تقویم رومیزی مینیاتور

تقویم رومیزی مینیاتور

امروزه در ادارات و شرکت ها و حتی روی میزهای شخصی از تقویم رومیزی بسیار استفاده می شود. کاربرد تقویم رومیزی بسیار است و در طرح های متنوعی ارائه می گردد، در ادامه میخواهیم راجع به تقویم رومیزی طرح مینیاتور صحبت نماییم پس همراه ما باشید.

تقویم رومیزی مینیاتور

تقویم رومیزی و کاربردهای آن

با قرار دادن این نوع تقویم روی میز کار خود می توانید براحتی از تاریخ روزی که در آن قرار دارید مطلع شوید و حتی کارهای مربوط به ماه های آتی خود را در آن یادداشت و یا علامت بزنید. اگر قصد دارید از آن بعنوان دفترچه یادداشت برای یادآوری کارهای روزانه نیز استفاده شود حتما هنگام ثبت سفارش تقویم رومیزی، این موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید. امکان تعبیه جای کارت و یادداشت بر روی تقویم های رومیزی ارائه شده توسط مجموعه ما وجود دارد.

تقویم رومیزی مینیاتور ارزان

تقویم رومیزی مینیاتور هفت برگ

اگر مدل های ساده و غیر فانتزی را میپسندید تقویم رومیزی طرح مینیاتوری میتواند یکی از طرح های مورد پسند شما باشد. اگر این تقویم را به مشتریان خود هدیه دهید آنها بصورت مداوم از آن استفاده خواهند کرد و همین موضوع سبب افزایش بازدهی تبلیغات شما و همچنین ماندگاری برندتان در ذهن آنها خواهد شد. فردی که این تقویم را روی میز خود قرار میدهد میتواند با یک نگاه متوجه شود که در چه روز، تاریخ و مناسبتی قرار دارد. البته ناگفته نماند که دیگر برنامه های روزانه و قرار های آنها نیز از یادشان نخواهد رفت بخصوص اگر بخشی از تقویم به یادداشت اختصاص یافته باشد.

تقویم رومیزی فانتزی

 

تقویم رومیزی مینیاتور هفت برگ یکی از طرح های پیشنهادی ماست. با انتخاب این طرح میتوانید بدون اینکه موجب شلوغی میز مشتریانتان شوید، آن را با هر محیط کاری و رسمی سازگار جلوه دهید. البته ناگفته نماند که نوع تقویم و طرح نهایی و همچنین رنگ های بکار رفته در آن را میتوانید بر حسب رنگ محصولات، رنگ برند و لوگوی کسب و کار تان یا نوع سلیقه قشر خاصی از مشتریانتان برگزینید. مثلا اگر با خانم ها سر و کار داشته باشید انتخاب رنگ برایتان بسیار آسان خواهد بود. برای ارائه در مکان های رسمی نیز میتوانید از رنگ های تیره تر بهره بگیرید.

تقویم رومیزی ایران کهن 99

 

تقویم رومیزی مینیاتور 12برگ

این تقویم نیز یکی دیگر از طرح های ارائه شده در این رده است. همه موارد ذکر شده در بالا برای این طرح نیز صدق میکند و تنها تفاوت آنها در تعداد برگ های شان است. قیمت هر نوع نیز بستگی به جنس، کفیت کاغذ و پایه انتخابی آن دارد، البته هزینه طراحی نیز محاسبه خواهد شد. اگر طراحی و چاپ اختصاصی تقویم رومیزی مدنظرتان باشد هزینه کمی بیشتر خواهد شد اما نگران نباشید چون یک کار باکیفیت و ارزان را از ما تحویل خواهید گرفت.

با قرار گرفتن در آستانه سال نو باید نسبت به ثبت سفارش خود در این زمینه اقدام نمایید تا هرچه سریع تر هدایای تبلیغاتی محصولات یا کسب و کارتان را آماده و به مشتریان اهدا کنید. کیفیت اولین نکته ای ست که موجب زیبایی و توجه افراد خواهد شد، پس برای جذب هرچه بیشتر کسانی که آن را مشاهده میکنند سعی کنید از بهترین نوع کاغذ و همچنین برترین جنس موجود برای پایه بهره بگیرید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.