تقویم دیواری اختصاصی 1400

تقویم دیواری اختصاصی 1400

یکی از کادوی تبلیغاتی که هرسال عید نوروز کلیه اصناف کوچک و بزرگ سراغ او را می گیرند تقویم دیواری اختصاصی و تقویم رومیزی اختصاصی است با مشخصات خودشان برای مشتریان خود چاپ می کنند. تقویم دیواری چون نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی عید نوروز ارزانتر می باشد تعداد بالاتری سفارش می دهند که تبلیغ خود را بیشتر جلوی چشم قرار بدهند.

چاپ فوری تقویم دیواری اختصاصی

سفارش چاپ تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری اختصاصی یکی از ارزانترین روش های تبلیغات می باشد که شما می توانید با کمترین هزینه بهترین استفاده را ببرید. مجتمع چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک اصفهان تولید کننده انواع تقویم دیواری، تقویم رومیزی و سررسید با طراحان و پرسنلی کارکشته در خدمت شما عزیزان با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمت شما می باشد.

میدونید چه چاپی وسط تقویم های که عمومی هستن میخوره؟ تقویم های که بصورت عمومی هستن یا با چاپ سیلک یا چاپ افست تبلیغات روی آنها چاپ میشه.

تقویم دیواری یکی از معمول ترین هدیه های تبلیغاتی است که بسیار مورد توجه قرار دارد. اما این که شما بتوانید یک تقویم با طرح دلخواه خود داشته باشید، بیش تر به جذابیت کار می افزاید. ما در شرکت طراحی مهرگرافیک تلاش کردیم تا سفارش طراحی و چاپ انواع تقویم های دیواری را متناسب با طرح دلخواه شما دریافت کرده و در کم ترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

چاپ تقویم دیواری به طور اختصاصی

شرکت مهرگرافیک با در اختیار داشتن یک تیم فوق العاده حرفه ای و مجرب توانسته است در زمینه طراحی و چاپ انواع تقویم های دیواری با طرح دلخواه، قدم بزرگی برداشته و این هدیه ی جذاب را مطابق با سلیقه شما برایتان طراحی و چاپ نماید. این که بتوانید یک تقویم با طرح دلخواه خود داشته و به دوستان و حتی مشتریان خود هدیه بدهید، بسیار خوب است و می تواند کمک بزرگی به توسعه کسب و کار شما بکند.

سفارش تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری اختصاصی بهترین هدیه برای شما

تقویم دیواری با ظاهر بسیار ساده ای که دارد، می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل می تواند یک هدیه بسیار ارزان اما زیبا و کاربردی برای عزیزانتان باشد. خصوصاً اگر می خواهید به تعداد افراد زیادی هدیه بدهید، این تقویم می تواند به شما در این کار کمک کند و شما را از دغدغه هدیه خریدن برای سلایق مختلف، راحت کند. شما می توانید این هدیه ی زیبا را با طرح اختصاصی و دلخواه خود از طریق وب سایت مهرگرافیک سفارش داده و با هدیه دادن آن به عزیزانتان آن ها را نیز خوشحال کنید.

برای آشنایی و دیدن چاپ روی قطعه های صنعتی می توانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

ویژگی های تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری اختصاصی که توسط شرکت مهرگرافیک طراحی و چاپ می شود، ویژگی ها و استانداردهای خاصی داشته و باید این موارد در سفارش و چاپ تقویم مدنظر قرار بگیرند. این ویژگی ها می تواند شامل جنس کاغذ به کار رفته در چاپ تقویم، سایز کاغذ و نوع روکش آن شود. شما در هنگام سفارش این تقویم از طریق وب سایت مهرگرافیک باید به این موارد توجه ویژه داشته باشید. نوع طرح اختصاصی که می خواهید توسط تیم طراحی ما چاپ شود نیز از دیگر ویژگی های اصلی این تقویم است که از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. این که تقویم چند برگی باشد، برای مثال 4 برگی یا 12 برگی نیز دیگر ویژگی یک تقویم دیواری است.

