هدایای با عکس تولد و عروسی شما

هدایای با عکس تولد و عروسی شما

به نظر شما بهترین هدایا با عکس عروسی چه ویژگی هایی دارد؟

 خاص باشید و خاص بمانید! قطعاً جشن ها و مراسم های مختلفی پیش روی دارید که علاقمند هستید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، اما آیا برای داشتن ایده هایی خاص در جشن های عروسی و تولد قطعاً نیاز به هزینه های بالا است!

پاسخ خیر است! هدایا با عکس عروسی از دسته محصولات بی نظیر و همه پسند هستند که سبب می شود مجلس شما بسیار خاص و همینطور خاطره انگیز برگزار شود. امروز قصد داریم انواع هدایا با عکس عروسی و همینطور سایر محصولاتی که می تواند با عکس عروسی و تولد تولید شود را مورد بررسی قرار دهیم.

چاپ تقویم عروسی

 

تقویم با عکس عروسی

تقویم از دسته محصولاتی است که در منزل عموم افراد وجود دارد، می دانیم که تقویم ها در مدل های رومیزی و دیواری طراحی می شود و عموماً هر طرحی بر روی تقویم ها می تواند اعمال شود. اما برای اینکه سال جدید خود را خاص و غیر تکراری آغاز کنید ، می توانید عکس عروسی خود را بر روی تقویم به تصویر بکشید به این ترتیب قطعاً مهمانان خود را شگفت زده کرده اید واز فضای صمیمی ایجاد شده در منزل شما لذت خواهند برد.

هدایا با عکس عروسی می تواند طبق سلیقه شما انتخاب شود به عنوان مثال سایز و مدل تقویم با توجه به فضا و سلیقه شما انتخاب می شود، تقویم های رومیزی می توانند به همراه جای خودکار و یا جای کارت سفارش داده شود و جنس های چوبی و فلزی برای این محصولات به چشم می خورد. هزینه هدایا با عکس عروسی بسیار ارزان و منصفانه خواهد بود. سفارش هدایا با عکس عروسی و تولد به صورت اینترنتی فراهم شده است.

سفارش تقویم با عکس تولد

شما می توانید عکس تولد کودک خود را بر روی تقویم حک کرده و او را سوپرایز کنید. اگر می خواهید هدیه ای ارزان قیمت به فرزند خود بدهید به طوری که شگفت زده شود بهترین انتخاب برای شما سفارش تقویم های رومیزی و یا دیواری است که با عکس فرزند دلبندتان رنگ آمیزی شده باشد به این ترتیب فرزند شما از دیدن تصویر خود قطعاً شگفت زده خواهد شد و حس غرور می کند.

استفاده از این ایده می تواند هم به صورت رنگی و هم سیاه و سفید انتخاب شود. جدیدترین مدل هایی در این بین وجود دارد استفاده از طرح های برجسته بر روی تقویم است که سبب می شود تصویر فرد بسیار واضح و باکیفیت باشد. این محصولات به هیچ عنوان با گذر زمان دچار تغییر رنگ و عدم کیفیت نخواهند شد.

تقویم های رومیزی در این لاین تنوع بسیاری دارند، مثلاً می توانید بر روی هر برگ از تقویم یک تصویر جداگانه چاپ کنید و یا تصویر فرزند خود را به صورت مجزا و چندگانه بر روی صفحات پخش کرده و فضایی شادتر فراهم سازید. جنس بکار برده برای برگه های تقویم ضد آب و بسیار مقاوم است و به سادگی پاره نمی شود. شیک ترین هدایا با عکس عروسی و تولد می تواند مجلس شما را زیباتر جلوه دهد.

