جلد مدارک چرم

جلد مدارک چرم

 

یکی از هدایای تبلیغاتی که در صنعت تبلیغات خیلی پر کاربرد و پرطرفدار است و خیلی مورد استفاده قرار می گیرد و جزء هدایای تبلیغاتی ماندگار و مفید است، جلد مدارک می باشد.

این هدیه تبلیغاتی جزء هدایای تبلیغاتی مفید می باشد.  این نوع تبلیغ (تبلیغ روی جلد مدارک چرمی تبلیغاتی) نزدیک به 100 درصد بازدهی مفید برای شما دارد چون امروز بیشتر افراد وسیله نقلیه دارند و برای اینکه مدارک هایشان قبیل گواهینامه، کارت سوخت، بیمه نامه، کارت اعتباری و کارت ماشینشان در جیب شلوارشان خراب نشود آنها را در جلد مدارک قرار می دهند.

تولید جلد مدارک چرمی با بهترین قیمت

یکی دیگر از مزایای کیف مدارک چرمی یا همان جلد مدارک این است که به این راحتی خراب نمی شود و در طی روز چندین بار تبلیغ شما جلوی دید مخاطبتان قرار می گیرد حالا شما فکر کنید این امر طی چند سال به همین شکل است و باعث می شود اسم شما در ذهن مشتری ماندگار شود. سعی کنید جلد مدارکی انتخاب کنید که به همراه کیف پول باشد چون که همیشه و همه جا همراه مخاطب شما می باشد.

جلد مدارک جنس ها و قیمت های مختلفی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • جلد مدارک یوف
  • چرم مصنوعی
  • چرم طبیعی
  • چرم ترمو
  •  جلد مدارک اختصاصی

چرا جلد مدارک چرم؟

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که چرا جلد مدارک چرم را پیشنهاد میکنیم؟ مهرگرافیک، با سابقه چندین ساله در امر چاپ و تبلیغات، به خوبی با محصولات خریداری شده توسط مشتریان و کیفیت آنها آشنا است و سعی میکند همیشه پیشنهادات خود را نسبت به همین تجربه خود برای مشتریان عنوان کند.

جلد های مدارک تبلیغاتی انواع گوناگونی دارد اما جلد های مدارک چرم دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به مابقی آنها از جمله جلد مدارک یوف، جلد مدارک طبیعی، جلد مدارک ترمو و... است. در نظر داشته باشید که جلد مدارک یک محصول نسبتا پرکاربرد محسوب میشود که در روز ممکن است چندین بار مورد استفاده قرار بگیرد.

شما برای اینکه بتوانید بازخورد بسیار بالاتری از این نوع تبلیغات خود داشته باشید بهتر است تا محصولی به مخاطبان خود هدیه کنید که دارای کیفیت بالایی باشد نه اینکه پس از یک یا چند ماه استفاده سریعا رو به زوال رفته و خراب شود.

مطمئن باشید که هدیه ندادن به مخاطبن و مشتریان و کسب و کار شما، بسیار با ارزش تر از دادن یک هدیه با کیفیت نامطلوب است که در نهایت باعث ناراحتی و دلخوردگی آنان از شما بشود.
در هر صورت این صرفا یک پیشنهاد از طرف مهرگرافیک است و شما میتوانید برای خرید جلد مدارک تبلیغاتی در جنس های دیگر نیز سفارش خود را به چاپ برسانید.

چاپی که برای جلد مدارک استفاده می شود چاپ سیلک، چاپ طلاکوب و داغ کوب می باشد. اما در جلد مدارک اختصاصی اول طرح شما چاپ شده و بعد در جلد مدارک گذاشته و دوخت می خورد.

شما عزیزان برای سفارش جلد مدارک به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید یا با شمارهای زیر تماس بگیرید.

با آروزی موفقیت برای شما عزیزان.

02128427072

09136913531

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.