جعبه فست فود

جعبه فست فود

امروزه بسته بندی محصولات اهمیت بسیار زیادی در جذب مخاطب و مشتری دارد. بسته بندی باید طوری باشد که ارزش محصول و برند را پایین نیاورد. انتخاب ظاهر مناسب علاوه بر کیفیت به فروش محصول بسیار کمک می کند. جعبه های فست فود شامل: جعبه پیتزا، جعبه سیب زمینی و ... می باشد جعبه فست فود یکی از بسته بندی های بسیار پر کاربرد در فست فود ها و پیتزا فروشی ها می باشد. انتخاب جعبه فست فود مقاوم در عین حال با طراحی زیبا و جذاب از خصوصیات این طراحی می باشد. در اینجا به نکاتی راجع به طراحی جعبه فست فود اشاره می کنیم.چاپ جعبه فست فود

برای مشاهده  ساخت، تولید و چاپ انواع جعبه قطعات میتوانید به صفحه فوق مراجعه کرده.

اهمیت بسته‌بندی

بسته بندی یکی از عوامل اصلی نشان دهنده ارزش محصول می باشد. هدف هر بسته بندی باید ایجاد ارتباط مناسب بین مشتری و برند باشد. بسته‌بندی‌های مقوایی و کنگره ‌ای بیشتر از همه به خاطر جنس مواد مورداستفاده در ‌اندازه آن‌ها، با کاهش روبه‌رو بوده‌اند. بسته بندی باید به طور کاملا واضح مزایا و نکات مثبت محصول را نسبت به سایر محصولات بیان کند. انتخاب رنگ ها و فونت های نا متعارف با توجه به برند و محصول ارائه شده می تواند گزینه مناسبی برای ایجاد تفاوت بین محصول شما و سایر محصولات باشد. دسترسی به اطلاعات مربوط به اجزای تشکیل ‌دهنده مواد غذایی و خوراکی بسیار مهم بوده و بسته‌ بندی اصلی ‌ترین رابط‌ برای انتقال این اطلاعات هستند. 

چاپ جعبه پیتزا کرافت

همچنین برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز، باید سعی به تولید محصولات بسته ‌بندی سبک ‌تری شود که محیط ‌زیست را کمتر آلوده کنند. به خاطر هزینه بالای انرژی مصرفی، در بعضی از مناطق سعی می‌شود که به‌جای کاغذ از مواد پلاستیکی استفاده شود. قوانین دولتی که در ارتباط با لزوم استفاده از مواد با دوام در بسته‌بندی ‌ها تنظیم ‌شده است، بیشترین تأثیر را بر روی صنعت بسته ‌بندی در سال ‌های پیش رو خواهد داشت. از دیگر موضوعات مؤثر بر بسته ‌بندی، ‌الزامات قانونی در مورد سلامتی مواد غذایی است. مواد استفاده شده در جعبه فست فود باید بهداشت و سلامت غذا را به طور کامل رعایت کند. استفاده از مواد بازیافتی یا پلاستیک های نامناسب از جمله بدترین مواد برای بسته بندی مواد غذایی می باشد. در اینجا به تعدادی از خصوصیات مهم در طراحی هر چه بهتر جعبه فست فود اشاره می کنیم.

مهمترین اصل در صنعت چاپ و بسته بندی، طراحی جعبه است که باید با خلاقیت و گذاشتن وقت به آن بپردازیم.

چاپ جعبه سیب زمینی

اطلاعات محصول بر روی جعبه فست فود

در طراحی بسته بندی باید از کلی گویی و یا ارائه جزییات زیاد دوری کرد. در بسته بندی جعبه فست فود باید ارزش غذایی محصول و اطلاعات مربوط به فست فود و سایر غذا ها ارائه شود. ارائه جزییات نامناسب و بی ارزش از جذابیت بسته بندی و برند می کاهد. انتخاب جملات کلیدی برای قرار دادن روی جعبه فست فود گزینه های مناسبی می باشد. قرار دادن آرم بزرگ رستوران بر روی جعبه فست فود باعث جلب توجه مخاطب به محصول می شود. ارائه اطلاعات در مورد محصولات مشابه معمولا باعث خرید دوباره مشتری می شود. 

طراحی ست جعبه های فست فودی

 جذابیت جعبه فست فود

یکی از موارد مهم در بسته بندی ایجاد جذابیت و تفاوت با سایر محصولات می باشد. جعبه فست فود متناسب با غذایی که درون آن است باید با جعبه های محصولات مشابه تفاوت داشته باشد. انتخاب رنگ نامتعارف یا استفاده از نوشته با فونت های غیر معمول از روش های ایجاد جذابیت می باشد. البته تمامی این روش ها باید متناسب با مخاطب هدف شما انجام بگیرد. در برخی محصولات مخاطب این میزان از تنوع را نمی پسندد. شناخت مخاطب و مشتری هدف کمک زیادی به ایجاد بسته بندی مناسب و مورد پسند مشتری می کند. استفاده از شکل غذا بر روی جعبه با استفاده از رنگ های فانتزی و جذاب باعث جلب توجه مشتری می شود.

