فاکتور

فاکتور

یکی از مواردی که در هر کسب و کاری به آن نیاز پیدا می‌شود فاکتورها هستند. به نظر می‌رسد قدم اول برای شروع هر کسب و کاری سفارش چاپ فاکتور است. فاکتورها درواقع یک سند تجاری بین فروشنده و خریدار به شمار می‌روند که برای خرید و فروش کالاها و اجناس مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دید فروشنده این سند فاکتور فروش بوده و از دید خریدار یک فاکتور خرید. در ادامه به انواع فاکتورها و طراحی‌های آن پرداخته‌ایم.

آیا میدونید که چاپ فاکتور با چه دستگاهی چاپ می شود؟ چاپ فاکتور با دو دستگاه چاپ انجام می شود چاپ افست و چاپ دیجیتال.

چاپ فاکتوراهمیت سفارش چاپ فاکتور و طراحی آن

قدم اول برای سفارش چاپ فاکتور طراحی آن است. طراحی فاکتور اغلب به صورت یک جدول یا چارت صورت می‌گیرد؛ که باید مکان‌های مناسبی جهت درج کردن اطلاعات فروش و قیمت فروش کالاها در طراحی این جدول‌ها در نظر گرفته شود. همچنین می‌شود از آرم شرکت یا تولید کننده در فاکتور استفاده کرد و اطلاعاتی چون آدرس شرکت و شماره تلفن را نیز در آن وارد نمود. همچنین مکانی برای مهر و امضای فروشنده و در برخی موارد خریدار در پایین برگه فاکتور در نظر گرفته می‌شود. فاکتورها معمولاً به صورت دو برگ چاپ می‌شوند؛ که یک برگه آن مخصوص فروشنده و برگه بعد مخصوص خریدار است. به همین دلیل برگه اول باید خاصیت کپی داشته باشد تا اطلاعات بر روی برگه خریدار نیز کپی شود. طراحی فاکتور کاری تخصصی است و بهتر است برای سفارش چاپ فاکتور و طراحی آن از متخصصین این امر کمک بگیرید. شرکت تبلیغاتی ما این آمادگی را دارد که در سریع‌ترین وقت و با نازل‌ترین قیمت فاکتورهای شما را طراحی و چاپ کند. طراحی فاکتورها می‌تواند به صورت تک رنگ، دو رنگ و یا چهار رنگ صورت بگیرد؛ که این مورد بستگی به سلیقه سفارش‌دهنده دارد.

در صورت نیاز به سفارش چاپ کارت ویزیت میتوانید به صفحه فوق بروید

طرلحی فاکتور

انواع فاکتور فروش

فاکتورها اغلب در اندازه a4 و a5 طراحی و چاپ می‌شوند؛ که چاپ فاکتورa5 از مقبولیت بیشتری در بین صاحبان کسب و کار برخوردار است. مهم‌ترین دلیل این امر می‌تواند قیمت تمام شده فاکتور a5 باشد. البته این نکته کمی فریب دهنده است. اگر فکر می‌کنید به عنوان مثال هزینه چاپ 1000 فاکتور a5 برابر با هزینه چاپ فاکتورa4 به تعداد 500 عدد است باید بگویم که اشتباه می‌کنید؛ زیرا هزینه چاپ تنها شامل اندازه برگه فاکتور نیست. استفاده از فاکتورهای a4 معمولاً می‌تواند گزینه مناسبی برای شرکت‌ها و تولید کننده‌هایی باشد که کالاهای زیادی برای فروش دارند و نیاز است اندازه فاکتورشان بزرگتر باشد. فاکتورها در اندازه‌های کوچک‌تر نیز ممکن است تولید شوند؛ که این مورد بستگی به نظر سفارش دهنده دارد.

اگر تازه بیزینس خود را شروع کرده اید و احتیاج به معرفی آن به مخاطبان دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه چاپ تراکت فوری بروید و هرچه زودتر تبلیغات خود را شروع کنید

سفارش چاپ فاکتور در اصفهاننکته دیگری که در مورد سفارش چاپ فاکتور می‌توان به آن اشاره کرد جنس کاغذ مورد استفاده است. به طور معمول از کاغذهای سبک و نازک 60 تا 80 گرمی برای سفارش چاپ فاکتور استفاده می‌شود. دلیل این امر کپی شدن اطلاعات برگه فروش بر روی برگه مخصوص خریدار است. البته می‌شود از برگه‌های گلاسه یا تحریر معمولی نیز در سفارش چاپ فاکتور استفاده کرد؛ که خب در آن صورت امکان کپی شدن اطلاعات وجود ندارد. همچنین در این حالت هزینه‌های چاپ فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

چاپ فاکتور فوری

اگر قصد دارید اقدام به سفارش چاپ فاکتور کنید این کار را به ما بسپارید تا در سریع‌ترین زمان و با بهترین طراحی، کار را به شما تحویل دهیم.

چاپخانه ارزان چاپ فاکتور فوری در اصفهان

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

النا آرزو مند 07 مرداد 1399 - 15:10

سلام
آرزومند هستم از فروشگاه لوازم بهداشتی و ساختمانی آب زرین قرض از مزاحمت مجموعه ما هرسال برای فروشگاه چند نمونه فاکتور و قبض چاپ میکنیم . یکسیری استعلام قیمت چاپ میخوام که زحمتشو واسمون بکشید
فاکتور a5 دو نسخه ای کاغذ تحریر 70 گرم تیراژ 15 هزار برگ که بشه 150 بسته چاپ دورنگ با شماره و پرفراژ
فاکتور A5 سه نسخه ای کاغذ 70 گرم تیراژ 15000 بسته چاپ 4رنگ با شماره و پرفراژ
لیست اجناس A4 تک رنگ تک نسخه با پرفراژ تعداد 30000 عدد ی توضیح بدم درباره این مورد (لیست اجناسی که باید از انبار تحویل مشتری شود و یا اینکه ارسال بشه یعنی همشون توی یک برگ چاپ میشه و جلوشون تیک میخوره، شماره فاکتور توی آن نوشته میشه و مشخصلت و آدرس مشتری)
فاکتور a4 دوبرگی کاغذ تحریری 70 گرم تیراژ 10000عدد چاپ دو رنگ با شماره و پرفراژ
فاکتور A4 سه برگی تحریر 70 گرم تیراژ 10هزار عدد چاپ دورنگ با شماره و پرفراژ
قبض رسید A4 تک برگ با دو خط پرفراژ و شماره چاپ تکرنگ 20000
قبض رسید تحویل کالا مشتری تک برگ تحریر A6 سرچسب 40000
لطفا قیمت کف موارد درخواستی را با در نظر گرفتن هزینه طراحی اعلام بفرمائید. ممنون از لطفتون

مجید مظفری 16 اردیبهشت 1397 - 17:38

با سلام
قیمت فاکتور 45
20دسته با شماره و پرفراژ لطفا اعلام کنید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.