هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

امروزه انواع فناوری‌ها خصوصاً فناوری‌های دیجیتال در حال رشد و استفاده همه گیر است؛ بنابراین برای تبلیغ شرکت خود می‌توانید از هدایای تبلیغاتی به ویژه پاور بانک تبلیغاتی استفاده کنید. همه افراد در هر سن و ردیف شغلی با ابزارآلات الکترونیک کار می‌کنند و داشتن پاور بانک تبلیغاتی هدیه‌ای بسیار مناسب است که ضمن استفاده مفید، به معرفی و تبلیغ کار شرکت‌ها بپردازد. فلش تبلیغاتی، اسپیکر تبلیغاتی، شارژر فندکی تبلیغاتی از دیگر ابزار دیجیتال هستند که برای معرفی کار شما در دسترس مدیران و کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می گیرند.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

هدایای تبلیغاتی همیشه فرصت مناسبی برای معرفی برند شرکت‌ها در میان شرکت‌های دیگر است. در صورتی که هدایای تبلیغاتی به خوبی انتخاب شوند می‌توانند تأثیر زیادی در شهرت محصول یا خدمات و در نهایت بهبود کسب و کار داشته باشند. امروزه با همه گیر شدن لوازم دیجیتالی و الکترونیکی در همه ابعاد زندگی و شغلی انسان‌ها، لوازم جانبی این ابزارها از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً برای هدایای رسمی تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه‌ها ابزار الکترونیکی است. وسایلی مانند پاور بانک تبلیغاتی، کارت‌های حافظه، انواع فلش مموری دو بعدی و سه بعدی تبلیغاتی، اسپیکر تبلیغاتی، ست مسافرتی تبلیغاتی و شارژ فندکی را به عنوان هدیه تبلیغاتی با درج نام شرکت و لوگوی آن می‌توان انتخاب کرد. هدایای تبلیغاتی دیجیتال مانند پاور بانک تبلیغاتی قابلیت همراه بودن با مدیران را دارد و با هر بار دیدن آن، نام شرکت شما برای آنها تکرار می‌شود که تأثیر زیادی در بازاریابی برند شما خواهد داشت.

پاور بانک تبلیغاتی

شبکه‌های اجتماعی گوناگون، اپلیکیشن های موبایل، دستگاه‌های هوشمند دیجیتال که هر روز مدل و نوع تازه‌تری از آن به بازار می‌آید مواردی هستند که نیاز به پاور بانک تبلیغاتی را هر روز بیشتر می‌کنند. همه این ابزارها برای کارایی و استفاده از آنها نیاز به برق دارند که باتری آنها را شارژ نموده و به مدت مشخصی قابل استفاده می باشد. دسترسی به برق در همه موقعیت‌ها و شرایط امکان پذیر نیست و داشتن پاور بانک تبلیغاتی بسیار مفید است. پاور بانک تبلیغاتی در واقع یک بانک انرژی همراه است که در آن چند باتری قوی قابل شارژ مجدد وجود دارد. بسته به ظرفیت ذخیره شارژ، پاور بانک تبلیغاتی دارای ابعاد مختلف، مدت شارژ متفاوت و قدرت شارژ دهی متفاوت است. انواع پاور بانک تبلیغاتی در بازار وجود دارد ولی بهتر است دارای وزن مناسب باشد که جابجایی آن همراه شخص به آسانی صورت پذیرد.

فنّاوری به کار رفته در پاور بانک تبلیغاتی در برندهای مختلف، متفاوت است. باتری موجود در آنها از نوع پلیمری یا یونی است. پاور بانک تبلیغاتی پلیمری در مقایسه با نوع یونی، دارای طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر و وزن کمتری است. قیمت پاور بانک تبلیغاتی با توجه به کارایی آن بسیار مناسب است.

فلش مموری تبلیغاتی

در عصر حاضر مهمترین پدیده اطلاعات است. نقش اطلاعات در هر زمینه بسیار مهم و حیاتی است به گونه‌ای که افراد در هر موقعیتی به محافظت از اطلاعات خود می‌پردازند و از دست دادن اطلاعات آسیب بزرگی به آنها وارد می‌کند. فلش مموری ها و کارت‌های حافظه از ابزار قدرتمند و ایمن، برای حفظ اطلاعات است که به خاطر کوچک بودن و حجم کم، قابلیت جابجایی راحت و سریع را دارند. 