 چاپ جعبه فست فود در اصفهان

سبک بودن جعبه فست فود

علاوه بر زیبایی و دادن اطلاعات کاربردی بر روی بسته، سبک بودن جعبه فست فود از نکات مهم دیگر در بسته بندی این محصولات می باشد. استفاده از کاغذ های مقوایی به جای کارتن یکی از موارد پر کاربرد در انتخاب جنس جعبه فست فود می باشد. بسته بندی های جعبه فست فود باید سبک و در عین حال محکم باشند. زیرا در هنگام جابه جایی محصول امکان برخورد وجود دارد. سبک بودن به حمل و نقل راحت تر جعبه فست فود بسیار کمک می کند. علاوه بر این سبک بودن محصول به تازگی غذا کمک می کند.

چاپ ارزان جعبه فست فود

نکات مهم در طراحی بسته بندی

بسته بندی هایی‌‌ که‌‌ در‌‌ محیط‌‌ بیرون‌‌ هستند‌‌ تحت‌‌ تأثیر‌‌ عوامل‌‌ مختلف جوی‌‌ مانند نور خورشید،‌‌ باد،‌‌ باران‌‌ و‌‌ برف‌‌ قرار‌‌ دارند.‌‌ علاوه‌‌ بر‌‌ این‌‌‌ کیفیت‌‌ چاپ نوشته ها بر روی جعبه فست فود بسیار مهم می باشد.‌‌ چاپ نوشته ها بر روی بسته بندی در مقابل آب یا اشعه خورشید باید دارای مقاومت خوبی باشند. همچنین بسته بندی ها باید عایق باشند تا غذا در طول مدت انتقال سرد نشود. بسته بندی های جذاب و خلاق به افراد روحیه می دهد. به عبارتی با استفاده از عبارت های خلاقانه یا ایجاد طرح های زیبا بر روی جعبه فست فود مشتری اشتها ی بیشتری برای صرف غذا پیدا می کند. طراحی در و برش های جعبه فست فود باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی آن را باز و بسته کرد. رعایت استاندارد های جهانی بسته بندی در انتخاب جعبه فست فود برای هر غذا به طراحی مناسب جعبه بسیار کمک می کند.شماره چاپ جعبه فست فود

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

دنیا کهش پور 30 تیر 1399 - 10:38

سلام خسته نباشید
کهش پور هستم از فست فود دکتر برگر مزاحمتون میشم. ببخشید چندتا سوال داشتم. کمترین تعدادی جعیه سیب زمینی، جعبه قارچ سوخاری، جعبه پیتزا و جعبه کنتاکی دوتکه، سه تکه و چهار تکه چاپ میکنید چه تعداد هست.
شما جعبه تمام رنگی هم چاپ میکنید یا فقط تک رنگ؟ بنده جعبه پیتزا یکنفره، جعبه پیتزا 2نفره، و جعبه پیتزا خانواده میخوام با چاپ دورنگ، جعبه سیب زمینی و جعبه کنتاکی میخوایم و به صورت ماهیانه مصرف داریم تعداد بالای 10000عدد هردوره سفارش میدیم . الان قیمت جعبه به چه صورته؟ قیمت جعبه های فست فود الان چنده شده؟ جعبه های ساندویچ هم میزنید شما؟ طراحی جعبه ها خم با خودتونه طرح های قبلیو میخوایم عوض کنیم دیگه تکراری شده ی برتامه بریزین واسه طراحیمون که جعبه ها با پایان هر فصل طرحشون و رنگشون عوض بشه اینجوری خیلی بهتره فکر میکنم و مشتری هم خوشش بیاد درسته؟

فست فود وال 12 اسفند 1398 - 14:15

سلام
شما تولید جعبه فست فود دارید یعتی تمام جعبه های فست فود دارید؟
جعبه سیب زمینی، جعبه پیتزا، جعبه سوخاری، جعبه کنتاکی، و سینی سوخاری
از چه مقوای استفاده میکنید؟؟؟
حداقل تیراژ که چاپ میکنید چه تعداد هستش؟

فست فود نیک شان 25 دی 1398 - 19:56

سلام شما چه جعبه فست فود های در اصفهان تولید میکنید؟؟
شما خودتون جعبه فست فود تولید میکنید یا اینکه از جایی میگیرین؟ تولیدی جعبه فست فود تون کجای اصفهان هست؟
لطفا قیمت این محصولات بهم بدید
جعبه پیتزا دونفر
جعبه سیب زمینی
جعبه پیتزا مینی
سینی کنتاکی

فست فود فیل شاه 31 شهریور 1398 - 22:53

سلام
قیمت جعبه پیتزا
جعبه سیب زمینی
جعبه کنتاکی
و لیوان کاغذی رو از هر کدوم تیراژ 5000عدد میخواستم با چاپ اختصاصی چهار رنگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.