بگ شاپ پارچه ای | ساک دستی

بگ شاپ پارچه ای | ساک دستی

ساک دستی یا همان بگ شاپT یکی از موثرترین روش های تبلیغات است که باعث برندیگ شدن شما و شناخت بیشتر مخاطبان از شما می شود. ساک دستی سوزنی  یکی از نمونه های ساک دستی است که هم تنوع رنگی و هم سایز بندی بالایی نسبت به بقیه نمونه ها دارد. ساک دستی دو نوع دارد، یکی همین ساک دستی های پارچه ای سوزنی می باشد و دومی ساک دستی اختصاصی است.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی های پارچه ای یا سوزنی در دو نوع گراماژ 60گرم و 90گرم  بازار موجود هست که تبلیغات شما بر روی این ساک دستی با چاپ سیلک انجام میشود که اول طرح مد نظر به صورت تک رنگ مشکی طراحی شده و روی شابلون ظاهر می شود وروی ساک دستی سوزنی چاپ میشود. اما جنس ساک دستی اختصاصی (بگ شاپ اختصاصی) از کاغذ های گلاسه با گراماژهای مختلف و روکش سلفون می باشد که تبلیغات شما به صورت سرتا سر روی کار چاپ شده و بعد صحافی و مونتاژ می شود. در ساک دستی های گلاسه اول طرح شما در ابعاد دلخواه شما طراحی شده وبعد زینک کار آماده، چاپ و برش زده می شود برای زیبای و مقاومت بیشتر از روکش سلفون استفاده می کنند یا حتی می توانند برخی از قسمت ها رو یووی موضعی هم بزنند.

چرا ساک دستی تبلیغاتی؟

اگر دقت کرده باشید به تازگی، جنبش های بسیاری بر علیه پاکت های تبلیغاتی به راه افتاده است. دلیل این مخالف های شدید در تمامی کشور ها برای استفاده از پاکت های پلاستیکی، آسیب جدی آن برای طبیعت است. هرساله تعداد بسیار زیادی از موجودات؛ اعم از پرندگان و حیوانان در خشکی و علی الخصوص در دریا، به دلیل تغذیه از این پاکت های پلاستیکی یا گیر افتادن در آن ها، جان خود را از دست میدهند.

حال این بهترین فرصت ممکن است تا شما علاوه بر حمایت از این جنبش ها و کمک به حفظ بهتر محیط زیست کشور و دنیا، به یک تبلیغات پربازده برای کسب و کار خود بپردازید. استفاده از ساک های دستی به دلیل منع استفاده از ساک های پلاستیکی به شدت بالا رفته و شما میتوانید نهایت استفاده را از این موضوع ببرید.

تبلیغات بر روی ساک دستی

تبلیغات بر روی ساک دستی تبلیغاتی که روش تبلیغاتی است که در گذشته به شدت مورد استفاده بود. با گذشت زمان و محبوب شدن کیسه های نایلونی و پلاستیکی رفته رفته این ساک های تبلیغاتی محبوبیت خود را در بین مردم از دست دادند اما امروزه این محبوبیت در حال بازگشت به این ساک های خرید است، فروش آنها بالا رفته و دوباره بازار آنها در حال رونق گرفتن است.

شما میتوانید قبل از آنکه بازار تبلیغات روی ساک دستی اشباع شود، تبلیغات خود را بر روی آنها به چاپ برسانید و قبل از رقبا به این نوع تبلیغات بپردازید. مطمئنا این موضوع باعث میشود تا شما بسیار بیشتر از رقبای خود در چشم مخاطبان و مشتریان خود دیده شوید. برای سفارش ساک تبلیغاتی میتوانید با شماره های زیر در شرکت مهرگرافیک تماس حاصل کنید.

با آرزوی موفقیت

دفتر مرکزی:  02128427072
نمایندگی فروش در اصفهان: 03134657214
همراه: 09136913531

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.