تقویم رومیزی طبیعت

تقویم رومیزی طبیعت

تقویم رومیزی با استفاده از پایه خود روی میز توانایی قرار گرفتن دارد. تقویم رومیزی طرح طبیعت یکی از انواع این تقویم است که طرفداران بسیاری دارد. این نوع تقویم می تواند هدیه رایجی بین شرکت ها و سازمان های مختلف باشد. به هر اداره و شرکتی که بروید تقریبا همه میزها یکی از این تقویم ها روی میز خود دارند. طرح درج شده روی تقویم رومیزی طبیعت می تواند زیبایی آن را دو چندان کند.

تقویم رومیزی یادداشت دار طرح طبیعت

تقویم رومیزی طبیعت

تقویم از نوع رومیزی و با طرح طبیعت می تواند شامل تصاویری از کوه، دریاچه، غروب خورشید، گل، آبشار، پرنده و رودخانه باشد و یا از تصاویر هر طبیعت زیبای دیگری در شهرهای مختلف ایران برای این منظور می تواند استفاده شود. داشتن تقویم با طرح طبیعت می تواند حس زنده بودن را در کنار روزهای هر ماه به انسان القا کند. مزیت این تقویم این است که می توانید بدون ورق زدن تقویم، روزهای ماه را در آن مشاهده کنید. اطلاعاتی مثل مناسبت ها، تعطیلات و ... در حاشیه بعضی تقویم ها درج خواهد شد.

تقویم رومیزی طرح طبیعت 7برگ

سفارش آنلاین تقویم رومیزی طبیعت

مدل های متنوعی از تقویم رومیزی طبیعت برای شما به نمایش درآمده است و با تولید انبوه این نوع تقویم در هر کجای ایران که باشید امکان سفارش آن برای شما وجود خواهد داشت. چاپ تقویم از نوع طبیعت در کمترین زمان برای شما صورت خواهد گرفت. علاوه بر طرح های آماده می توانید عکس های طبیعت مورد نظر خود را برای چاپ سفارش دهید.

تقویم رومیزی 1399 طرح طبیعت

برگه های تقویم رومیزی طبیعت

تقویم به صورت رومیزی و طرح طبیعت می تواند به صورت 12 برگ و یا 7 برگ چاپ و تهیه شود و در اختیار مشتری قرار بگیرد. در تقویم رومیزی 7برگ طبیعت، هر دو ماه از سال به صورت پشت و رو چاپ خواهد شد. در تقویم رومیزی 12 برگ طبیعت، هر ماه روی یک صفحه چاپ خواهد شد. کاغدی که در این نوع تقویم استفاده خواهد شد گلاسه، فانتزی و یووی موضعی است که انتخاب آن به شما بستگی خواهد داشت. البته در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و می توانید تعداد برگه ها را به مقدار دلخواه تغییر دهید.

تقویم رومیزی برش خاص حیات وحش

زیبایی و کیفیت تقویم رومیزی

باید همواره دقت داشته باشید که تقویم از نوع رومیزی که شرکت شما به کارکنان و مشتری ها هدیه می دهد از بین سایر تقویم های اهدایی از سایر شرکت ها انتخاب گردد. نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد زیبایی تقویم شما است. حواستان باشد که زیبایی تقویم را فدای دیگر گزینه ها نکنید. تصاویر طبیعت می توانند طرحی زیبا برای این نوع تقویم باشند. معیار دیگر کیفیت آن است که بتواند در طول یک سال مقاومت خود را حفظ کند و ایستایی لازم را برای ماندن روی میز داشته باشد. برای این منظور جنس برگه ها و پایه تقویم موثر هستند.

شماره تولید کننده تقویم رومیزی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.