تقویم رومیزی دیدنی های ایران

تقویم رومیزی دیدنی های ایران

تقویم رومیزی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی ست که بیشترین نرخ بازگشت را برای صاحبان کسب و کار شرکت ها خواهد داشت. طرح های گوناگونی میتواند برای تقویم های رومیزی ارائه و روی آنها به چاپ برسد، یکی از این طرح ها جاذبه های کشور عزیزمان ایران است. در ادامه به این نوع تقویم و طرح های درج شده روی آن خواهیم پرداخت.

تقویم رومیزی دیدنی های ایران

تقویم رومیزی هفت برگ دیدنی های ایران

این نوع تقویم رومیزی در چند سایز متنوع قابل ارائه است، البته امکان سفارش چاپ تقویم اختصاصی نیز فراهم شده است. پایه با جنس گالینگور ترک یکی از پیشنهادهای ما به شماست چون جذابیت ویژه ای به تقویم می بخشد. جنس و وزن برگه های انتخابی نیز در قیمت نهایی موثر خواهد بود، سعی کنید کیفیت را فدای کمیت نکنید و تقویم خود را با بهترین کیفیت ممکن سفارش دهید چراکه این تقویم نمایی از کیفیت محصولات شما خواهد بود. در هر شهری که هستید میتوانید سفارش چاپ جاذبه ها و مناطق دیدنی آن منطقه را روی برگه های تقویم بدهید، اگر از جاذبه های شهر محل تولد مشتریان خود بهره بگیرید میتوانید تاثیر بیشتری روی آنها داشته باشید.

یا اگر مشتریان شما در سراسر ایران حضور دارند سعی کنید از هر شهری یک جاذبه را برگزینید و تصویر آن را در یکی از صفحات تقویم سفارش داده شده به ثبت برسانید.

تقویم رومیزی دیدنی های ایرانگردی

تقویم رومیزی 12 برگ دیدینی های ایران

این نوع تقویم رومیزی نیز از دیگر تقویم هایی ست که ما به شما پیشنهاد میدهیم. تفاوت تقویم های ذکر شده فقط در تعداد برگه های آنهاست بنابراین میتوانید بنابر سلیقه خود و مشتریانتان بهترین گزینه را برگزینید. چاپ انتخابی برای حک کردن شعار تبلیغاتی تان نیز در زیبایی تقویم بسیار موثر خواهد بود پس در انتخاب آن نیز دقت کنید. در صورت داشتن نگرانی در این خصوص می توانید از مشاورین مجموعه ما بهره بگیرید و به صورت تلفنی با آنها در ارتباط باشید.تقویم رومیزی جهانگردی 99

فضای مناسب در تقویم رومیزی برای درج شعار تبلیغاتی

سعی کنید بهترین مکان را برای درج شعار تبلیغاتی خود برگزینید. در انتخاب رنگ نیز دقت کنید، توجه به سلیقه قشری که مشتریان شما و محصولاتتان هستند تاثیر زیادی در این خصوص خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که رنگ ها را طوری برگزینید که قابل استفاده برای هر محل و مکانی باشد، چراکه معمولا این نوع تقویم ها باید قابلیت وجود داشتن در یک مکان رسمی را داشته باشند. با قرار گرفتن این تقویم روی میز ادارات علاوه بر حک شدن برند در ذهن استفاده کننده از آن، مراجعین آن مکان نیز بطور دائم آن تقویم و شعارهای چاپ شده روی آن را مشاهده خواهند کرد و گستره مشتریان تان وسیع تر خواهد شد، پس در انتخاب نوع کاغذ و پایه بکار رفته در این نوع تقویم رومیزی دقت کافی را داشته باشید.

تقویم رومیزی جهان

 

از جمله طرح های ارائه شده توسط مجموعه شامل طرح بیستون، زاینده رود، پل خواجو، طاق بستان و دیگر جاذبه های ایران می باشد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.