جلد مدارک چرم

جلد مدارک چرم

تولید جلد مدارک با بهترین قیمت

یکی از هدایای تبلیغاتی که در صنعت تبلیغات خیلی پر کاربرد، پرطرفدار و خیلی مورد استفاده قرار می گیرد و جزء هدایای تبلیغاتی ماندگار و مفید است، جلد مدارک می باشد. این هدیه تبلیغاتی جزء هدایای تبلیغاتی مفید می باشد.  این تبلیغ 100درصد بازدهی مفید برای شما دارد چون امروز بیشتر افراد وسیله نقلیه دارند و برای اینکه مدارک هایشان قبیل گواهینامه، کارت سوخت، بیمه نامه، کارت اعتباری و کارت ماشین در جیب شلوارشان خراب نشود آنها را در جلد مدارک قرار می دهند.

یکی دیگر از مزایای کیف مدارک یا همان جلد مدارک این است که به این راحتی خراب نمی شود و در طی روز چندین بار تبلیغ شما جلوی دید مخاطبتان قرار می گیرد حالا شما فکر کنید این امر طی چند سال به همین شکل است و باعث می شود اسم شما در ذهن مشتری ماندگار شود. سعی کنید جلد مدارکی انتخاب کنید که به همراه کیف پول باشد چون که همیشه و همه جا همراه مخاطب شما می باشد.

جلد مدارک جنس ها و قیمت های مختلفی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد جلد مدارک یوف، چرم مصنوعی، چرم طبیعی، چرم ترمو، جلد مدارک اختصاصی. چاپی که برای جلد مدارک استفاده می شود چاپ سیلک، چاپ طلاکوب و داغ کوب می باشد. اما در جلد مدارک اختصاصی اول طرح شما چاپ شده و بعد در جلد مدارک گذاشته و دوخت می خورد.

شما عزیزان برای سفارش جلد مدارک به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید یا با شمارهای زیر تماس بگیرید.

02128427072

09136913531

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.