مرکزچاپ تقویم اختصاصی در اصفهان

مرکزچاپ تقویم اختصاصی در اصفهان

مجتمع چاپ تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده تقویم دیواری، تقویم رومیزی و سررسید چرم، سررسید سلفونی و سررسید مدیریتی در سال 1399 هم همانند سال های گذشته چاپ تقویم دیواری اختصاصی و تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی شما در اصفهان با بهترین کیفیت، ارزانترین قیمت و ارسال به تمام نقاط کشور همراه با گارانتی کیفیت چاپ به شما ارائه می نماید.

برای دیدین ارزانترین چاپخانه در اصفهان میتوانید به صفحه فوق بروید.

تقویم دیواری اختصاصی ارزانتقویم رومیزی اختصاصی ارزان

 

چاپ اختصاصی تقویم دیواری

برای چاپ تقویم اختصاصی حتما باید به چند نکته خیلی مهم توجه کنیم: اولیل چیزی که مهم است باید تقویم خود را به موقع سفارش دهیم که از تبلیغات خود بهترین نتیجه را بگیریم. دومین مطلب یک یک مرکز شناخته شده و حرفه ای را برای کار خود انتخاب کنیم. مرحله بعدی طراحی تقویم هست که باید جوری طراحی شود که مربوط به کار و بیزینسمون باشه و زیادی شلوغ نباشه که مخاطب را دچار سر در گمی کنه و در عین حال تمام اطلاعات ما و محصولاتمان را به مخاطب نشان بدهد نکته بعدی جنس مقوای است که میخواهیم روی آن چاپ کنیم از نظر ما هیچ وقت بخاطر 30، 40هزار تومان یک جنس کیفیت پایین تر را سفارش ندهید مرحله بعد در طراحی، چاپ و صحافی کار خلاقیت به خرج دهیم بطور مثال تقویم دیواری خود را برش دار سفارش دهیم.

تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری خاص

تقویم دیواری خاص می تواند برش خاصی داشته باشد یا دارای طرح جدید خاصی باشد که برای مخاطب شما جدید باشد و نظر مشتری شما را به خود جلب کند. تقویم برش خاص قیمت بالاتری نسبت به تقویم های معمولی دارد.

تقویم دیواری اختصاصی نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی قیمت مناسب تری دارد که این یکی از مزیت های تقویم دیواری می باشد چون باعث می شود شما با هزینه کمتر تبلیغات گسترده تری را انجام دهید.

شما می توانید برای زیباتر شدن و استحکام بیشتر تقویم خود از روکش سلفون مات یا براق استفاده کنید که اون بستگی به سلیقه مشتری دارد.

برای سفارش تقویم دیواری اختصاصی می توانید به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید یا با شمارهای زیر تماس بگیرید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت خودرو سازان آپادانا 06 اسفند 1397 - 01:13

سلام خسته نباشید
برای چاپ تقویم رومیزی چه تعداد میتونیم سفارش بدیم

شرکت رها صنعت 21 آذر 1397 - 14:34

سلام خسته نباشید
قیمت چاپ تقویم دیواری اختصاصی میخواستم
کجای اصفهان هستین؟

ندا کوهی 02 دی 1396 - 13:28

سلام
قیمت تقویم رومیزی اختصاصی پایه سلفون سخت سایز 15در21
تعداد 1000عدد بهم بگید ممنون

راضیه آقاجری 24 آذر 1396 - 19:10

سلام خسته نباشید
لیست قیمت تقویم دیواری اختصاصی و تقویم رومیزی اختصاصی میخواستم و کمترین تیراژی که امکان چاپ اختصاصی برای تقویم دارید. ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.