تقویم رومیزی 98 طرح گل

تقویم رومیزی 98 طرح گل

 

تقویم رومیزی گل

تقویم رومیزی طرح گل: تقویم رومیزی پرفروش ترین نوع هدایای تبلیغاتی است.دلیل آن را میتوان قیمت خوب و به صرفه در برابر کیفیت و همینطور بازدهی بالای آن دانست. تقویم رومیزی طرح گل یکی از انواع تقویم رومیزی است که به دلیل محبوبیت طرح و عکس های روی آن، میتوان آن را در بین تقویم های پرفروش دسته بندی کرد.

در این مقاله کوتاه در مورد تقویم رومیزی طرح گل برای شما می نویسیم.

خرید تقویم رومیزی گل

 

مشخصات تقویم رومیزی طرح گل

این مدل تقویم برای افرادی که دارای محل کار و مکان ثابت هستند و نیاز به دسترسی سریع به تاریخ روز و ماه و سال را دارند بسیار مفید است. این مدل تقویم رومیزی در مدل ها و تعداد صفحات متفاوت طراحی می‌شود. پایه های تقویم رومیزی به دو دسته تقسیم می شود:

  • پایه های مقوایی
  • پایه های سخت

    برای پایه های سخت از مقوای کرجی با روکش های مختلف استفاده میشود.  متداول ترین جنس روکش های پایه های تقویم؛ گالینگور، ترمو و کاغذهای گلاسه با چاپ و روکش سلفون می باشد.

برای چاپ تبلیغ روی این محصول از انواع چاپ مانند طلاکوب، نقره کوب و داغ کوب استفاده می شود. تقویم رومیزی طرح گل به صورت ماه شمار و گاهی هفتگی طراحی می‌شود یک برگ از تقویم رومیزی به طور کامل به تبلیغات شرکت سفارش‌دهنده تقویم اختصاص می‌یابد.

تقویم رومیزی گل 98

 مزایای تقویم رومیزی طرح گل و نحوه سفارش آن

تقویم های رومیزی از بهترین هدایای تبلیغاتی و محصولاتی هستند که از ماندگاری زیادی برخوردار هستند و هر روز برندِ شرکت شما را به مشتری یادآوری می‌کنند.
 به این معنا که می تواند شما را در ناخودآگاه مخاطب ثبت نماید و به این صورت باعث ایجاد یک برندینگ قوی در ذهن مخاطب می شود.

تماس برای تقویم گل

 

مزیت دیگر این نوع تقویم این است که به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، با حک کردن لوگو و اطلاعات تماس شرکت خود همیشه در در مقابل چشمان مخاطب قرار دارید و مطمئنا در اولین فرصتی که مخاطب به محصولات و خدمات شما نیاز پیدا کند، تنها گزینه پیش روی آن شما هستید.

تقویم های رومیزی اغلب به صورت ماه شمار طراحی می شوند. شما میتوانید هر صفحه از ماه را با توجه به تغییرات آب و هوایی همان ماه یا فصل از سال طراحی کنید تا باعث زیبایی بیشتر هدیه شما شود.

تقویم رومیزی یادداشت دار طرح گل

چرا تقویم رومیزی

اصلا چرا تقویم رومیزی؟
شما برای ایجاد یک تبلیغات فیزیکی هدفمند راه های گوناگونی در مقابل خود دارید؛ تقویم دیواری، خودکار تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، سررسید و...

حال چرا تقویم رومیزی؟

تصمیم گیرنده نهایی در این انتخاب شما هستید. اما متخصصان مهرگرافیک با چندین سال سابقه در صنعت چاپ و تبلیغات، به شما پیشنهاد می کنند برای تبلیغات فیزیکی خود، به تقویم رومیزی به چشم دیگری نگاه کنید.

تقویم رومیزی طرح طبیعتتقویم رومیزی از انواع محصولاتی است که دارای استفاده بالایی است. همینطور به دلیل عمومی بودن، اغلب در جلو چشم مخاطبان زیادی قرار میگرد که در بدترین حالت می تواند حداقل باعث برندسازی برای کسب و کار شما شود و علاوه بر بازدهی سریع، یک بازدهی بلند مدت نیز برای شما به همراه بیاورد.

تقویم رومیزی طرح گل چوبی

تقویم های رومیزی جزو دسته هدایای تبلیغاتی کاربردی هستند و این یکی از مهم ترین مزایای آن به شما میرود. قبلا هم برای شما این نکته را بازگو کرده ایم که سعی کنید در انتخاب هدایای تبلیغاتی، از محصولات کاربردی و نه صرفا تزیینی استفاده کنید تا باعث ایجاد حس رضایت در مخاطب خود شوید.

در نهایت برای سفارش تقویم رومیزی طرح گل و ... می توانید با شماره های پایین تماس حاصل کنید. و در صورت وجود هرگونه سؤال، سؤالات خود را در انتهای همین مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما سریعا به شما پاسخ دهند.

برای دیدن نمونه های بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه بفرمایید

موفق باشید

شماره تماس خرید تقویم

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.