طراحی تقویم دیواری اختصاصی

کاربردهای تقویم دیواری و موارد استفاده

تقویم های دیواری کاربردهای بسیار زیادی دارند و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید در محل کار، منزل و اتاقتان از این تقویم دیواری علاوه بر زیبایی منزل برای اطلاع یافتن از تاریخ روز نیز استفاده نمایید. تقویم دیواری می تواند نقش هدیه داشته و با یک طرح فانتری بسیار جذاب به عنوان یک هدیه ی جالب و کاربردی به عزیزان و دوستان داده شود یا نقش تبلیغی داشته و توسط شرکت ها و افراد مختلف برای تبلیغ و بازاریابی کارشان به مشتری ها هدیه داده شود. در هر دو حالت این محصول بسیار کاربردی است و می توان از آن استفاده نمود. در حالی که شما اگر از کاتالوگ برای معرفی کارتان و بازاریابی استفاده نمایید، ممکن است تنها یک بار این کاتالوگ مورد استفاده افراد قرار گرفته و سپس دور انداخته شود و این به هیچ وجه جالب و مفید نمی باشد.

چاپ تقویم تک برگ اختصاصی 99

دوست دارید با مراحل جعبه سازی آشنا بشید؟بامراحل چاپ جعبه سازی چطور؟ پس به صفحات فوق مراجعه فرمائید

جنس کاغذ و سایز برگه ها در تقویم های دیواری

یکی از ویژگی های اصلی تقویم های دیواری که در قسمت های قبل هم بدان اشاره کردیم، جنس کاغذ و مواد اولیه برای چاپ این محصول می باشد. معمولاً کاغذی که برای چاپ انواع تقویم دیواری استفاده می شود، کاغذ گلاسه می باشد. البته می توانید از کاغذ معمولی نیز استفاده نمایید که قیمت ارزان ترین نسبت به گلاسه دارد. هم چنین برای روکش تقویم به طور معمول از سلفون براق یا مات استفاده می شود که قاعدتاً استفاده از سلفون براق هزینه بیش تری را در بردارد. سایزبندی تقویم دیواری نیز بسیار متفاوت است. انواع سایزی که برای چاپ تقویم دیواری به کار گرفته می شود، شامل سایزهای 20*29، 24*34، 30*42، 34*48، 24*42.5 می باشد. معمولاً وزن گلاسه به‌کار رفته در تقویم نیز یا 135 گرم یا 300 گرم می باشد که طبق استاندارد چاپ تنظیم شده است.

تقویم دیواری اختصاصی 99

مزایای چاپ تقویم دیواری

اما بیایید با مزایای طراحی و چاپ انواع تقویم دیواری بیش تر آشنا شوید. تقویم دیواری تنها یک برگ کاغذ نیست که به دیوار منزل یا محل کار نصب می شود، بلکه می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. یکی از اصلی ترین مزایای سفارش طراحی و چاپ تقویم دیواری در تبلیغات مشاغل است و می تواند نقش موثرتری نسبت به چاپ کاتالوگ و بروشور داشته باشد. شما با خرید تقویم دیواری می توانید یک هدیه ی کاملاً کاربردی را به عزیزانتان بدهید که حداقل یک سال می تواند برای آن ها کارآیی لازم را داشته باشد. مزایای چاپ این محصول بسیار زیاد است، اما مهم ترین فواید آن همین مواردی است که ذکر کردیم.

 طرح تقویم دیواری اختصاصی

نقش هدیه ی تقویم دیواری در تبلیغ مشاغل

شاید شما هم بسیار دیده باشید که مشاغل مختلف از تقویم دیواری برای تبلیغ کار خود استفاده می کنند و در عین حال یک هدیه فوق العاده کاربردی نیز به شما هدیه می دهند. این کار در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و یکی از آسان ترین و ارزان ترین روش های تبلیغ مشاغل می باشد. شما نیز اگر در کار خاصی فعال هستید و نیاز به بازاریابی و فروش بیش تر محصولاتتان دارید، می توانید از این شیوه ی عالی و کاربردی برای تبلیغ کارتان استفاده کنید. تنها کافی است که طرح مورد نظر خود را به همراه متن تبلیغی خود را در اختیار ما قرار داده و پس از طراحی و چاپ تقویم دیواری، آن را به مشتریان خود هدیه دهید.

