تقویم رومیزی گل

تقویم رومیزی گل

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی جذاب است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تقویم رومیزی طرح گل نیز یکی از طرح های موجود و پر تیراژ است که در سال جدید نیز مانند سالهای گذشته در رنگ ها و اشکال متفاوت ارائه خواهد شد.

 تقویم رومیزی گل99

تقویم رومیزی گل ارزان 99

تقویم رومیزی گل هفت برگ

برای ارائه طرح مد نظر خود و همچنین ثبت سفارش تقویم رومیزی با طرح گل میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید. تقویم رومیزی طرح گل با رنگ های متفاوت زرد، نارنجی، بنفش و سبز تاکنون به بازار ارائه گردیده اند، جنس بکار رفته در صفحات تقویم و همچنین جنس پایه نیز با توجه به درخواست و سفارش و سلیقه شما میتواند تعیین و اعمال شود.

 تقویم رومیزی چوبی  گل

تقویم رومیزی گل رز 99

پیشنهاد ما استفاده از پایه با جنس سلفون سخت و همچنین کاغذ گلاسه میباشد. تقویم رومیزی گل هفت برگ از 14 تصویر زیبا و جذاب تشکیل شده است. انتخاب تصاویر و طرح گل ها به عهده شما خواهد بود. امروزه تقویم رومیزی کاربرد بیشتری نسبت به دیگر انواع تقویم ها پیدا کرده است چراکه با قرار گرفتن روی میز ادارات بیشتر در معرض دید عموم خواهند بود.

افزایش بازده تبلیغات با تقویم رومیزی اختصاصی

اگر از تقویم رومیزی اختصاصی برای تبلیغات خود بهره بگیرید نتایج آن بسیار قابل قبول خواهد بود. برای داشتن یک تقویم اختصاصی با طرح گل میتوانید علاوه بر انتخاب تصاویری متعدد از گل ها، تبلیغات و تصاویر مرتبط با محصولات و کسب و کار خود را نیز در کنار آن به چاپ برسانید.

 تقویم رومیزی گل پایه سلفون99

تقویم رومیزی گل 99

تقویم رومیزی گل 12 برگ یکی از طرح های ارائه شده توسط مجموعه ماست که رنگ آن نیز بر اساس سلیقه شما اعمال خواهد شد. برای دریافت و مشاهده طرح های متنوع موجود میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

تقویم رومیزی طرح گل ارزان

تقویم رومیزی چوبی گل تک پایه 99

تاثیر چاپ تقویم بر کسب و کار شما

اگر صاحب کسب و کار هستید چاپ این نوع تقویم را فراموش نکنید. تقویم رومیزی بهترین هدیه برای مشتریان شما خواهد بود، بخصوص اگر مشتریان شما از قشر بانوان هستند تقویم طرح گل میتواند گزینه بسیار مناسبی برای ارائه یک هدیه ماندگار به آنها باشد. سعی کنید رنگ تقویم را مطابق با رنگ سال یا رنگ لوگو و برند کسب و کار خود برگزینید تا جذابیتی چند برابر به دنبال داشته باشد.تقویم رومیزی 99 طرح گل

تقویم رومیزی چوبی گل یادداشتدار

تقویم رومیزی طرح گل تقویم رومیزی گل هفت برگ

کیفیت تقویم و صفحاتی که تصاویر روی آن به چاپ رسیده است در زیبایی اش بسیار موثر خواهد بود، پس سعی کنید بهترین کیفیت ها را برای ارائه به مشتریان خود برگزینید چون تاثیر مستقیمی بر دید آنها به کسب و کار و محصولات شما خواهد داشت. رنگ های شاد را نیز در الویت طرح های منتخب خود قرار دهید. برای اطلاع از ابعاد قابل ارائه میتوانید به بخش راهنمای هر محصول مراجعه نمایید یا با مشاورین ما در ارتباط باشید، ناگفته نماند که امکان چاپ تقویم با ابعاد مدنظر شما نیز فراهم خواهد بود.

برای دیدن نمونه های بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه بفرمایید

شماره تماس خرید تقویم

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.