تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

پیراهن تبلیغاتی

تولید تیشرت تبلیغاتی و لباس های تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین و همگانی ترین هدایای تبلیغاتی است که امروزه مورد استفاده مشاغل قرار می‌گیرد البته می بایست همواره این مقاله را مد نظر قرار داد که همراه با تی شرت و لباس کار تبلیغاتی چه تاثیر و چه پیامی را به مخاطبان خویش منتقل می‌کنیم و حتماً باید برنامه تبلیغاتی مشخصی را دنبال نماییم . در واقع عدم داشتن انگیزه و برنامه درست در تبلیغات تنها سبب ناکامی و سود ندادن مخارج تبلیغات به وسیله این کادو تبلیغاتی فراگیر خواهد بود.

تیشرت تبلیغاتی زنانه و مردانه

بعضی از شایع ترین اشتباهاتی که شرکتها در استفاده از تیشرت تبلیغاتی انجام می‌دهند برای شما خواهیم گفت :
حتماً بایستی لباس و یا این که تیشرت تبلیغاتی برای مردان و زنان بطور جداگانه لحاظ شود و برای جنسیت اشخاص ارزش و دقت نظر وجود داشته باشد و مخاطبین این کار شما‌را به گونه ای احترام به شخصیت و جنسیت خود در نظر می گیرند . ایراد بعدی آن است که در تولید تیشرت و لباس تبلیغاتی می بایست برش و چه بسا رنگ متفاوتی را برای مردان و زنان در نظر گرفت و تفاوت های فرم بدنی و هم شوق و اشتیاق و عشق و علاقه هر جنس به رنگها را در نظر داشت . رنگ لباسی که برای خانم ها در نظر می‌گیرید می بایست شادتر و جذابتر باشد و احتمالا ظرافتهای متفاوتی را نیز در دوخت و طرح بایستی رعایت کرد واما نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که آرمی است که روی تیشرت یا این که لباس تبلیغاتی چاپ می‌کنید .

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

مورد اهمیتی است که تبلیغ و چاپ شما به نحوی دقیق و نامحسوس باشد تا در نگاه اولیه جلب توجه زیادی نداشته باشد در غیر اینصورت اشخاص از پوشیدن آن پرهیز خواهند کرد چه بسا توصیه میشود که تبلیغ در نقطه ای که از نمای روبرو به چشم میخورد نباشد برای مثال روی آستین یا این که لبهای پایینی لباس از کنار قرار بگیرد . یک کدام از شایسته ترین روشها برای توقف از اتلاف هزینه هایمان در تبلیغات بر روی بلیز تبلیغاتی و یا این که لباس های تبلیغاتی الگو برداری از شرکت ها مشهور و معتبر است ولی این به این مفهوم نمی‌باشد که شرکتهای مشهور مدام کار درست را انجام می‌دهند اما میتواند نظرات و یا این که نوآوریهای بهتری را در ذهنیت شما باعث گردد و یا این که احتمال دارد روشهای بهتری را برای اکران نماد و لوگوی خویش بر روی تیشرت های تبلیغاتی بیابید و بهترین نتیجه را از تبلیغ خود بروی لباس های تبلیغاتی بدست آورید و همیشه در ذهن مخاطبین خود بمانید.
دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.