چاپ تقویم تک برگ اختصاصی

طراحی تقویم کاملاً اختصاصی و بر اساس سلیقه شما

بهتر است در این جا برویم به سراغ اصلی ترین ویژگی طراحی و چاپ تقویم های دیواری در وب سایت مهرگرافیک که باعث شده است توجه بسیاری از افراد بدان جلب شود. شما می توانید بر اساس کار و تجارت خود یک طرح متناسب با آن را برای تبلیغ کارتان انتخاب کنید یا اگر قصد هدیه دادن تقویم دیواری را دارید، می توانید از طرح های فانتری و عکس نوشته های مورد نظر خود استفاده نمایید. به هر حال تیم طراحی ما آماده ی انجام انواع طراحی های شما عزیزان می باشد. شما می توانید تقویم دیواری مختص خودتان را سفارش داده و به عزیزانتان هدیه دهید.

سفارش تقویم دیواری اختصاصی 99

مزایای خرید تقویم دیواری از وب سایت مهرگرافیگ

اما شاید این سؤال برای شما نیز پیش بیاید که چرا باید طراحی و چاپ تقویم دیواری را به وب سایت مهرگرافیک واگذار کنیم؟ در پاسخ به این سؤال بهتر است بگوییم که مهم ترین دلیل سفارش انواع محصولات از وب سایت ما، قیمت های مناسب و منصفانه ی ما می باشد. شما می توانید قیمت طراحی و چاپ انواع تقویم دیواری در وب سایت مهرگرافیک را با دیگر وب سایت ها و شرکت های مربوطه مقایسه کرده تا پی به این موضوع ببرید. نکته ی دیگر کیفیت کار است که خوشبختانه یکی از اصلی ترین اهداف ما می باشد. ما در عین توجه به کیفیت توانسته ایم سرعت کار خود را نیز افزایش داده و در نتیجه سفارش های شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهیم. مشاوره رایگان و در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم در ارتباط با ثبت سفارش نیز از دیگر خدمات و مزایای وب سایت مهرگرافیک می باشد.

طراحی و چاپ تقویم دیواری در اسرع وقت

طبیعتاً همه ی ما دوست داریم کارهایمان به درستی و هر چه سریع تر انجام شوند. این مقوله برای طراحی و چاپ سفارش های تقویم نیز صادق است. گاهی افراد تقاضای تعداد چاپ بالا و با کیفیت می دهند و کمی در این کار عجله نیز دارند. اما ما همواره می گوییم تمام سعی ما انجام سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت و البته با دقت و کیفیت بالا می باشد. پس باید به شما این اطمینان را بدهیم که تیم طراحی مهرگرافیک در راستای انجام سفارشات شما عزیزان از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کند و سرعت کار در عین کیفیت بالا یکی از اهداف و شعار کار ما می باشد. پس به شما می گوییم در این زمینه بهتر است هر گونه نگرانی را کنار گذاشته و به کار ما اعتماد نمایید، تا کاری با کیفیت بالا را در زمان کم به شما تحویل دهیم.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی 99

قیمت طراحی و چاپ تقویم دیواری

قیمت طراحی و چاپ انواع تقویم دیواری به موارد مختلفی بستگی دارد. برای مثال این که جنس کاغذ استفاده شده برای چاپ تقویم از چه نوع کاغذی است، می تواند نقش بسیار پر رنگی در قیمت تقویم داشته باشد. برای مثال استفاده از کاغذ گلاسه می تواند کمی قیمت چاپ تقویم دیواری را افزایش دهد. مورد دیگر سایز تقویم دیواری است. طبیعتاً هر چه سایز تقویم دیواری بیش تر باشد، مقدار کاغذ به‌کار رفته در آن بیش تر و در نهایت قیمت تقویم نیز افزایش می یابد. نکته دیگر، تیراژ و تعداد چاپ تقویم می باشد. قطعاً هر چه تعداد چاپ بیش تر باشد، بر روی قیمت تمام شده نیز تأثیر می گذارد. اما پارامترهای دیگری نیز هستند که به طور مستقیم در قیمت چاپ تقویم تأثیرگذار نیستند. از جمله ی این موارد می توان به نوع طرح انتخابی، زمان درخواستی برای چاپ و نیز کیفیت کار اشاره کرد.

