تقویم رومیزی لایه باز 1400

تقویم رومیزی لایه باز 1400

تنوع طرح تقویم رومیزی لایه باز بسیار زیاد است و شما می‌توانید از میان تصاویر واقعی و فانتزی به انتخاب گزینه موردنظر برای طراحی تقویم رومیزی اقدام کنید.

طرح تقویم رومیزی لایه باز

تقویم‌های مختلفی امروزه وارد بازار شده‌اند که یکی از این موارد تقویم رومیزی می‌باشد. این دسته از تقویم‌ها هرساله به‌عنوان هدایای تبلیغاتی با نزدیک شدن به سال جدید و ایام نوروز در سازمان و شرکت‌های میان کارمندان توزیع می‌شوند؛ اما در کنار این موارد موضوعی به‌عنوان طرح تقویم رومیزی لایه باز این روزها در میان افراد مختلف در حال بحث و گفتگو است. طرح تقویم رومیزی و یا بهتر عنوان کنیم طراحی این دست از تقویم‌های پرطرفدار از طریق برنامه‌های مختلف و شناخته‌شده مانند فتوشاپ و ایندیزاین انجام می‌گیرد و طراحان هنرمند این وظیفه را بر عهده خواهند داشت.

پیشنهاد ویژه مهرگرافیک به شما برای خرید تقویم رومیزی دیدن از صفحه تقویم رومیزی ارزان می باشد

تقویم رومیزی لایه باز 1399

 

اما نکته جالب اینجاست که در محیط فتوشاپ برای طراحی این دست از تقویم‌ها این امکان فراهم‌شده است که فرمت تصاویر طراحی‌شده به‌صورت لایه باز برای ایجاد تغییرات و استفاده از دیگر قابلیت‌ها انتخاب شود و افراد بتوانند در این محیط و دیگر برنامه‌ها از این قابلیت و ویژگی برای طراحی و تولید تقویم رومیزی با توجه به نظر و سلایق خود استفاده نمایند. طرح‌های متنوع در کنار فونت‌های مختلف در این دسته از لایه‌های باز وجود دارند که این امکان را فراهم می‌کنند افراد از بین این موارد به انتخاب و افزودن طرح تقویم رومیزی لایه باز یا همان ایجاد تقویم اختصاصی موردنظر بپردازند.

تقویم رومیزی لایه باز

تنوع طرح تقویم رومیزی لایه باز

طرح تقویم رومیزی لایه باز دارای تنوع بسیاری است و افراد می‌توانند از بین طرح‌های جالب و دیدنی مختلف موارد مناسب را برای تقویم رومیزی سفارشی خود انتخاب کنند. این قابلیت و ویژگی باعث خواهد شد که از میان طرح‌های موجود در این لایه مواردی را که مرتبط با موضوع و فعالیت موردنظر است را انتخاب نمایند یا برای طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی در این روش می‌توانند با توجه به فصول مختلف سال و یا مناسبت‌های مختلف مانند شب یلدا، ایام نوروز و دیگر موارد به انتخاب طرح‌های مختلف و متنوع بپردازند.

 قابلیت لایه باز بودن این دست از فایل‌ها برای طراحی تقویم‌های رومیزی این امکان را ایجاد می‌کند تا با ادغام چند طرح و لایه و ایجاد افکت‌های مختلف بتوان تصاویر زیبا و خارق‌العاده را ایجاد نمود. البته این دست از روش‌ها نیازمند دانش کافی در محیط‌های فتوشاپ و ایندیزاین می‌باشد که طراحان باتجربه می‌توانند از این روش‌ها برای خلق طرح‌های جالب تقویم رومیزی استفاده کنند. همان‌طور که می‌دانید طرح حک‌شده روی برگه‌های تقویم رومیزی برای جلب نظر مخاطب بسیار مهم و کلیدی می‌باشد؛ بنابراین توجه به این نکته در این موضوع نیز بسیار مهم خواهد بود.

طرح لایه باز تقویم رومیزی 1399

انواع طرح تقویم رومیزی لایه باز

همان‌ طور که در بخش قبلی در رابطه با تنوع طرح تقویم رومیزی لایه باز اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قراردادیم در این بخش به چند نمونه از این‌ دست طرح‌ها خواهیم پرداخت. تنوع طرح برای تقویم رومیزی بسیار است. از تصاویر زیبای طبیعت مانند گل و درختان زیبا گرفته تا تصاویر حیات‌وحش همه از نمونه طرح‌های جالب و واقعی هستند که بسیار موردتوجه افراد قرار می‌گیرند.

در کنار این دست از تصاویر می‌توان به نمونه‌هایی از مکان‌های معروف دنیا نیز اشاره نمود. این دست از تصاویر نیز می‌توانند در طراحی تقویم رومیزی لایه باز مورداستفاده قرار گیرند؛ اما در کنار این تصاویر نیز می‌توان از طرح‌های چندبعدی هندسی نیز برای زیباتر نمودن جلوه تقویم رومیزی موردنظر استفاده کرد. تمامی طرح‌های ارائه‌شده و چندین مورد دیگر که در این بخش عنوان نشد همگی با توجه به سلایق طراحان انتخاب می‌شوند و البته نوع فعالیت سازمان و شرکت موردنظر نیز در انتخاب این دست از طرح‌ها بسیار تأثیرگذار می‌باشد.

تقویم لایه باز رمیزی 1399

طرح تقویم رومیزی لایه باز سال جدید

یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید طرح تقویم رومیزی لایه باز روزها و ایام خاصی از سال است که می‌توانند گزینه مناسبی برای طراحی این دست از تقویم‌ها به شمار بیایند. طرح تقویم رومیزی لایه باز برای سال جدید قابل‌ارائه می‌باشد. شما انواع طرح‌های زیبا ازجمله تصاویر زیبای شکوفه‌های بهاری و دیگر مناظر زیبای طبیعت که با فصل بهار مطابقت داشته باشند را می‌توانید در فایل این نوع تقویم‌ها به‌صورت طرح لایه باز تقویم 99   مشاهده کنید و با توجه به نظر خود و طراحان به اعمال تغییرات موردنظر بپردازید.

 دوازده برگ برای دوازده ماه سال در این فایل‌ها تعبیه‌شده است تا افراد بتوانند با استفاده از مدهای رنگی موجود در محیط‌های فتوشاپ و همچنین ایندیزاین به طراحی تقویم رومیزی خود اقدام نمایند. در این فایل شما اطلاعات صحیح و دقیق را به‌خوبی مشاهده خواهید کرد که با طراحی‌ های ساده و زیبا به انجام می‌رسند؛ بنابراین برای سال 1399 طرح لایه باز تقویم رومیزی را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

هزینه طرح تقویم رومیزی لایه باز

فایل تقویم رومیزی لایه باز با انواع طرح‌های مختلف و جالب با قیمت‌های مناسب قابل خریداری است. با توجه به اینکه چه میزان هزینه برای خرید طرح تقویم رومیزی لایه باز مدنظر قرار داده‌اید می‌توانید فایلی با قابلیت و امکانات بیشتر برای طراحی این دست از تقویم‌ها را خریداری نمایید. به این نکته مهم توجه کنید که تنوع طرح، قابلیت‌ها و کیفیت این دست از فایل‌ها در میزان هزینه و قیمت آن‌ها تأثیرگذار می‌باشد.

برای دیدن و استفاده از طرح های لایه باز تقویم 1400 لطفا عضو کانال تلگرام مهر گرافیک شوید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.