سررسید دوروزه اختصاصی

با توجه به نزدیک شدن به ایام عید شرکت ها می توانند برای دادن هدیه به مشتریان و همکاران خود از سررسید استفاده کنند. یکی از هدیه های زیبا و شیک می تواند سررسید دوروزه اختصاصی باشد که با وجود آرم بر روی آن می تواند یادآور خوبی از شما، در ذهن مخاطباتان باشد.

سررسید اختصاصی دوروزه

سررسید

تقویم از دیرباز مورد توجه افراد بوده است و مردم به دلایل مختلفی از آن استفاده می کنند، از جمله به خاطر سپردن قرار ها و یا کار های روزانه خود. سر رسید کتابچه ای است که  در آن تقویم سال شمار نیز تعبیه شده است. به عبارت ساده تر سر رسید همان دفترچه یادداشت است که هر صفحه آن  یاد آور هر یک از روز های سال می باشد. به خاطر اینکه این محصول یک وسیله کاربردی است می توان از آن به عنوان یک وسیله تبلیغاتی بسیار مناسب نیز استفاده کرد. سر رسید با توجه به نوع مصرف آن در انواع مختلفی مثل سررسیدهای عمومی و یا سررسید اختصاصی تولید می شود که تفاوت آن ها در صفحات داخلی آن، نوع جلد، نوع صحافی و یا سایز سررسید می باشد.

سررسید دوروزه جلد سلفون

تقسیم بندی سررسید ها

سر رسیدها تقسیم بندی های مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به  سررسیدهای روز شمار، سررسید های جمعه مشترک، سررسید دو روزه، سر رسیدهای دو روزه اختصاصی و سررسید های هفتگی در یک صفحه اشاره کرد.

سررسیدهای روز شمار

سر رسیدهای روز شمار به ازای هر یک روز دارای یک صفحه خاص می باشند و هر صفحه نیز بیانگر یک روز تقویم است. این تقویم بیشتر برای افرادی که جهت درج برنامه ریزی های روزانه خود از آن استفاده می کنند طراحی شده است. سر رسید های جمعه مشترک نیز برای همه روز ها به جز روز های پنج شنبه و جمعه که روز های کم کار هفته می باشند دارای یک صفحه و تاریخ هستند. روزهای پنج شنبه و جمعه در این تقویم در یک صفحه درج می شوند که سبب کاهش استفاده از کاغذ و سبک تر شدن  سر رسید خواهد شد.

سررسید دو روزه

سر رسیدهای دو روزه در هفته به این صورت می باشند که دو روز از تقویم در یک صفحه جایگذاری می شوند و تعداد صفحات آن نصف صفحات سر رسید های عادی است که از لحاظ هزینه نیز بسیار به صرفه می باشد.

سررسید دوروزه اختصاصی

سررسید دوروزه اختصاصی نیز همانند سر رسید های دو روزه می باشد ولی با این تفاوت که این سر رسیدها داری جلد های اختصاصی و بسیار جالب و زیبا هستند که مشتری می تواند از میان انواع مختلف آن یکی را انتخاب کند.

سررسید هفته

در سررسیدهای هفتگی نیز همانطوری که از نام آن مشخص است روزه های یک هفته در یک صفحه می باشد، که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

انواع سررسید دوروزه اختصاصی

در اینجا به انواع سررسید دوروزه اختصاصی می پردازیم که یکی از انواع سررسیدهای محبوب و پر کاربرد بوده و هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت و اندازه بسیار به صرفه تر می باشد.

سررسید دوروزه اختصاصی با ته دوخت جلد گالینگور:

جلد گالینگور از جنس پی وی سی می باشد که بر روی یک لایه کاغذ لمینت چسبانده می شود. این نوع جلد به علت تنوع رنگ فراوان و قیمت کمتر محبوبیت زیادی داشته و زیاد استفاده می شود.

سررسید دوروزه اختصاصی فنری گالینگور:

این نوع  سررسید دو روزه اختصاصی مانند سررسیدهای با جلد گالینگور می باشد ولی تفاوت آن این است که کاغذ ها و جلد با فنر به هم وصل می شود و دارای ظاهری بسیار  زیباتر می باشند و مورد قبول افراد بیشتری است.

سررسید دوروزه اختصاصی چرمی:

در این نوع سررسید دوروزه اختصاصی از چرم به عنوان جلد استفاده می شود که به ندرت این اتفاق رخ می دهد به علت هزینه زیاد آن سررسید های با جلد چرم  از سررسید دوروزه اختصاصی و لوکس به حساب می آید.

سررسید دوروزه اختصاصی ته  دوخت سلفون:

این نوع جلد سررسید دو روزه اختصاصی هر طرحی که شما خوسته باشید را دارد که یکی از آن ها چاپ طرح های گوناگون توسط چاپ بر روی سلفون است.

سررسید دوروزه اختصاصی جلد چرم اشبالت:

 این  نوع از سررسید دوروزه اختصاصی با چرم اشبالت طراحی می شود. چرم اشبالت را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب و با قیمت پایین تر استفاده کرد که این امر باعث جذب افراد زیادی به استفاده از این نوع سررسید ها  شده است.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.