هدایای تبلیغاتی نفیس ارزان قیمت

شرکت‌ها، بانک‌ها و مؤسسات موفق برای تشکر از همراهان خود یک مجموعه‌ای از نفیس ترین هدایای تبلیغاتی را جهت گسترش دایرهٔ شناخت کاربران تهیه می‌کنند. امروزه سالنامه‌ها، روان نویس های حکاکی شده و انواع کتاب‌های شعر از نفیس ترین هدایای تبلیغاتی به‌حساب می‌آیند. در دنیای کار و تجارت در سرتاسر دنیا یکی از مؤثرترین و جاافتاده‌ترین راه‌های تبلیغات استفاده از هدایای ارزشمند برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان است، این هدایای تبلیغاتی نام، اعتبار و کار شما را در بین مشتریان به‌نوعی ترویج می‌دهد. در ادامه به بهترین و شیک‌ترین انواع هدایای تبلیغاتی نفیس اشاره می‌کنیم که رضایت خاطر شما و کاربران عزیز تان را به‌خوبی جلب نماید.

مزایای استفاده از نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی

اگر به دنبال گسترده کردن دایره تبلیغات محصولات و نام برند خود هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس است که علاوه بر نشان دادن برند شما به‌عنوان یک اسم قابل اعتماد، دست و دل‌بازی شما را به مخاطبان نشان خواهد داد. شما در ابتدا باید هدیه تبلیغاتی مناسب تجارت و موسسه خود را انتخاب نموده و با طرحی شکیل و زیبا سفارش دهید، به یاد داشته باشید کیفیت و خاطره انگیز بودن این هدایا باعث ماندگارتر شدن برند شما در خاطر مخاطبان خواهد شد. شما به عنوان یک تاجر و مؤسس ایرانی باید از هدایای ایرانی نیز استفاده کنید و چه چیزی بهتر از کتاب و دیوان اشعار شاعران گران‌قدر و هنر دست هنرمندان ایرانی است.

انواع هدایای تبلیغاتی نفیس

گستره هدایای تبلیغاتی زیاد است اما گلدان‌ها و ظرف‌های میناکاری شده، کتاب ایران باستانی مانند دیوان اشعار شاعران بزرگ و... مجموعه‌ای از نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌روند که امروزه طرفداران خاص و خوش سلیقهٔ خود را دارند.

دیوان و کتاب‌های اشعار شاعران بزرگ ایرانی مانند شاهنامه فردوسی، دیوان حافظ، رباعیات خیام و ... بین ایرانیان محبوبیت بالایی دارد و می‌تواند بهترین گزینه برای معرفی برند و نام موسسه شما باشد. شما می‌توانید جلد و کاور این کتاب‌های نفیس را با چرم و طرح‌های خاص خود سفارش دهید و نام برند و موسسهٔ خود را باوجود این کتاب‌های نفیس ماندگار کنید. جنس برگه‌ها مطابق سلیقهٔ شما گلاسه یا کاغذی خواهد بود، شما می‌توانید با سلیقهٔ خود ما را در طراحی مجموعهٔ نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی خود همراهی کنید.

تشکر و قدرانی با نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی

یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس ظروف میناکاری شده است، این ظروف به دلیل هنر دستی که در آن‌ها بکار رفته بسیار ارزشمند است و حسن سلیقهٔ شما را همیشه به مخاطبان یادآوری می‌کند. -گلدان مس وخاتم و گلدان و بشقاب میناکاری به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند به‌خوبی پیام شما را در ذهن کاربران حک کرده و علاوه بر زینت بخشی محیط پیرامون می‌تواند به‌خوبی نماد برند شما در هر مکانی باشد. گلدان‌ها از مس مرغوب ساخته می‌شوند و با دستان توانمند مردم هنرمند اصفهانی خاتم‌کاری شده و تبدیل به نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی موسسه شما می‌شوند. لوگوی تبلیغاتی شما با طرح‌های دلخواه و مدرن توسط لیزر بر روی محصول مورد نظر به زیبایی حک خواهد شد.

 

گلدان و بشقاب میناکاری شده هم از خاص‌ترین انتخاب‌ها برای هدیه تبلیغاتی است، برندهای بزرگ و موسسه‌های خوش‌نام برای تشکر از همکاران خود یا مشتریان عزیز خود همیشه از این دسته نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. بشقاب و گلدان‌های میناکاری نیز به دست هنرمندان عزیز اصفهانی مطابق با سلیقه شما طراحی و به سرانجام می‌رسد. گلدان و بشقاب میناکاری را می‌توانید در سایزها و ارتفاع‌های مختلفی انتخاب کنید، هم چنین قاب‌هایی هم که برای این هدایا در نظر گرفته شده نیز به خودی خود بسیار جذاب هستند و لوگو مناسب با برند و نام کار شما با لیزر بر روی این قاب‌ها نقش خواهد بست.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.