سررسید یکروزه جلد گالینگور

سررسید یکروزه جلد گالینگور

سررسید گالینگور یکی از محصولات سال 1399 این مجموعه است که اقدام به تولید آن نموده است. جنس جلد این سررسید از گالینگور هلندی درجه یک می باشد که رنگ بندی های مختلفی دارد و نسبت به سررسید سلفونی محکم تر و دارای استقامت بیشتری می باشد. چاپ طلاکوب روی این سررسید بسیار زیبا می شود و نمای زیبایی به سررسید شما می دهد. تمامی سررسید های گالینگور این مجموعه دورنگ می باشند و قیمت کاملا مناسبی دارند. 

سررسید یکروزه ته دوخت گالینگور پلاکدار

گالینگور چیست؟

گالینگور یک پوشش پی وی سی است که تفریبا شبیه کتان می باشد که رنگ بندی بسیا متنوعی دارد و برای تولید پایه تقویم رومیزی و جلد سررسید استفاده می شود و برای چاپ روی آن از چاپ طلاکوب، نقره کوب، پلاک، سیلک و لیزر استفاده می شود.

انواع گالینگور:

1. گالینگور ایرانی که شامل چند طرح زیتونی، چرم، ابری، درختی، کتان ساده، کتان چاپی، سوزنی، سهند و مات می باشد.

2. گالینگور خارجی که شمال طرح فیبر، پولک، دنا، ساتن، سهند متالیک، طرح چوب، کاسپین و کتان متالیک می باشد

چگونه سررسید گالینگور را به صورت اختصاصی چاپ کنیم؟

برای چاپ سررسید اختصاصی گالینگور باید همانند سررسید چرم عمل نمود روی جلد را طلاکوب و داخل سررسید را لت گذاری نمود و هم صفحات داخلی سررسید را ترام زد.

سررسید های گالینگور سال 99 مهرگرافیک عبارتن از: سررسید گالینگور یکروزه دورنگ ته دوخت، سررسید جلد گالینگور یکروزه دو رنگ فنری، دوروزه دورنگ ته دوخت و دوروزه دورنگ فنری

این مجموعه در نظر دارد قیمت سررسید گالینگور را هم قیمت سررسید سلفونی به شما عزیزان عرضه نماید تا جبران اعتماد شما را بجا آورد.

چرا سررسید یک روزه گالینگور

گالینگور یکی از مواد اولیه ای است که به تازگی وارد بازار هدایای تبلیغاتی شده است. این نوع مواد به دلیل زیبایی خاص و شباهتش به جنس کتان بسیار مورد استقبال مخاطبان و سفارش دهندگان سررسید ها و تقویم ها قرار گرفت.

در ابتدای ورود این مواد، سفارش آن روی انواع هدایای تبلیغاتی دارای قیمت گزافی بود و اغلب توسط شرکت ها و ادارات بزرگ مورد سفارش قرار میگرفت اما پس از موجود شدن و واردات و تولید این مواد، قیمت آن هم رو به کاهش گذاشت. 

با این حال به دلیل اینکه تقویم و سررسید های گالینگور در ابتدا توسط شرکت های بزرگ و نام دار مورد استفاده و سفارش قرار گرفت، در ذهن ها یک هدیه لاکچری و خاص تداعی شد.

همین موضوع باعث میشود تا استفاده از سررسید یک روزه گالینگور بسیار توسط صاحبان مشاغل و کسب و کار های کوچک و بزرگ مورد استقبال قرار گیرد. 

البته که با توجه به قیمت مناسب و معقول این محصول و محصولات مشابه استفاده از آن برای تبلیغات فیزیکی یک کسب و کار به خوبی میتواند برای آن بازده داشته باشد و باعث افزایش برندینگ و در نهایت درآمد کسب و کار ها شود.

برای سفارش سررسید یک روزه گالینگور و یا مشاوره در مورد سفارش سررسید یکروزه 99 جلد گالینگور میتوانید با شماره های موجود در انتهای صفحه ارتباط برقرار کنید. مطمئنا متخصصان مهرگرافیک میتوانند به بهترین نحو ممکن شما را در خرید این محصول راهنمایی کنند.

با آرزوی موفقیت.

شماره تولیدی تقویم و سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

احمد میرمقتدایی 22 دی 1396 - 20:32

سلام لطفا لیست قیمت و نمونه محصولات سررسید گالینگورتون و برام ارسال کنید.ایمیل کنید لطفا ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.