مرکزچاپ تقویم اختصاصی در اصفهان

مجتمع چاپ تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده تقویم دیواری، تقویم رومیزی و سررسید چرم، سررسید سلفونی و سررسید مدیریتی در سال 1397 هم همانند سال های گذشته چاپ تقویم دیواری اختصاصی و سررسید اختصاصی شما در اصفهان با بهترین کیفیت، ارزانترین قیمت و ارسال به تمام نقاط کشور همراه با گارانتی کیفیت چاپ به شما ارائه می نماید.

چاپ اختصاصی تقویم دیواری

برای چاپ تقویم اختصاصی حتما باید به چند نکته خیلی مهم توجه کنیم: اولیل چیزی که مهم است باید تقویم خود را به موقع سفارش دهیم که از تبلیغات خود بهترین نتیجه را بگیریم. دومین مطلب یک یک مرکز شناخته شده و حرفه ای را برای کار خود انتخاب کنیم. مرحله بعدی طراحی تقویم هست که باید جوری طراحی شود که مربوط به کار و بیزینسمون باشه و زیادی شلوغ نباشه که مخاطب را دچار سر در گمی کنه و در عین حال تمام اطلاعات ما و محصولاتمان را به مخاطب نشان بدهد نکته بعدی جنس مقوای است که میخواهیم روی آن چاپ کنیم از نظر ما هیچ وقت بخاطر 30، 40هزار تومان یک جنس کیفیت پایین تر را سفارش ندهید مرحله بعد در طراحی، چاپ و صحافی کار خلاقیت به خرج دهیم بطور مثال تقویم دیواری خود را برش دار سفارش دهیم.

تقویم دیواری اختصاصی نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی قیمت مناسب تری دارد که این یکی از مزیت های تقویم دیواری می باشد چون باعث می شود شما با هزینه کمتر تبلیغات گسترده تری را انجام دهید.

شما می توانید برای زیباتر شدن و استحکام بیشتر تقویم خود از روکش سلفون مات یا براق استفاده کنید که اون بستگی به سلیقه مشتری دارد.

برای سفارش تقویم دیواری اختصاصی می توانید به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید یا با شمارهای زیر تماس بگیرید

03134675158 / 09136913531 / 09031843531

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.