تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیریتی به همراه لیست قیمت

ادارات و شرکت‌ها همیشه یکی از بزرگ‌ترین مشتریان سفارش تقویم رومیزی در مجتمع‌های چاپ و تبلیغات بوده‌اند که مهم­ترین سفارش آنان تقویم رومیزی مدیریتی بوده است.این تقویم‌ها با اشکال و طرح‌های گوناگون نسبت به درخواست مشتریان چاپ می‌شوند.گاها با طرح‌های آماده ازجمله تقویم رومیزی مدیریتی با طرح‌های باستانی، تقویم رومیزی مدیریتی با طرح‌های فانتزی، تقویم رومیزی مدیریتی با طرح‌های طبیعتی و ... همین‌طور سفارش‌دهندگان می‌توانند با انتخاب تقویم رومیزی مدیریتی اختصاصی، طرح دلخواه خود را ازجمله نام، شعار و برند خود و همچنین عکس‌هایی از دستاوردها، محصولات و ... شرکت خود بر روی تقویم رومیزی خود چاپ کنند. شرکت‌ها و ادارات همچنین می‌توانند تقویم‌های رومیزی غیر اداری خود را سفارش داده و به تولید برسانند اما توصیه ما سفارش تقویم رومیزی مدیریتی هست.

برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی و اطلاع از قیمت میتوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

 تقویم رومیزی مدیریتی یادداشت دار

چرا تقویم رومیزی مدیریتی

در مورد توجیه توصیه خود به سفارش تقویم رومیزی مدیریتی این موضوع را شاید بهتر باشد به این صورت بیان کنیم؛ غیر از چند شرکت بزرگ و خاص در دنیا ازجمله گوگل و اپل که دارای فضایی شاد و مفرح برای کارمندان خود هستند، اغلب شرکت‌ها و ادارات در دنیا دارای فضایی رسمی و غیر فانتزی هستند. نه می‌توان شرکت‌هایی با فضای رسمی و نه شرکت‌های دارای فضای مفرح را نقد کرد، درهرحال هرکدام از این‌ها با توجه به انتظارات خود از نیروهای خود فضای داخلی خود را معماری کرده‌اند که نقد آن‌ها در این مقاله کار خوبی به نظر نمی‌رسد اما درهرحال نکته حائز اهمیت در ادارات این است، درزمانی که تمامی یک فضا به شکل مدیریتی و رسمی طراحی‌شده بهتر است تمامی جزییات موجود در آن محل نیز این فضا را تائید کنند و ممکن است وجود یک تقویم رومیزی فانتزی به‌جای تقویم رومیزی مدیریتی، نظم کلی دکوراسیون داخلی آن مکان را به هم بریزد و به‌اصطلاح با محیط مچ نشود.

تقویم رومیزی دستیار مدیریتی

فروش ویژه پایه تقویم رومیزی سخت با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به تعداد محدود

تقویم رومیزی مدیریتی فانتزی

در مقابل شاید صاحبان و مدیران بعضی از شرکت‌های کوچک و خصوصی تصمیم به دنبال چینش دکوراسیون داخلی به شکلی غیررسمی باشند، در این صورت مطمئناً وجود یک تقویم رومیزی مدیریتی برعکس مورد قبل باعث برهم خوردن فضا می‌شود. پس راه‌حل استفاده از تقویم رومیزی مدیریتی فانتزی است که علاوه بر حفظ رسمی بودن شرکت با فضای شاد اطراف خود نیز تعارضی نداشته باشد.

تقویم رومیزی مدیران

 برای دانلود طرح تقویم رومیزی 1400 به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

کاربرد تقویم رومیزی مدیریتی

یکی از مزیت‌های مهم تقویم رومیزی مدیریتی، کاربردی بودن آن است.این نوع تقویم برخلاف انواع تقویم‌های دیگر مانند تقویم دیواری، علاوه بر استفاده به‌عنوان تقویم برای یادداشت‌برداری از نکات و موضوعات روزانه نیز استفاده می‌شود که چنین وسیله‌ای مخصوصاً در محیط‌های مدیریتی و شرکتی به بسیار موردنیاز است.

یک نمونه از تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیران 1399

انواع تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم‌های رومیزی مدیریتی انواع مختلفی دارند که اغلب تفاوت آن‌ها در طراحی شکل ظاهری‌شان است. شما می‌توانید نسبت به نیاز خود یا مخاطبان و مشتریانتان شکل‌های گوناگونی روی تقویم رومیزی خود چاپ کنید، می‌توانید از طرح‌های آماده مانند تقویم رومیزی مدیریتی طرح مشاهیر، گل، طبیعت، ماشین و دیگر طرح‌های فانتزی استفاده کنید و با نسبت به تصمیم شما، ما می‌توان لوگو و متن دلخواهتان را در صفحات اول و آخر و یا تمامی صفحات چاپ کنیم تا باعث ماندگاری بیشتر برند شما شود.