نحوه ی سفارش و خرید تقویم دیواری اختصاصی

سفارش طراحی تقویم دیواری، کار بسیار آسانی است؛ اما در عین سادگی شما باید در هنگام سفارش این محصولات دقت نظر داشته باشید. برای سفارش طراحی تقویم دیواری اختصاصی، کافی است شما وارد سایت ما شده و سپس به بخش محصولات و تقویم ها وارد شوید. در این جا می توانید پس از مشاهده ی نمونه کارهای ما در صورت رضایت نسبت به سفارش طرح اختصاصی خود اقدام کنید.

در ادامه شما کافی است تعداد تقویم ها، نوع و جنس کاغذ به کار رفته، سایز تقویم، طرح دلخواه و اطلاعات دیگر را وارد نمایید. پس از برآورد قیمت محصول، شما می توانید هزینه طراحی و چاپ محصول را پرداخت کرده و سفارشتان را تکمیل نمایید. البته شما می توانید با مشاوران ما در تماس بوده و در مورد طراحی تقویمتان اطلاعات لازم را دریافت نمایید. در نهایت پس از طراحی و چاپ، محصول برای شما ارسال می شود.

تقویم دیواری  اختصاصی 99

نکات مهم در هنگام سفارش تقویم دیواری

در هنگام خرید و سفارش تقویم های دیواری بهتر است به چند نکته توجه ویژه داشته باشید، تا در هنگام تحویل سفارش ها دچار مشکل نشوید. در ادامه می توانید این لیست را مشاهده نمایید:

  • سایز مورد نظر خود را به دقت انتخاب کنید و ترجیحاً پیش از سفارش محصول، بهتر است نمونه کارها را نیز مشاهده نمایید تا در مورد سایز تقویم ها بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.
  • اگر قیمت تمام شده کار برایتان مهم است، بهتر است از کاغذهای خیلی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید و در هنگام سفارش به جنس کاغذ نیز توجه نمایید.
  • تیراژ و تعداد چاپ تقویم ها را به درستی انتخاب کنید، تا متضرر نشوید.
  • برای سفارش طراحی و طرح روی تقویم بهتر است دقت بسیاری داشته و طرح مرتبط با کار یا دلخواه خود را انتخاب نموده و سفارش دهید تا به طور اختصاصی برایتان چاپ شود.
  • تعویض های مکرر طرح انتخابی شما علاوه بر ایجاد ضرر و خسارت برای خودتان باعث می شود، زمان طراحی و چاپ نیز بیش تر شود.

حرف آخر

این مقاله در خصوص طراحی و سفارش چاپ انواع تقویم دیواری اختصاصی ارائه شده است. ما در این مقاله در نظر داشتیم تا علاوه بر معرفی بیش تر شما با تقویم های دیواری، به شما کمک کنیم تا بتوانید یک هدیه مناسب و ارزان را برای عزیزانتان سفارش دهید. هم چنین شما می توانید از این تقویم های دیواری برای تبلیغ و معرفی کار و تجارت خود نیز استفاده نمایید.

در پایان نیز از شما همراهان گرامی سایت مهرگرافیک که وقت خود را در اختیار ما قرار داده و به مطالعه ی این مقاله پرداختید، بسیار سپاس گزاریم. امیدواریم این مقاله توانسته باشد به شما در خرید و سفارش تقویم های دیواری هدیه کمک کرده و مفید واقع شده باشد.

سفارش تقویم دیواری اختصاصی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت ماهان سازان اسپادانا 02 بهمن 1397 - 12:24

سلام خسته نباشید
تقویم دیواری اختصاصی 5000عدد روی گلاسه 200گرم چاپ بشه باروکش سلفون مات و یووی برجسته لطفا بهم قیمت بدید

حامد مردانی 02 دی 1396 - 13:38

سلام خسته نباشید
لیست قیمت تقویم دیواری اختصاصی میخواستم به همراه سایز بندی و تعداد و خدمات بعد از چاپ مثل طلاکوب، یووی و سلفون کشی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.