هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

یقینا همه ما هدایایی از دیگران دریافت کرده ایم و خاطره خوبی از آن لحظه داریم. هدایای تبلیغاتی نیز با همین هدف ایجاد شده اند. شما با دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود، علاوه بر ایجاد خاطره خوب از خود، برندسازی و اعتماد سازی خوبی انجام می دهید. ارائه این نوع هدایا در نوع خود یکی از بهترین انواع تبلیغات به حساب می رود و سبب رشد سریع شما و کسب و کارتان می شود. در اینجا به برخی از مشهورترین هدایای تبلیغاتی می پردازیم:

پیشنهاد ویژه به شما دوست عزیز، اگر در نمایشگاه شرکت کردین یا می خواهید شرکت کنید طراحی و اجرای صفر تا 100 غرفه نمایشگاه شمارو با بهترین قیمت انجام میدیم.

ست چرمی تبلیغاتی

ست چرمی و هدایای تبلیغاتی

بدون شک یکی از بهترین پیشنهادهایی که برای هدایای تبلیغاتی وجود دارد، ست چرمی شما به همراه لوگو یا اطلاعاتی از کسب و کارتان است. ست چرمی می تواند شامل خودکار، جا کلیدی، کیف پول، دفترچه یادداشت و سایر هدایای نمایشگاهی باشد. از آنجایی که اینگونه وسایل در طول روز بیشترین استفاده را دارند، وسیله خوبی برای تبلیغات شما به حساب می روند. علاوه بر این، امکان هدیه دادن این نوع وسایل نیز به شدت وجود دارد.

سالنامه وتقویم تبلیغاتی

تقویم رومیزی و سررسید

بر خلاف تصور عموم، تقویم رومیزی و سررسید هنوز منسوخ نشده و یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروز به حساب می آید. مشتریان شما، هرروز به تقویم تبلیغاتی تان نگاه خواهند کرد و این موضوع به افزایش اعتماد آنها و برند سازی تان کمک بسیاری می کند. سررسید نیز این خاصیت را دارد و اگر به دفتر کاری یا دفتر یادداشت مشتریانتان تبدیل شود، احتمال برنده شدن شما به شدت افزایش می یابد.

پوشه دکمه دار تبلیغاتی ارزان

پوشه دکمه دار

یکی دیگر از معمول ترین و در عین حال بهترین هدایای تبلیغاتی، پوشه دکمه دار است. این نوع پوشه ها معمولا برای مشتریان دانشجو و دانش آموز استفاده می شود. این پوشه، از آنجایی که یک وسیله کارآمد برای این قشر از مشتریان است، معمولا تاثیر بسیار خوبی در رونق کسب و کار شما می گذارد. هزینه صرف شده برای این پوشه ها بسیار کم است و در قبال تاثیر فوق العاده اش، ارزش زیادی پیدا می کند.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

ساعت دیواری تبلیغاتی

در دسته هدایای تبلیغاتی، ساعت دیواری کمتر استفاده می شود اما نباید از ارزش آن غافل شد. ساعت به عنوان یک وسیله ضروری به حساب می آید و هر شخصی از دریافت آن به عنوان هدیه خوشحال خواهد شد. علاوه بر این، در طول روز چندین بار لوگو یا اطلاعات کسب و کار شما دیده می شود که این موضوع تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار و بیزینس تان خواهد داشت.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

گلدان و وسیله های خلاقانه

در دنیای مدرن امروز، همه به دنبال خلاقانه ترین ایده ها هستند. بنابراین مشتریان شما از دریافت یک هدیه خلاقانه لذت خواهند برد و کسب و کارتان را به دیگران معرفی خواهند کرد. گلدان یکی از هدایای تبلیغاتی خوب به حساب می آید؛ اما اگر بخواهید یک ایده عالی را برای هدیه تبلیغاتی خود برگزینید، استند گلدان دیواری انتخاب خوبی است. این نوع گلدان ها با نصب شدن روی دیوار، یک حس عالی را برای مشتریانتان ایجاد خواهند کرد.

پاور بانک تبلیغاتی ارزان

پاوربانک تبلیغاتی

اگر دوست دارید برای ارائه هدایای تبلیغی خود بودجه بیشتری اختصاص دهید، پاوربانک تبلیغاتی را فراموش نکنید. تقریبا هرکسی دوست دارد یک پاوربانک را به عنوان یک هدیه نمایشگاهی دریافت کند. بنابراین مشتریان شما در صورت دریافت پاوربانک تبلیغاتی، احساس بسیار خوشایندی نسبت به شما و کسب و کارتان خواهند داشت. البته این نوع پاوربانک ها هزینه بسیار زیادی ندارد؛ بلکه در مقایسه با سایر روشهای تبلیغاتی بودجه بیشتری نیاز دارند. اما توجه کنید بهره گیری از این نوع هدیه تبلیغی تاثیر بسیار زیادی دارد.

شماره  شرکت هدایای تبلیغاتی در اصفهان

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.