تقویم رومیزی چوبی مدیران

تقویم رومیزی مدیریتی اختصاصی

البته ما چاپ لوگو و برند در تمامی صفحات را به صورتی حرفه‌ای و نه آماتور انجام می‌دهیم، یعنی مانند برخی از شرکت‌های چاپ در تمامی صفحات نیمی از صفحه را به لوگو و شعار سفارش‌دهنده اختصاص نمی‌دهیم زیرا این کار نهایتاً باعث دلخوری مخاطب شده و باعث می‌شود ماهیت محصول شما از کاربردی، تبلیغاتی بودن صرفاً به تبلیغاتی بودن تغییر پیدا کند که در امر تبلیغات و بازاریابی این موضوع باعث به خطر افتادن جایگاه شما و برندتان در ذهن مشتری می‌شود. سعی کنید همیشه در بحث تبلیغات اول مشتری خود را در نظر بگیرید و سپس به خودتان فکر کنید، شاید در نگاه اول این حرف یک ایده نسنجیده به نظر بیاید که شما آن را به‌راحتی تکذیب می‌کنید اما در واقعیت در طول سال‌ها تجربه و همین‌طور ارتقای دانش بازاریابی ما با دعوت به همکاری از متخصصان این حیطه، به ما ثابت‌شده است که سفارش‌دهندگانی که به زیبایی محصول خود ازنظر مشتری اهمیت بیشتری می‌دهند تا خصوصی بودن خروجی به نام خودشان، همیشه بازخورد بهتری از مشتریان خود داشته‌اند و اصطلاحاً در ذهن مشتری ماندگار شده‌اند.

تقویم رومیزی مدیریتی خودکار دار

تقویم رومزی مدیران خودکار دار

قیمت تقویم رومیزی مدیریتی

همیشه در شروع یک کمپین تبلیغاتی از طرف یک شرکت 3 موضوع به ترتیب از اهمیت بالاتری نسبت به بقیه موضوعات برخوردار هستند:

هدف تبلیغات

در ابتدای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی خود باید هدف خود را از این تبلیغات مشخص کنید، آیا نیاز به برند سازی دارید یا هدف شما صرفاً فروش محصولات و خدماتتان به مشتری است؟ پس از انتخاب هدف خود باید تصمیم بگیرید به چه صورت شروع به تبلیغات کنید. تبلیغات رسانه‌ای؟ تبلیغات محیطی؟ تبلیغات فیزیکی یا اصلاً تبلیغات مجازی؟ تصمیم‌گیری درباره این مسئله موضوع بسیار مهمی است که بر عهده کارشناسان بازاریابی یک شرکت است.

تقویم رومیزی مدیران ارزان

 بازخورد تبلیغات

به اختلاف هزینه پرداختی شما برای به اتمام رساندن یک کمپین تبلیغاتی و مقدار دریافتی شما از آن تبلیغ بازخورد تبلیغات میگویند. رسیدن به عدد دقیق در مورد بازخورد تبلیغات کار بسیار مشکلی است زیرا تمامی بازخورد یک تبلیغات تا پایان آن متوجه کسب‌وکار شما نمی‌شود و شما حتی ممکن است تا چند سال پس از پایان کمپین تبلیغاتی‌تان از آن بازهی دریافت کنید، اما قسمت عمده آن تا نهایتاً یک سال پس از پایان تبلیغات به سمت شما و کسب‌وکارتان بازمی‌گردد.

قیمت تبلیغات

تقویم رومیزی مدیران چوبی با جی یادداشت و خودکار

تبلیغات راه‌های گوناگونی دارند که عمده‌ترین تفاوت آن‌ها باهم، در قیمت آن است. مطمئناً هزینه چاپ هزار تقویم رومیزی مدیریتی بسیار ارزان‌تر از سفارش یک تبلیغ 60 ثانیه‌ای در تلویزیون و حتی رادیو است. اما همیشه قیمت بیشتر دلیل بر بهتر بودن نیست. شما باید با روشن کردن هدفتان از راه‌اندازی تبلیغات و نسبت به بودجه‌ای که در اختیاردارید بهترین تصمیم را بگیرید تا بتوانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید. در ادامه یک لیست از قیمت انواع تقویم رومیزی و ... برای شما آماده کرده‌ایم که شما بامطالعه آن می‌توانید در گرفتن تصمیم خود بابت خرید تقویم رومیزی مدیریتی یا انواع دیگر تقویم مصمم‌تر عمل کنید. در صورت نیاز برای سفارش تقویم می‌توانید به صفحه سفارش آنلاین سایت مهرگرافیک مراجعه کرده و یا با پشتیبان همیشه آنلاین ما در ارتباط باشید.
موفق باشید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

اهورا صادقی 28 آبان 1398 - 00:47

سلام خسته نباشید
قیمت تقویم رومیزی مدیریتی 99 رو میخواستم البته به صورت تقویم رومیزی اختصاصی

شرکت دوران 06 اسفند 1397 - 01:09

سلام عرض ادب
قیمت تقویم رومیزی مدیریتی میخواستم
حداقل سفارش تقویم رومیزی مدیریتی چه تعداد می باشد

شرکت تبلیغاتی زاگرس 25 دی 1397 - 14:50

سلام خسته نباشید
تقویم مدیریتی اگه لخوایم همین طرح شما فقط عکساش اختصاصی باشه که تقویم رومیزی اختصاصی مدیریتی بشه
لطفا قیمت 800 عدد بهم بگید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.