انواع لیوان با عکس عروسی

هدایا با عکس عروسی هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد. به عنوان مثال می توانید عکس عروسی خود را بر روی لیوان های سرامیکی حک کرده و در منزل استفاده کنید و یا در بوفه به صورت تزیین قرار دهید. عده ای ترجیح می دهند در مجلس عروسی خود لیوان هایی که با عکس خودشان طراحی شده است ، سفارش دهند به این ترتیب مجلس شما خاص و ویژه خواهد بود. خوشبختانه میزان شفافیت کار آنقدر بالاست که شما را راضی خواهد کرد. در این لاین دیده می شود که زوج های جوان ترجیح می دهند طرح های خاص را به ثبت برسانند. شما می توانید هر ایده ای که در ذهن خود دارید را با تیم های مشاور ما در میان بگذارید .به سادگی ایده های شما به مرحله ی عمل خواهد رسید و هزینه های ارزان و مناسبی که پیش رویتان قرار می گیرد شما را شگفت زده می کند. جدیدترین هدایا با عکس عروسی و تولد هم اکنون در سایت قرار گرفته است.

 

عکس عروسی روی لیوان

 

لیوان با عکس تولد

هیچ چیز برای فرزند شما به اندازه ی دیدن چهره خندان خود بر روی لیوانش لذت بخش نخواهد بود. خوشبختانه لیوان هایی که در این مسیر طراحی می شوند بسیار عالی و متنوع هستند. لیوان هایی که به صورت سفارشی طراحی می شوند ، می توانند هر طرحی را شامل شوند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

چاپ لیوان با عکس فرزندان شما با استفاده از مجهزترین دستگاه ها انجام می شود، شما می توانید هر طرح از تولد و یا نشان‌ واره‌های خوش آمد گویی بسیار ویژه و خاص را بر روی لیوان حک کنید. محدودیتی در سفارش ندارید و می تواند از یک عدد تا هر تعداد سفارش داشته باشید.

به طور کلی لیوان هایی که برای چاپ عکس تولد مورد استفاده قرار می گیرند از جنس سرامیک درجه یک هستند، این لیوان ها به سادگی شستشو می شوند و حتی حرارت های بالا،  سبب عدم کیفیت آنها نخواهد شد. این محصولات در برابر نوشیدنی های سرد و گرم مقاوم هستند. ارتفاع و قطر لیوان به سلیقه خودتان انتخاب می شود.

به طور کلی ابعاد چاپ بر روی لیوان طبق تصویر شما تعیین می شود و امکان تغییر ابعاد نیز وجود دارد. برای داشتن کیفیت عالی از چاپ دیجیتال استفاده شده است. رنگ بندی های موجود برای چاپ تصویر بر روی لیوان طبق نظر شما بوده و هر رنگی در این لاین قابل قبول است.

ما از پرس های حرارتی بسیار باکیفیت برای ماندگاری بیشتر چاپ استفاده خواهیم کرد. انواع هدایا با عکس عروسی و تولد با بهترین ایده های روز طراحی می شود.

چاپ عکس تولد روی لیوان

بادکنک با عکس عروسی

بادکنک آرایی از گزینه هایی است که بارها مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز در حال پیشرفت است. در واقع چاپ عکس عروسی بر روی بادکنک از دسته مواردی است که این روزها بارها دیده می شود. بادکنک از دسته اشیایی است که به نوعی بزرگ و کوچک نمی شناسد و عموم افراد علاقمند هستند که با آن بازی کنند.

با توجه به بررسی های انجام شده اینطور به نظر می رسد که شیرینی طراحی دکور برای جشن های عروسی و عقد ، استفاده از بادکنک هایی است که با تصویر عروس و داماد تزیین شده است. یکی از جدیدترین گزینه ها در این لاین بادکنک هایی است که با پولک هایی خاص طراحی شده اند. این بادکنک ها آنقدر زیبا طراحی می شوند که تصویر عروسی افراد بر روی آنها برق می زند. در نظر داشته باشید که چنین محصولاتی اغلب در مراسم عروسی بر روی پایه هایی خاصی قرار می گیرند.

