سررسید یکروزه 98 جلد گالینگور

سررسید یکروزه 98 جلد گالینگور

سررسید گالینگور یکی از محصولات سال 1398 این مجموعه است که اقدام به تولید آن نموده است. جنس جلد این سررسید از گالینگور هلندی درجه یک می باشد که رنگ بندی های مختلفی دارد و نسبت به سررسید سلفونی محکم تر و دارای استقامت بیشتری می باشد. چاپ طلاکوب روی این سررسید بسیار زیبا می شود و نمای زیبایی به سررسید شما می دهد. تمامی سررسید های گالینگور این مجموعه دورنگ می باشند و قیمت کاملا مناسبی دارند. 

سررسید اروپایی 98 جلد گالینگور

گالینگور چیست؟

گالینگور یک پوشش پی وی سی است که تفریبا شبیه کتان می باشد که رنگ بندی بسیا متنوعی دارد و برای تولید پایه تقویم رومیزی و جلد سررسید استفاده می شود و برای چاپ روی آن از چاپ طلاکوب، نقره کوب، پلاک، سیلک و لیزر استفاده می شود.

 

انواع گالینگور:

1. گالینگور ایرانی که شامل چند طرح زیتونی، چرم، ابری، درختی، کتان ساده، کتان چاپی، سوزنی، سهند و مات می باشد.

2. گالینگور خارجی که شمال طرح فیبر، پولک، دنا، ساتن، سهند متالیک، طرح چوب، کاسپین و کتان متالیک می باشد

 

چگونه سررسید گالینگور را به صورت اختصاصی چاپ کنیم؟

برای چاپ سررسید اختصاصی گالینگور باید همانند سررسید چرم عمل نمود روی جلد را طلاکوب و داخل سررسید را لت گذاری نمود و هم صفحات داخلی سررسید را ترام زد.

سررسید های گالینگور سال 98 مهرگرافیک عبارتن از: سررسید گالینگور یکروزه دورنگ ته دوخت، سررسید جلد گالینگور یکروزه دو رنگ فنری، دوروزه دورنگ ته دوخت و دوروزه دورنگ فنری

این مجموعه در نظر دارد قیمت سررسید گالینگور را هم قیمت سررسید سلفونی به شما عزیزان عرضه نماید تا جبران اعتماد شما را بجا آورد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

احمد میرمقتدایی 22 دی 1396 - 20:32

سلام لطفا لیست قیمت و نمونه محصولات سررسید گالینگورتون و برام ارسال کنید.ایمیل کنید لطفا ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.