باشید تا بتوانید در اذهان باقی بمانید و کسب و کار خود را با سرعت بیشتری رونق دهید. برای چاپ لوگو روی پایه در تقویم رومیزی  طرح جدید باید نکته ای را مد نظر قرار دهید:

جنس پایه تقویم رومیزی  طرح جدید باید از نوع سخت با روکش گالینگور باشد، زیرا از این طریق میتوان به راحتی لوگو را به هر طریقی که مد نظر شماست بر روی پایه حک کرد. روش های مد نظر برای چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی  طرح جدید شامل: طلاکوب، نقره کوب، پلاک فلزی، چاپ سیلک و ... میباشد.

تقویم رومیزی  طرح جدید با سررسید همراه

نوع دیگری از تقویم رومیزی  طرح جدید توسط شرکت ما ارئه خواهد شد که در این مدل شما میتوانید درخواست اتصال بخش به نام سررسید بعنوان دفترچه یادداشت را داشته باشید. در تقویم رومیزی  طرح میناکاری رنگ غالب آبی خواهد بود اما اگر این رنگ مورد پسند شما نیست میتوانید از طرح صنایع دستی بهره بگیرید و طرح های موجود را با رنگ های مد نظر خود ادغام کنید تا بتوانید یک هدیه باب سلیقه خودتان را به مشتریان تان تقدیم کنید.

تقویم رومیزی  طرح جدید و تاثیر آن بر تبلیغات

تقویم رومیزی به ویژه تقویم اختصاصی وسیله ای است که طی یک سال همیشه روی میز تحریر، اداره یا محل کار شخصی که به او آن را هدیه میدهید وجود خواهد داشت و این سبب حک شدن نام شما در ذهن آنان خواهد شد، پس سعی کنید طرح و کیفیت را در الویت قرار دهید تا هیچگاه تقویم رومیزی دیگری را جایگزین تقویم اهدا شده توسط شما نکنند.

پیشنهاد شگفت انگیز سال 99 ما به شما عزیزان تقویم رومیزی  طرح مینا کاری و صنایع دستی خواهد بود، طرحی که سنت و مدرنیته را به طور همزمان پیش روی مشتریان قرار خواهد داد و موجب جلب توجه شان خواهد شد. در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.