چاپ بادکنک عروسی

زیباترین هدایا با عکس عروسی و تولد کدام است؟

سفارش بادکنک با عکس تولد به صورت گلدانی

شما می توانید با سفارش تصویر تولد خود و عزیزانتان بر روی بادکنک به سبک گلدانی، منزل و یا مکان جشن تولد خود را بسیار زیبا تزیین کنید در این روش عموماً از بادکنک هایی با رنگ های مختلف استفاده می شود و بر روی هر بادکنک از تصویری خاص و ویژه استفاده می شود سپس با استفاده از لیوان های مقوایی گلدانی ساخته می شود تا بتوانید بادکنک های موجود را درون آن قرار داده و بسیار زیبا تزیین کنید در نظر داشته باشید که چنین ایده ای بسیار عالی و بی نظیر است.

جنس بادکنک های استفاده شده برای اینکار اغلب بسیار عالی است و هیچ فشاری بر روی آن ها دیده نمی شود از طرفی از نظر حجم نیز دوام بالایی دارند و در محیط های گرم با کاهش حجم روبرو نخواهید بود. چاپ بکار رفته بر روی این بادکنک ها اغلب به صورت پرس های حرارتی بسیار قوی است. سفارش این محصول با کیفیت هم اکنون برای شما فراهم شده است. هدایا با عکس عروسی و تولد خود را از ما بخواهید.

چاپ بادکنک تولد

پازل با عکس عروسی در قطعات بالا

تبدیل عکس عروسی شما به پازل هایی با تعداد برش های بالا بهترین خاطره ای است که می توانید برای فرزندانتان در آینده به یادگار بگذارید. شاید باور کردنی نباشد اما کیفیت این کار با هر سلیقه ای سازگار است. پازل با عکس عروسی می تواند بهترین هدیه برای روز تولد، سالگرد ازدواج محسوب شود.

اگر می خواهید پدر و مادر خود را خوشحال کنید می توانید تصویر عروسی شان را بر روی پازلی با قطعات زیاد چاپ کرده و با هزینه ای بسیار مناسب بهترین و جذاب ترین هدیه را عرضه کنید.

پازل هایی که با عکس عروسی طراحی می شوند هم می توانند به عنوان سرگرمی مورد استفاده قرار بگیرند و هم از دسته گزینه هایی هستند که می توانند به عنوان دکور بر روی دیوار و یا بخش خاصی از منزلتان قرار بگیرند. هدایا با عکس عروسی می تواند در رنگ بندی مختلفی باشد.

پازل با عکس تولد هدیه ای علمی و بی نظیر

اگر علاقمند هستید که یک سرگرمی بی نظیر برای کودکان خود فراهم سازید به طوری که خودشان برای بازی با آن اشتیاق نشان دهند بهترین گزینه برای شما استفاده از عکس تولد آنها بر روی پازل است. به این ترتیب محرکی خواهید بود تا فرزند شما از فضای ایجاد شده احساس غرور و ارزش کرده و به سمت حل پازل کشیده شود. در این روش تصویر تولد می تواند بسیار هیجان انگیز به نظر برسد پس از تکمیل پازل ، آن را بر روی دیوار اتاق کودکتان نصب کنید.

ارزان ترین هدایا با عکس عروسی و تولد با بهترین کیفیت را سفارش دهید.

سفارش اینترنتی هدایا با عکس عروسی

شما می توانید هر مدل از هدایا با عکس عروسی و تولد خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید. در این مسیر در ابتدا مدل مورد نظر برای هدایا با عکس عروسی خود را انتخاب کرده و سپس جریان سفارش را فعال می کنید، هزینه و مدل های موجود برای هدایا با عکس عروسی برای شما به دقت توضیح داده می شود.

قیمت هدایا با عکس عروسی و تولد

قیمت هدایا با عکس عروسی و یا تولد بر اساس کیفیت و مدل کار تعیین می شود. به طور کلی هدایا با عکس عروسی که دارای چاپ های برجسته هستند، هزینه بالاتری دارند.

هدایا با عکس عروسی که به صورت دو طرفه چاپ می شود از گزینه های مناسب و مقرون به صرفه است. بهترین هدایا با عکس عروسی را به شما هدیه می دهیم.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

میترا منادی 19 اردیبهشت 1397 - 23:37

با عرض سلام و ادب
چاپ 200عددبادکنک برای تولد باعکس خودمون میشه ؟
اگه میشه لطفا قیمت بدید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.