فلش مموری تبلیغاتی در انواع مختلف مانند فلش مموری فانتزی، فلش مموری سه بعدی، فلش‌های دوسر OTG دار و ... یکی از مناسب‌ترین ابزار برای افراد مختلف است. انواع فلش مموری تبلیغاتی با برند و جنس و طرح و ظرفیت مختلف آماده هر گونه چاپ و حکاکی روی بدنه برای انجام تبلیغات است. بسیاری از شرکت‌ها با خرید همزمان فلش مموری و پاور بانک تبلیغاتی هدیه‌ای ارزنده به مشتریان و همکاران خود تقدیم می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی سازمانی

ابزار دیجیتال در سازمان‌ها کاربرد زیادی دارد و به دلیل حضور افراد با سمت‌ها مختلف این وسایل دست به دست می‌چرخد. هدایای تبلیغاتی سازمان‌ها بیشتر از نوع ست های مدیریتی مانند تقویم رومیزی، سررسید و نوشت افزار تبلیغاتی و یا از نوع الکترونیکی مانند چراغ مطالعه، فلش مموری، هارد اکسترنال و پاور بانک تبلیغاتی انتخاب می‌شوند. همه این هدایا قابلیت درج تبلیغات، شعار، برند و لوگوی شرکت را برای حضور در فضای تبلیغاتی دارند.

در سازمان‌ها به دلیل اهمیت اطلاعات و پروژه‌ها و ... حفظ و نگهداری از آنها بسیار مهم است؛ بنابراین برای بالا بردن کارایی هدیه تبلیغاتی، بهتر است از کالاهای تبلیغاتی الکترونیک استفاده شود.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی شخصی

وقتی از سطح سازمان‌ها و شرکت‌ها فاصله بگیرید افرادی هستند که صاحبان کسب و کار با آنها در ارتباط هستند. افرادی مانند بازاریاب‌ها، واسطه‌ها، پژوهشگران و کسانی که خدمات خاصی را ارائه می‌دهند. این افراد در هر رده سنی و هر موقعیتی از لوازم دیجیتال استفاده می‌کند. برای این گونه همکاران نیز می‌توانید از هدایای تبلیغاتی الکترونیک استفاده کنید. 

پاور بانک تبلیغاتی گزینه‌ای است که برای هر شخصی قابل استفاده و مفید است. بعضی از این افراد مرتب در فضای خارج از شرکت به سر می‌برند و به دلیل بازدید از مکان‌ها، پروژه ها و افراد مختلف به شارژر و برق دسترسی ندارند. پس پاور بانک تبلیغاتی بسیار مورد استقبال آنان قرار خواهد گرفت. گذشته از پاور بانک تبلیغاتی، می‌توانید هدایایی مانند اسپیکر، شارژر فندکی تبلیغاتی، مونوپاد، فلش خودکاری تبلیغاتی و غیره را نیز استفاده کنید.

نکات مهم در خرید هدایای تبلیغاتی دیجیتال

به دلیل گسترش استفاده از ابزار هوشمند و تنوع آنها، برندهای مختلف با جنس‌ها و ویژگی‌های متعدد در بازار موجود است. بسیاری از این وسایل به صورت اصل به فروش می‌رسد که از مراکز فروش معتبر با قیمت مشخص خریداری می‌شود؛ اما موارد تقلبی همه جا به چشم می‌خورد و در صورت اشتباه در خرید کالا و دریافت اجناس بی کیفیت علاوه بر صرف هزینه منجر به خدشه دار شدن اعتبار شرکت‌ها در میان مشتریان خواهد شد. برای مثال در صورت تمایل به خرید پاور بانک تبلیغاتی باید آنرا از مراکز فروش معتبر با برندهای شناخته شده تهیه فرمایید که ایمنی آن تضمین شده باشد.

علاوه بر کیفیت باید ویژگی‌هایی مانند اندازه، رنگ، وزن و دوام این ابزارها را در نظر بگیرید و مطابق نیاز و مصرف افراد پاور بانک تبلیغاتی مورد نظر را خریداری نمایید. فلش کارت، فلش فلش مموری دو بعدی، فلش  مموری سه بعدی، اسپیکر، ست مسافرتی(اتو، سشوار) و شارژ فندکی نیز از دیگر اقلام تبلیغاتی میباشد که بهتر است در لیست شما قرار گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.